Roby ZD

Član
  • Content Count

    185
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Roby ZD last won the day on January 26 2022

Roby ZD had the most liked content!

Community Reputation

6 Neutral

About Roby ZD

  • Rank
    SDI
  • Birthday 05/06/1965

Profilne informacije

  • Ime
    Robert
  • Vozilo
    Golf 7 Edition 40 TSI

Recent Profile Visitors

2555 profile views
  1. Roby ZD

    Neobicne vibracije

    Ček, je l’ to TI vibriraš ili nešto u autu? [emoji41][emoji2373]
  2. Roby ZD

    "rastanak" s VW Golf 7

    Može lock. Golf prodan
  3. Roby ZD

    Alu felge

    Naravno da ide van kad je za col šira plus drugi offset Sent from my iPhone using Tapatalk
  4. Tko ne plati kurbu, platit ce likara. Kažu kod nas. Tako i te kineske kerefeke. [emoji41] Super si prošao. Vozi i praši AC/DC Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. Može bit kombinacija Hiltija i špicangi [emoji1009] Sent from my iPad using Tapatalk
  6. Meni na G7 isto radi bez pojada. Također iskljuceno upozorenje na ne vezani pojas Sent from my iPhone using Tapatalk
  7. Roby ZD

    "rastanak" s VW Golf 7

    U međuvremenu naručen A3 (8Y) SB 35 tfsi S tronic MY 2022.
  8. Došlo jw vrijeme za "rastanak" s G7. 4 ipo godine vjerno služi i još će. Ide u prodaju, pa ako je netko zainteresiran za kupnju, tu sam. Prošli mjesec stavljene nove gume Dunlop Sportmaxx RT2. Zimske također Dunlop Wintersport 5, 2 sezone vožene i čuvane u Vulkalu. Cijena 95 TKN. Pažen i mažen. Nekolicina sitnih kvrcanja na parkingu od kojih ne možeš pobjeći. G7, Edition 40, R Line 1.2 TSI. 39000 km, redovno održavan u ovlaštenom
  9. Došlo vrijeme za "rastanak" s G7. 4 ipo godine vjerno služi i još će. Ide u prodaju, pa ako je netko zainteresiran za kupnju, tu sam. Prošli mjesec stavljene nove gume Dunlop Sportmaxx RT2.  Zimske također Dunlop Wintersport 5, 2 sezone vožene i čuvane u Vulkalu.

    Cijena 95 TKN. Pažen i mažen. Nekolicina sitnih kvrcanja na parkingu.

    G7, Edition 40, R Line 1.2 TSI. 39000 km, redovno održavan u ovlaštenom

  10. Roby ZD

    Bojanje kocionih celjusti

    Pozz ljudi. Molio bih ako netko zna preporuku tko u Zadru pituraje kočiona kliješta. Treba mi za frenda Hvala i svako dobro :)
  11. Roby ZD

    RNS 510 problem s bluetooth

    otkopčaj AKU i ponovo spoji da se module resetira. Obično to pomogne
  12. Roby ZD

    VW Paadat b8 felge 20

    Garantirano razbija bubrežni kamenac ?
  13. Roby ZD

    Prekidač za svijetla

    Previše je to zezencije, a i upitno je da li bi radilo. Jednostavnije je kupit prekidač sa senzorom. Već je to netko radio, koliko se sjećam
  14. Roby ZD

    Gume 225/45/17 na VW CC

    Trebalo bi moći. Neznam još koliki ti je ET na oem felgi. Ako je manji od 54, felga će biti bliže ovjesu i kočnicama i Scrub radius će poći u negativ za razliku između ET-a.