0
Pegaz

Golf 6 LED stražnja svjetla

Recommended Posts

ja imam depo trece po redu 280 eur...tocnije 300 eur sa postarinom su me izasle i nemaju greske. Ne magle, stoje na autu kao original,

 

Tri seta sam promjenio dosad i depo je najbolji...

 

Ovo sto su jeftinie to ne preporucam. U jedne od 220 eura mi usla vlaga unutra i rosilo stalno.Sranje + strse van a plastiku noktom pipnes odma ogrebotina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probudi me postar kad ono nosi depo zadnje led stopove-... :grrr:lol2

nisam znao da ce doci zatamljeni no nadam se da nece biti problema na tehnickom pregledu

 

 

 

20170109_105633.jpg

 

20170109_105641.jpg

 

20170109_103700.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlično izgledaju, ne bi trebalo biti problema jer nisu zatamnjeni folijom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bi rađe cristal clear uzeo ali i mene zanima koliko love i kako to gledaju na tehničkome?? jel rade probleme?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al su ga digle,jebeno izgleda,daj koju nocnu okini ? ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni bas obratno, bas su ga nekako zatvorile, steta sta nisu dosle crvene kakve si i narucio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su bili te poslali pa su dobili opciju 70 eur nazad ili da salju cherry red

 

Pa sam im vratio a oni meni cherry red njihove postarine.

Edited by MarioIV

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni to izgleda pretamano, radije bi te ko sto je Mario napisao, cherry red. Ljepse su mi svijetlije na tamnoj karoseriji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

aha a jbg ovi mi se jako svidjeli kad sam ih vidio i onda mi ih bilo zao vracati..i cekat i zajefbrkavat se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ih napadao dok nisz zamjenili. Na kraju su to zamjenili i dali jos 20 euro kupon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da hehe dobro si to izveo

Meni se nije dalo doslovce reko bitno da rade i dobro izgedaju...jedino kazem malo me strah oce li na tehnickom pregledu to proc bez problema

Share this post


Link to post
Share on other sites

koji kurac svima šalju te tamne?

 

Sto je najgore, oni tebe uvjeravaju da su to te lampe sto si ti narucio...i ja im posaljem sliku kad sam primio i sliku iz oglasa a oni ti meni napisu wundershone lampe, sigurno ste zadovoljni :D

 

Prave te jos ludim...

 

Treba im samo velikim slovima napomenut da nisi daltonist i da zelis cherry red a ne schwarz red

Share this post


Link to post
Share on other sites

gdje onda sa sigurnošču uzet cherry red? po toj cijeni? ...u planu mi je naručivat

Share this post


Link to post
Share on other sites
0