Beli

Član
  • Content Count

    1599
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Beli last won the day on August 21 2020

Beli had the most liked content!

Community Reputation

7 Neutral

4 Followers

About Beli

  • Rank
    VR6
  • Birthday 03/23/1983

Profilne informacije

  • Ime
    Željko
  • Vozilo
    Corrado G60 x2 ,Golf GTI 16v 20 jahre (Jubi),Golf vr6 4 motion, Porsche 911

Recent Profile Visitors

20313 profile views
  1. Beli

    P: golf 6 R20

    Prodano Poslano sa mog SM-F711B koristeći Tapatalk
  2. Procedura je prvo otvorit i isprintati jednu i drugu shemu i onda skinut jednu i stavit drugu s time da signali koji fale treba na autu dodati.. A može se i taho od četvorke sloziti da radi na toj struji, bilo bi pozeljno da je tako sa can protokolom Poslano sa mog MAR-LX1A koristeći Tapatalk
  3. Beli

    P: corrado G60

    [emoji106] Poslano sa mog MAR-LX1A koristeći Tapatalk
  4. Beli

    P: golf 6 R20

    I dalje u ponudi Poslano sa mog MAR-LX1A koristeći Tapatalk
  5. Beli

    P: golf 6 R20

    143 000 kn Poslano sa mog MAR-LX1A koristeći Tapatalk
  6. Beli

    P: golf 6 R20

    Nova cjena 145000 kn Poslano sa mog MAR-LX1A koristeći Tapatalk
  7. Beli

    P: golf 6 R20

    Nova cjena 150k kn Poslano sa mog MAR-LX1A koristeći Tapatalk
  8. Beli

    P: golf 6 R20

    Prodajem Golf 6 R20 144tkm, pred 700km napravljen servis, 9000kk, svjećice, pcv ventil, camfolower, kočnice prednje i stražnje nove, na autu je dodatno powerflax seleni motora, mjenjača i fishbone nosača, forge shortshifter, H&R balans stange, od odoatne opreme ima adaptivni ovjes, šiber, dynaudio sa RCD510, grijanje sjedala, parkirne prednje i stražne senzore, sun&rain senzor sa kamerom za automatska duga svjetla, 19" sa praktički novim continental contactsport 6 gumama, prednja svjetla original ful black bixenon Auto je uredno održavan i originalnom stanju ispravnom. Po dogovoru može i sa originalnim shifterom, nosačima i balans stangama. Za sva pitanja stojim na raspolaganju 0981816718 2.0 TFSI 4 MOTION Engine code; CDL Manuelni 6 brzinski mjenjač Registracija vrijedi narednih godinu dana Cijena 160tkn, nije fixna, dogovor u 4 oči Poslano sa mog MAR-LX1A koristeći Tapatalk
  9. Imam u ponudi corrada g60 ako te interesira, pogledaj u oglase Poslano sa mog MAR-LX1A koristeći Tapatalk
  10. Beli

    P: corrado G60

    Corrado G60, 1989g, Motor odličan, servisi napravljeni, zupčasti remen i lager natezač, mikro, zupčasti na g-laderu, ulje u motoru, ulje u mjenjaču, ulje motul rbf660 u kočnicama, svjećice, rotor, kapa, kablovi, lambda sonda, senzori temperature, POT senzor, ecu novili tip i veci Map senzor, na autu je jako puno tog složeno i uloženo, složen je veliki crossflow intercooler, komplet auspuh sa granama od glave motora 4-2-1, laderbogen i usisne cjevi od rallye golfa, schrickova bregasta, 72mm remenica, sls chip, na autu doslovno sve radi, od spojlera, šibera, podizača prozora, centralnog zaključavamja, Složem je veliki glavni kočioni cilindar i porsche originsl 4 klipne čeljusti opleteni lajtunzi audi rs2 adapteri čeljusti, gewinde sa tuv samo za corrado g60 st by kw sa stelanjem tvrdoće, porsche c2 felge od 911, gume 215 40 16 upisane u prometnu, dodatni kiler ulja, ima jos detalja koje sam mozda i zaboravio pa možete sve vidjeti, može pregled na dizalici itd.. Osobno sam odradio sve stvari jer mi je to profesionalnost. Cjena je podložna promjeni samo uz dogovor sa kupcem na licu mjesta, za sve vase upite sam dostupan na 098 1816718 Auto je neregistriran, a po zelji novog vlasnika ako je sa Rijeckog podrucja moze dobiti tablicu Ri 060 G Zamjene me ne interesiraju Cjena 95000kn i podlozna je promjeni na licu mjesta 0981816718 Poslano sa mog MAR-LX1A koristeći Tapatalk
  11. Beli

    Vw corrado

    Imam jos dosta djelova za corrada, ako sta trebaš, ovo je moj Kontakt 0981816718 Poslano sa mog MAR-LX1A koristeći Tapatalk
  12. Beli

    PC 911 By Singer Vehicle Design

    Evo par momenata sa Buzeta, brdske utrke Poslano sa mog MAR-LX1A koristeći Tapatalk
  13. Kod svake diagnoze prvo mjerne uređaje ako je to moguće Znači uz diagnostiku ipak treba instrumente koji nisu vezani za feedback ecu stavit i mjerit stvarno stanje. Pa uz tlak ulja na mjesto gdje senzor mjeri izmjeriti, dobro bi bilo i izmjeriti i kompresiju pa usporediti cylindre koliko pojedini ima kompresiju. Ovako ces mjenjat pol motora a nista se ne rješava.. Kineske djelove zaboravi ako hoces ispravan rad, a ti pcv ventili i novi originalni traju ko jogurt, nazalost.. Tako da uvjek mozea napravit test i bez ovc ventila. Poslano sa mog MAR-LX1A koristeći Tapatalk
  14. Jeste mjerili tlak? Ili se samo bazirate prema lampici od tlaka? Poslano sa mog MAR-LX1A koristeći Tapatalk