1 1
Antonio3c

Zvucnici za passat b6

Recommended Posts

Pozdrav,poceo mi je krciti zvucnik u vratima na passatu onaj dole veliki..jel zna netko koji pase? Dimenzije? Ili ako ima mozda ko za prodati?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ne nađeš ništa od zvučnika možda se može i taj popraviti jer kvar je poznat i vjerojatno je zavojnica legla na stjenku tuljka. Dolje u postu #16. imaš mobitel i mail od kolege koji ih popravlja pa ako si zainteresiran javi se njemu i dogovorite se. Popravak auto radia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ništa, kao što rekoh pokušaj si potražiti isti takav ako nađeš pa odluči i nemoj miješati sada pa ubaciti neki divlji ako je cijeli set originalnih zvučnika ili kontaktiraj kolegu u svezi popravka. Moj uopće nije radio jer je cijeli magnet pao sasvim dolje i popravio ga a i jednom kolegi koji je imao problem sa četiri srednja i dva visokotonca sve sredio po pristojnoj cijeni tako da se popravak kod njega isplati a kolega zadovoljan jer više ne krče.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav.

Odlučio sam rješiti problem s krčenjem zvučnika u suvozačkim vratima. Skino sam oblogu ali ne znam kako skinuti zvučnik koji je pričvršćen nečim što meni izgleda kao zakovice. Zna li tko kako ga skinuti a da se isto tako i vrati nakon popravka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav.

Odlučio sam rješiti problem s krčenjem zvučnika u suvozačkim vratima. Skino sam oblogu ali ne znam kako skinuti zvučnik koji je pričvršćen nečim što meni izgleda kao zakovice. Zna li tko kako ga skinuti a da se isto tako i vrati nakon popravka.

Izbusis ih i stavis nove

 

Poslano sa mog HTC Desire 630 dual sim koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

To su blok zakovice ili ti pop-nitne i jedino ti preostaje sa bušilicom prosvrdlati ih da ispadnu a nakon toga ih ponovno zanitaš.

VW Passat B5: Lautsprecher tauschen!

 

How ti Install Aftermarket Speakers

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zahvaljujem. Budem probao pa kod Koleta na servis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da, već si dogovorio popravak zvučnika s njim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam. Nazvati ću ga kad ga skinem. Pretpostavljam da se ne treba najavljivati. Inače, znamo se mi još iz 90-tih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tako znači, ja ponekad navratim do njegovog servisa jer se i mi poznajemo iz tog razdoblja preko kuma. Meni je popravio stražnje na G4 jer ih nije lako naći kao prednje pa sam išao na opciju popravka, inače bih kupio prednje i stavio. Tada je baš jedan lik navratio sa Passatom i isti problem je imao pa ih je popravio. Ne da se ljudima tražiti drugi par zvučnika a kod njega popravak nije skup pa je ljudima svejedno, ionako su to isti kvarovi pa mu je to rutina a oko zvučnika nema mu ravna. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni meni se ne da tražiti neke druge zvučnike a ova kombinacija s popravkom mi se čini jednostavnija. Tim više što sam trenutno u Vtc .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto, onda se sve poklopilo.

Pozdravi ga i javi kako je prošao popravak, pripazite kod skidnja oplata od vrata na žabice jer kod G4 se samo povuče a kod Passata je malo zez skidati jer bi ju trebalo prvo pravilno okrenuti prije povlačenja, inače se polome.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1