Skorgon

Član
  • Content Count

    14
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Skorgon

  • Rank
    SDI
  • Birthday 12/05/1990

Profilne informacije

  • Ime
    Igor Miler
  • Vozilo
    VW Golf 5 2.0 TDI Sportline
  • Skype
    igor.miler1
  • Interests
    VW

Recent Profile Visitors

2551 profile views
  1. Sad si i mene vlaho sa ovim zainteresirao. Maglenke stvarno skoro ni ne koristim, a ova dnevna bas super izgledaju.
  2. Skorgon

    koji gateway rcd 510

    Ma Mario samo zajebava reci ce valjda netko da
  3. Skorgon

    koji gateway rcd 510

    Mozda covjeku search neradi. npr ja nemogu uopce nista pretraziti vec neko vrijeme
  4. Skorgon

    P: Kopija RNS 510

    Prodano van foruma. moze lock molim.
  5. Skorgon

    P: ATS Exclusive line 18" 5x112

    BUMP. Sve skupa ide za 3700kn. fiksno.
  6. Skorgon

    P: Kopija RNS 510

    Prodajem kopiju RNS 510. ima navigaciju, ulaz za usb, sd karticu. totalno funkcionalan i u ocuvanom stanju. Prodajem sa svim kablovima i gps antenom. samo plug&play. Za vise slika obratiti se na mail, wacap ili viber HITNO Cijena : 1900kn Kontakt: 0913864201 Email: 530igor530@gmail.com
  7. Skorgon

    Susret @ Billa

    Jel ima nekoga u zg, a da je voljan ici na pivo, kolegu cekam jos koji sat pa bi drustvo bilo dobrodoslo...
  8. Lijepih primjeraka je bilo sad mi bas zao sto nisam mogao doci...
  9. Prodajem alu felge sa ili bez guma ATS Exclusive Line 18" sa razmakom rupa od 5x112. Odgovara na vozila iz VAG grupacije. Felge su u savrsenom stanju, nanovo su samo lakirane. Gume su nove, oko 1000km sa njima napravljeno. Bile su na VW Golf 5, prodajem ih iz razloga sto bih si kupio novi set felgi. Zamjene su vrlo dobrodosle i bio bi najsretniji da se zamjene felge i gume skupa ili samo felge . 17" i 18" me zanima. slobodno ponudite stogod imate, dogovorit se uvijek mozemo. Cijena sa gumama je 4500kn Cijena bez guma je 3000kn (cijena moze dolje maksimalno 100-200kn)