0
polo

Gdje na redovan servis poslije isteka garancije?

Recommended Posts

Gdje bi preporučili voziti auto na redovan servis da se skupi koji žig u servisnoj a da ne izgleda ružno u servisnoj pri kasnijoj prodaji auta?

U ovlašteni sa svojim uljem, ako da kako ih nagovoriti na svoje ulje, ili možda neostar ili nešto treće?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazoveš ovlašteni u koji želiš ići i pitaš da li možeš svoje ulje donijet i to je to. Koristim tako unazad dva servisa i u knjižicu ti upišu da si donio svoje ulje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nije do tih žigova, sam bi mijenjao ulje i filtere, nego me zanima što najmanje utječe na prodajnu vrijednost kasnije u očima budućeg vlasnika,

je li ružnije vidjeti da je "kemijano" sa svojim uljem ali u ovlaštenom, ili možda neki drugi jeftiniji servis neovlašteni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovisi na kakvog kupca naletis. Kolega kupovao za curu neki autic i naletio na opel astru, lik mu isprintao 20 stranica kada i gdje je nesto radio, na koliko km, datume, racune... ovaj paf ostao..... nikakav ovlasteni nego racuni kupovine djelova, kada je promjenio itd.......... :)

Meni bi bilo to bolje da mi tako netko doleti jer vidis da brine o autu cim zapisuje sve stvari nego servisna iz ovlastenog jer se zna da se mulja sa zigovima... i jer ljudi pate na "servisnu" iz ovlastenog...... nisu svi takvi ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve pet, ali što vrijedi recimo što će ti netko pokazati da ima hrpu računa koje i ti i ja imamo a servise mu radio neki "Pera iz bivšeg DDR-a" ili Mile tko ni sebi ne zna popravit. Imaš likova koji gledaju da prođu najjeftinije pa ne gledaju gdje i tko će ti taj dio ugraditi i da ti netko stoji iza toga, uz to bitno je i što se kupuje, to ne moram spominjat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista, po meni je osnovno izgled i stanje auta. Ne jebu me ni racuni ni ovlasteni. Jednostavno kratkim pregledom auta da se vidjet kako se postupalo s njim.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0