Mk564Iv

Član
  • Content Count

    30
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Mk564Iv last won the day on June 12 2019

Mk564Iv had the most liked content!

Community Reputation

7 Neutral

3 Followers

About Mk564Iv

  • Rank
    SDI
  • Birthday 05/08/1999

Profilne informacije

  • Ime
    Ivan
  • Vozilo
    Golf 5 1.9Tdi

Recent Profile Visitors

1297 profile views
  1. Pozdrav. Dakle u golf 5 sa ručnom klimom stavio sam ručnu klimu tj. poluautomasku iz golf 6. Dešava se sljedeće upalim auto upalim klimu kompresor se upali klima radi hladi. Ugasim auto i npr auto stoji 3-4 sata upalim opet auto upalim klimu ono puše vrući zrak (kompresor od klime opet radi) ugasim klimu ostavim da puše hladno ali i dalje puše vruće. Dakle kao da “ne pamti temperaturu” nekad oće hladi i radi klima a nekad kako god stavio uvijek vruće pali. Ostalo sve savršeno radi (klima je napunjena prošle godine). Na dijagnostici ne baca greške. Pa ako je netko slagao ili zna rješenje zahvalan bi bio.[emoji846] Stara Nova Sent from my iPhone using Tapatalk
  2. Mk564Iv

    Rotor 18"

    Pozdrav. Ima netko da bi mjenjao audi rotor 18" et42 8j za moje 18" et35 8j jer mi prednje vire van blatobrana. Felge su danas izvađene iz kutije (nove) i samo probane na autu. Bez guma. Može inbox/wap 0996445991 Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. Prodajem srednju i desnu mrežicu za gti branik Cijena: 150kn 0992178017,wap,pm Sent from my iPhone using Tapatalk
  4. Prodajem čelične felge 16" rupe 5x112,centralna rupa 57.1. Felge su skinute s golfa 5'. Očuvane su,nigdje nisu udarene,iskrivljene,varene. Vožene samo jednu sezonu. Felge su poslije skidanja s auta nanovo ofarbane i spremljene. Cijena:1000kn.' Sent from my iPhone using Tapatalk