5 5
ljubobj

Udobnost (tvrdoca) sportskih opruga H&R/ Eibach

Recommended Posts

Ja imam eibach opruge na petici 2.0 tdi i zadnji kraj je nizi nego prednji...jel ima tu kakvog lijeka?

Sta mislite o vogtland gewindama za peticu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam eibach opruge na petici 2.0 tdi i zadnji kraj je nizi nego prednji...jel ima tu kakvog lijeka?

Sta mislite o vogtland gewindama za peticu?

Podmetnes iza pod opruge deblje gumene odstojnike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hhhh to mi nije rjesenje ja bi nizi prednji kraj :P:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hhhh to mi nije rjesenje ja bi nizi prednji kraj :P:)

Pobrusi na glavcini one zareze di amortizer sjedne da ga mozes dublje gurnut unutra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vratio me sa tehnickog radi Eibach Sportline opruga 45-35.. Naravno trazi atest, ili da skinem.. ekipa iskustva sto da radim? Dali se uopce mogu atestirati sportske opruge na tvornicke amortizere.. dali ide pod mali ili veliki atest? ili pak razmatram da ih pofarbam sprejem u crno? Iskustva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Farbat nemoj opet ce se vidjeti da je spusten. Vrati original i prodji tehnicki a onda na mali atest od cca 300kn i nemas vise brige.

 

Evo mene se napada drvljem i kamenjem kad napisem da samo spojit xenon far nije dovoljno i da treba nivelacija i pranje farova. Kao kaj sad ja dosadjujem, ovo je Hrvatska, kakva sad pravila itd...

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da..postrozili su neke stvari do jaja..ali problem je sto oni na tehnickom nemaju pojma,pitam dali ide pod veliki ili mali atest,on me pita deset puta jesu gewinde reko ne,samo opruge..zove cvh provjeravaju kaze nemoze nac za atestirati samo opruge,i odjednom bubne 900 i nesto kuna za atest?? Ima li tko iskustva kakvih da je radio/atestirao? Koja je cijena i dali se moze atestirati na standard amort.?..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuv od opruga, mali atest, mjere sa sipkom da li ima 8mm. Mislim da neces imati problema. Pisali su tu vec za opruge da su radili atest

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislin da je za opruge veliki atest. Samo za felge ide mali atest. Tako ke meni nekidan reka u Stp

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni za opruge rekli atest cca 800kn. Sad neznam jel to mali ili veliki.

@projektilski ne napada te se, slazem se da treba bit za xenon i sve ostalo po p.s-u, ali za 100kn sve prolazi a to nam je nasa lijepa hrvatska omogucila. Da su place normalne nebi se uzimo mito. I sam bi tako za 100kn pustio auto ako ima xenon i opruge prije nego trulu vectru sa trulim lajtungima od kocnica i svjetlima ko svijece, jel ko vise ugrozava promet?

Npr meni za xenon nije rekao bas nista, prigovorio mi jedino za federe i to tek kad je siao u grabu i vidio da su crveni. I pustio me cak i bez 100kn rekao jedino da nagodinu ne dolazim bez atesta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vratio me sa tehnickog radi Eibach Sportline opruga 45-35.. Naravno trazi atest, ili da skinem.. ekipa iskustva sto da radim? Dali se uopce mogu atestirati sportske opruge na tvornicke amortizere.. dali ide pod mali ili veliki atest? ili pak razmatram da ih pofarbam sprejem u crno? Iskustva?

Da su bile crne nebi bilo problema

sad ili ih skini ili napravi atest

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni za opruge rekli atest cca 800kn. Sad neznam jel to mali ili veliki.

@projektilski ne napada te se, slazem se da treba bit za xenon i sve ostalo po p.s-u, ali za 100kn sve prolazi a to nam je nasa lijepa hrvatska omogucila. Da su place normalne nebi se uzimo mito. I sam bi tako za 100kn pustio auto ako ima xenon i opruge prije nego trulu vectru sa trulim lajtungima od kocnica i svjetlima ko svijece, jel ko vise ugrozava promet?

Npr meni za xenon nije rekao bas nista, prigovorio mi jedino za federe i to tek kad je siao u grabu i vidio da su crveni. I pustio me cak i bez 100kn rekao jedino da nagodinu ne dolazim bez atesta.

 

Za place smo si sami krivi. I za mito i za nepostivanje pravila. Xenon ima duplo jaci snop od halogenih zarulja, ima ostriji cutoff i s razlogom su stavili autonivelaciju i perace farova. To kaj smo mi Hrvati najpametniji narod je drugi par rukava.

Za xenon ti taj nije rekao nista no mozda te taj isti sljedece godine srusi zbog toga. Uvijek prolazis dok jednom ne prodjes a onda su svi krivi. To kaj nesto sad prolazi ne znaci da je onda ok imati xenone bez autonivelacije i peraca.

 

I da, to ne znaci da opravdavam da trule Vectre prolaze tehnicki. To mi jedno s drugim nema veze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Za place smo si sami krivi. I za mito i za nepostivanje pravila. Xenon ima duplo jaci snop od halogenih zarulja, ima ostriji cutoff i s razlogom su stavili autonivelaciju i perace farova. To kaj smo mi Hrvati najpametniji narod je drugi par rukava.

Za xenon ti taj nije rekao nista no mozda te taj isti sljedece godine srusi zbog toga. Uvijek prolazis dok jednom ne prodjes a onda su svi krivi. To kaj nesto sad prolazi ne znaci da je onda ok imati xenone bez autonivelacije i peraca.

 

I da, to ne znaci da opravdavam da trule Vectre prolaze tehnicki. To mi jedno s drugim nema veze.

Svjesno idem na tehnicki sa xenonom vec 5 godina kao i pola hrvatskog naroda sa neispravnim vozilom. Ako me i srusi nije mi problem sloziti halogene da prodem. Samo da se razumijemo vezu nemam niti mislim ostavljat 100-200kn u pepeljari. srusili su me sa Polom, benzinac, auto skroz normalan a isto kao tehnicki neispravno vozilo, sve je bilo super ali nije valjao eko-test.

A trule vectre, ima veze, to je potpuno isto,vozilo je tehnicki neispravno, a po meni i opasnije ako truli lajtung od kocnica popusti kod jaceg kocenja ili svaki kotac koci razlicitom snagom. Sig opasnije nego xenon farovi.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by Leic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aa to.Onda ti nema drugog rijesenja nego gewinde.Nemam ti iskustava s ap niti sam se vozio u autu s njima znam samo da je kw koji je duplo skuplji dosta tvrđi od eibach opruga.tj nemozes vozit auto kako to nabija.pozz

Nije za svaki auto isto, za golfa su jako tvrdi H&R federi ..reko bih cak i najtvrdji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeli imao tko problema sa Eibach Sportline oprugama? Na standardnim oprugama sve normalno,cim stavim Sportline opruge konstantno se cuje nekakvo kvrckanje dok motam volanom ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi li siguran da si dobro slozio?

 

Vecina zaboravi sajbu stavit ispod kape/lezaja amortizera i onda opruga umjesto da se vrti u kapi, ona preskace...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neznam radio mehanicar..kakvu sajbu mislis? skidao stavljao 3 puta do sad 3 razlicita mehanicara i svaki put ista stvar.. opruge su kupljene nove ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeli imao tko problema sa Eibach Sportline oprugama? Na standardnim oprugama sve normalno,cim stavim Sportline opruge konstantno se cuje nekakvo kvrckanje dok motam volanom ?

Ja sam bas neki dan ugradio eibach sportline na golfa 5 sa bilstein b8 skracenim amortizerima i nema takvih zvukova sve ok.

 

Samo se pitam i ja sad jesam li stavio te podloske ispod lezaja amortizera ili iznad?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oba lezaja su promjenjena..novi orginalni..napominjem dok je auto na serijskim oprugama nista se ne cuje,samo na eibach sportline 45/35

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i meni se jucer pocelo cut, opruga preskace jer je lezaj ispran ili sta vec, pocelo se cut kada je auto vozen tjedan dana po snijegu i na niskim temp...

 

Malo cu ovih dana rastavit, ocistit, namastit lezajeve i vidjet dali ce bit sta bolje, ako ne idu novi...

 

Tocno se vidi kada se gleda opruga da trza kada se mota volan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I kod mene se vidi da trza opruga reko mehanicar.. neznam dali ce ti pomoc novi lezajevi,jer kazem ti kod mene su oba novi i nikako se rijesit tog kvrckanja,do jaja iritirajuce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako opruga trza onda znaci da ju gore nesto napinje, sada treba vidit gdje gore zapinje, moze bit da je lezaj u banani i da se ne vrti lijepo ili moze bit da je opruga gore drugacije dimenzije i negdje zapinje, to treba provjerit, ali trag struganja ce se negdje morat vidit...

 

Ne moze opruga zapinjat, a da je sve ispravno...


Ja sam na svojo kapi vidio da je lezaj lagano stekao, ali se nisam imao vremena zezat sa time, inace su i amortizeri i opruge FK sportski tj. kraci od originala...

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 5