sink.as

Član
  • Content Count

    342
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

sink.as last won the day on August 22 2019

sink.as had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutral

About sink.as

  • Rank
    GTI

Profilne informacije

  • Ime
    siniša
  • Vozilo
    Passat tdi b5.5

Recent Profile Visitors

4198 profile views
  1. Da nije diesel gate Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk
  2. Vjerojatno strujna letvica na diznama, bilo je kolega koji su imali taj problem, javit ce se sigurno Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk
  3. sink.as

    Poliranje

    Cro detailing forom, sve ces saznat od strucnjaka, ekipa je dobra i uputit ce te u sve, od masine,paste, padova, mf krpica i razne kemije za ciscenje i odrzavanje Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk
  4. sink.as

    Unutrasnjost auta

    Mozda je plastificirano kao felge Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk
  5. sink.as

    Unutrasnjost auta

    Vjerojatno moze ali onda imas polirani aluminij a ne bruseni, predpostavljam. [emoji3] Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk
  6. sink.as

    Atest motora

    Hvala jos jednom, malo sam prelista ove teme a oticu ovih dana u stanicu za tehnicki i pitati tamo sta triba Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk
  7. sink.as

    Atest motora

    Hvala, znam da ima dosta tema ali mi tapatalk otezaje situaciju a nemam komp ili laptop [emoji6] Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk
  8. Pozdrav ekipa, znam da je bilo tema ali u mene tapatalk ne nalazi nista, procedura atesta drugog motora u autu, konkretno transporter t4 bio 2.4d sad je unutra 1.9td, od papira nemam nista, imam normalno prometnu od t4 sa 2,4d motorom. Sta mi treba za atestirat taj 1.9td koji je vec ugraden. Ako nekome srč iznaci ovu temu neka zalipi link, ili admin neka preusmjeri di triba. Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk
  9. sink.as

    2 din u pasata 2002god

    Jesam ali me zanima i opcija bez 2din kaveza, moja blenda je drvena a ova sta mi je dostupna ja crna, ako nije komplicirano bez 2din kaveza da ne cekam misec dok dodje sa ebaya Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk
  10. sink.as

    2 din u pasata 2002god

    Ima li neko detaljnije slike i upute kako ugraditi 2din u passata b5.5, sta triba pilat, koliko odpilat, opcija bez 2din kaveza i opcija sa, sad sam u nekoj fazi da bi se upustio u taj posao. Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk
  11. Imas li siber, tu su inace odvodi od sibera, mozda je poslije pranja ostalo sampona ili kakvog " voska" pa se ocijedilo i skorilo Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk
  12. Ja uguram spicange u tu rupicu i odvrcem Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk
  13. Tako je i kod mene sta se tice crtica ali je ventilator nepokretan... ovih dana je u mestra pa cemo vidit Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk
  14. E to me zanimalo posto ni meho nije bio siguran, znaci u mom slucaju ventilator 99%, samo cu mu reci da ga proba na "zivu" struju da budem siguran Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk
  15. To mi je jasno, ali me zanima dali ventilator triba radit i kad je klima upaljena i kad je na ECON tj obicna ventilacija Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk Mozda ima kakvi modul sta upravlja sa tim pa da se nije on zbrka Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk