said

Član
  • Content Count

    2725
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

said last won the day on August 8 2020

said had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutral

1 Follower

About said

  • Rank
    R32
  • Birthday 06/23/1988

Profilne informacije

  • Ime
    Slaven
  • Vozilo
    golf MK3 1.8T & MK3 1.9tdi
  • Web
    http://

Recent Profile Visitors

10298 profile views
  1. Bit ce ti predugacka od tdia getriba Potrazi orginalnu od 1.8T najbolje mislim da ti pase i od audi a3 Mozda mozes zamjenit samo zupcanik od pete brzine da bude duza, to se npr moze na golf 3 02A mjenjacima
  2. Ja bio prekjucer na tehnickom sa golf 3 i spajao mi obd radi eko testa i to je to ustekao kao da prepozna obrtaje i jos nesto je rekao ali ne znam sad sta i sve ok bilo...na obdu neke plave lampice blicaju samo, ne cini mi se nista opasno dok spajaju obd na tricu, i mapiran je auto i skidan je kod kljuca(to imam uvjek gresku na vcds-u) al nista taj njihov uređaj nije pokazao
  3. Ako budes isao za Pozegu javi se pa cemo vidjet sta se moze
  4. said

    golf4 1.8 t

    Jesi gledao sta s dijagnostikom Vjerojatno ti ode u safe mode pa zato ne puni
  5. Vjerojatno preko VCDSa ugaseno treba ga upaliti opet
  6. said

    AP gewinde

    Ja imam AP na trici vec 50ak tisuca km i nista im jos nije jedino mi se cine dosta tvrđe u odnosu na FK koje sam imao prije. Ako nekog zanimaju DTS gewinde po povoljnim cjenama nove javite se u inbox slobodno
  7. said

    Prometna nezgoda

    Meni nije jako bio ostecen branik...cak skoro i neprimjetno ali ja sam htio da bude kako je i bilo...i vjerojatno bi vecina ljudi uzela pare i nikom nista ali ja sam htio samo da bude auto kakav je bio Policiju nismo zvali jer se zena slozila da je kriva(lupila mi auto parkiran propisno na parkingu) Otisli na osiguranje i nacrtali sve kako je bilo i zena priznala krivnju 100% znaci bez ikakvih problema dok nije dosao procjenitelj I naknadno dodjem limaru kaze sta nisi polomio branik do kraja prije slikanja(procjene) i dobio bi novi branik bez problema...a ovako posto je lakse ostecenje ne daju drugi nego samo popravak...eto jos kazem da nisam bio dobar s limarom bilo bi puno vise natezanja s osiguranjem,ovako sam prepustio njemu sve i sve al sve je on rjesio i dobro ja zadovoljan
  8. said

    Prometna nezgoda

    Ej decki Ja sam rjesio problem preko limara...uglavnom isao na procjenu i dosao neki lik nadrkani i ponudio mi 600kn na sto naravno nisam pristao jer za 600kn ne mozes ni pofarbat branik...a isto osiguranje i ja i zena koja me udarila...i onda sam otisao do limara i on je dalje sve rjesio (inace radi za jadransko i dobar je s procjeniteljem) tako da sam dobio drugi branik i lakiranje kompletnog branika (3700kn) znam jer mi je doslo rjesenje kuci al ja pare nisam vidoo sve je islo preko racuna od limara a iskreno nisu me pare ni zanimale samo da mi se napravi auto...trajalo je dugo eto do pred Bozic al rjeseno je uglavnom A da nisam znao tog limara nemam pojma kako bi proslo vjerojatno bi bilo komplikacija jer imje procjenitelj stoka zesca inace jadransko osiguranje u pitanju
  9. said

    K:Golf III GTI 8/16V VR6

    Ima ti clan Beli gti-a 16V jubi javi se njemu za detalje
  10. Pa moguce je ako ti ocitava pogresnu temp pa se aktivira cok itd
  11. said

    Vw golf 3 1.9 tdi na 110 hp

    Ne mozes ti po kazaljci znat koliko litara je potrosio jer na trici kazaljka ne pada uvjek jednakom brzinom ali svejedno je puno to za 6.6km Natoci punog pa se vozi 100km pa ces vidjet koliko trosi
  12. Sajle su ti s gornje strane mjenjaca i stelaju se na zanimljiv nacin haha tako da je moguce da su se ajmo reci rastelale da ih je snijeg i led pomaknuo Svakako vjerujem da nije veliki kvar Sretno kod mehanicara
  13. Ne vjerujem da se nesto pokidalo zbog malo snijega i vode ali je moguce Ili se nesto smrznulo...ne vjerujem da je velikiovar...mozda se na biracu pomaklnula sajla ili tako nesto
  14. said

    xenon žarulja

    Pa ako je bixenon onda imas kratko xenon s klapnom koja se otvara kad upalis dugacko svjetlo ,a ako je orginal far vjerojatno je bixenon A dugacko je obicno halogeno svjetlo Nek ti netko blicne a ti gledaj u far i vdijet ces dal se otvara klapna na kratkom
  15. Provjeri vijke na sarkama od haube mozda je nesto otpusteno pa se vremenom izdigne tako