5 5
dzoni

Radna temperatura varira u toku voznje

Recommended Posts

Meni nije jasno kako vam se uopće da terat auto majstoru da mjenja termmostat po ovoj zimi. Vjerojatno ste jedni od onih koji se kunu da im je auto ispravan 100% i svaku sitnicu rješavaju odma, a onda napišu u onu temu "Što ste napravili danas na svom VAG-u" kao danas obavljen mali servis, usput promjenjen ležaj kotača, kugle, seleni, pol ovjesa, dvije dize i popigana klipnjača.

Pričekajte barem da ova zima malo prođe, barem da min temp bude -1, a onda ako pada temp zamjenit termostat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovako e kod mene nakon 10min rada u leru ( vanjska temp -9 ).vcds je pokazao 67°C

02dd2094b7b75a9add076834eab74482.jpg

 

prije toga odvozeno 15km i temp je dosla do 85°C na dijagnostici

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma promijenio pa ak se bude deavalo isto i sa novim termostatom onda barem neću vie obračat pažnju na to.

Znat ču da je to normalno.

Do sad nisam nikada imao dizela u mom vlasnitvu a dosta auta sam vozio samo to su bili benzinci i kod njih mi je kazaljka temperature uvijek bila fiksno na 90 neovisno dali je vrijeme hladno to kest u minusum

A i sad imam jo audi 3 2005 god.1.6 benzinac i temperatura jednom kad se digne na 90 tu stoji cijelo vrijeme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ti je grijanje na -9 upaljeno i puse normalno je da ce se motor malo ohladiti. Test se radi sa ugasenim grijanjem. Ako i tada temperatura pada vjerojatno termostat ne zatvara do kraja.

sa ugasenim grijjanjem drzi temp na 87-88 °C ( radio 20min, ma pocetku testa temp bila 89 )

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ti je grijanje na -9 upaljeno i puse normalno je da ce se motor malo ohladiti. Test se radi sa ugasenim grijanjem. Ako i tada temperatura pada vjerojatno termostat ne zatvara do kraja.

da ali sve dok DOK motor netrosi gorivo... dakle pri voznji bez gasa potrosnja je 0 i vent kabine hladi tekucinu i temp pada...... a svi oni nafrče na maximum i normalno da ce hladnih -9 proci kor hladnjak i izlazit na + 25 i pritom ohladit motor.... Nezamarajte se il kupite benzince :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas testirao svog, BKP motor, temperatura rahladne tekucine i ulja mjenjaca se podjednako dizu/zagrijavaju

 

normalno da se hladi motor kada radi na leru

 

isto tako kada se pusti gas kao sto se zna, prekid ubrizgavanja je tj cucla na suho motor i nema od cega stvoriti toplinu

 

ventilacija - kada stavis da cirkulira unutrasnji zrak ne hladi se (i bolje grije jer vuce vec zagrijani zrak) ali ako vuce izvana zrak mora se ohladit kad dize 30 stupnjeva temperaturu

 

inace je;

kazaljka 70 - stvarno 60

kazaljka 80 - stvarno 70

kazaljka 90 - stvarno 79

 

rezime je da je to sve ok, plus ide ko mutav kad je vani -10 :lol2:lol2:lol2:lol2

Edited by Luka_DSG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Freak...na ovim minusima kod nas, ujutro bude po -15 temp pada i na benzincima kad se grijanje pojaca tako da sve je to ok :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 5