ToMaGTI

Član
  • Content Count

    33
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

1 Follower

About ToMaGTI

  • Rank
    SDI
  • Birthday 09/14/1994

Profilne informacije

  • Ime
    Toma
  • Vozilo
    Golf 5 GTI Ed30

Recent Profile Visitors

991 profile views
  1. ToMaGTI

    Golf 5 gti ed30 generalka

    Sve ideje i sva mišljenja su bila kriva...Auto sam dao jednom poznaniku da ga malo pogleda pa se covjek sjetio da pogleda kompresiju motora, a ovi prvi nisu to napravili. Ispostavilo se da auto nije isao kako treba i da lose pali zbog kompresije.. Svaki cilindar oko 6 bara... Cekam da mi se javi firma koja mi je prodala motor kako oni kazu koji je dobar i koji je vozio prije nego je izvaden iz auta za povrat novca ili zamjenu motora. Eto nazalost to bi bilo to.
  2. ToMaGTI

    Golf 5 gti ed30 generalka

    Kužim sve, ali da je bar to sve jednostavno.. Majstori koji su mi slagali auto tvrde da nije nista mehanicki i da su oni odradili sve kako treba nego da je do mape i mapa se "rijesila", oni jednsotavno ne znaju sta je i vidim da mi time daju do znanja u vise navrata da im se po tome neda vise prckat, ali zato sam naso drugog decka (poznanika) koji se vise manje kuzi u te masine i stvarno si daje truda da se auto slozi... SAMO SE NADAM da cu nac nesto da su ovi zajebali i da je njihova greska, onda idem lagano po pravdu. Ovaj mi cak kaze da je moguce da je do kompresije jer ovi nisu cak ni testirali, cak sam i filter sam zamjenio jucer. Ako u nekom slucaju je sranje u samom motoru onda motor vracam od kud sam ga i dovuko i povrat novca, pa cemo se zajebavat na mom. Budem update napisao sta se napravilo/testiralo sutra i prekosutra.
  3. ToMaGTI

    Golf 5 gti ed30 generalka

    Bez obzira na sve, ja ne znam kome da dam auto da mi to riješi jer ovi moji su ocito nesposobni....
  4. ToMaGTI

    Golf 5 gti ed30 generalka

    Pojma nemam sta je VCDS -.- Maf moguce da su majstori okrenuli krivo, ili nesto slicno sto su mogli krivo okrenut ( ja ne znam praksu najbolje) Da, goli motor stavljan, faze su provjeravane i sve su dobre kako oni kazu...
  5. ToMaGTI

    Golf 5 gti ed30 generalka

    Jedino turbo ili neko crijevo, moje majstorcine nemaju pojma sta je, mada oni kazu da je turbina odlicna -.-
  6. ToMaGTI

    Golf 5 gti ed30 generalka

    Aha kuzim sta ocete rec, auto je prije slaganja bio na mapi i radio je odlicno, nakon slaganja se sam vratio na serijsjke postavke i vukao je katastrofa, danas je vracen na revo mapu na kojoj je bio i vuce isto lose...
  7. ToMaGTI

    Golf 5 gti ed30 generalka

    Jesi procitao da je mapa danas vracena na 300ks i mapa je revo ?
  8. ToMaGTI

    Golf 5 gti ed30 generalka

    Moes molim te obrazlozit ?
  9. ToMaGTI

    Golf 5 gti ed30 generalka

    Hrvoje is Vaga mi je maloprije vratio revo stage 1 mapu 300ks, auto i dalje ide slabo, vuce tek na 4-5k rpm...znaci nije problem u mapi..
  10. ToMaGTI

    Golf 5 gti ed30 generalka

    Kaze Muha da ne moze, ne znam kako ni zasto. Javio sam se Vagu cekam odgovor, hvala na info
  11. ToMaGTI

    Golf 5 gti ed30 generalka

    Zato što je auto u problemu, a ja se u globalu ne raumijem bas najbolje u to sve.. i receno mi je da moram provjerit šta je sa mapom, a kako mi je muha od dobrog prijatelja prijatelj volio bi da mi on to rijesi.. Te sam dobio naputak da moram prvo ici u revo da se mapa makne da bi netko drugi radio novu.. @Dario_7R predlazes mi nesto drugo ili ?
  12. Šajba riješena, traži se intake..
  13. ToMaGTI

    Golf 5 gti ed30 generalka

    Ma znam da, katastrofa. RSPerformance mi može maknut revo na serijalu jelda ?
  14. ToMaGTI

    Golf 5 gti ed30 generalka

    Nadam se da mislis na Revo -.- .. Inace revo je bio na autu kada sam ga kupio..
  15. ToMaGTI

    Golf 5 gti ed30 generalka

    Upravo mi je Muha reko da moram otic u revo da ga oni vrate na serijsku mapu jer on nemre na njihovom softweru radit (zakljucano) al bude ga on pregledao prije nego odem kod njih, to bih trebao ići u RSPerformance jelda ?