daniels

Član
  • Content Count

    1016
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About daniels

  • Rank
    VR6
  • Birthday 12/12/1977

Profilne informacije

  • Ime
    Daniel
  • Vozilo
    Passat B5
  • Web
    http://

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Pozdrav. Uzel paju 110ks za na posao s posla. Auto vise nego ok. Ali par pizdarijica. 1. Bunker gurnem kljuc otkljuca/zakljuca kabinu ali ne i bunker. Nemogu ga zakljucat ni kljucem, motoric se ne cuje. Kak mi bunker ni netreba izstekal sam polugu da se nemre otvori ako bude trebalo otvorit jbg sic rusajni zavuci se. Di je problem točno oko tog. Kisa pada i nema sad to di rastavljat. 2. Kljuc u bravu i otkljuca zakljuca spusti digne prozorem kljuc obican nema daljinac. Kako provjeriti jeste li u originalu imali ili kupiti aftermarket modul sa daljinskim? Da se dijagnostikom ne može spojiti na centralno. 3.Centralno nekad zafrkava ne otkljuca ili ne zakljuca sva vrata. Motorici u vratima se čuju osim ovog u gepeku. Ali neće svaki put ili zakljucat ili otkljucat sva vrata. Brave su u banani ili? 4. Servo pumpa je mijenjana sad doslovno prije nego sam ga uzeo jel procurila, ali zna u nekom polozaju cut se kao da ima zraka, sve suho. Ljepo se mota laganom nista ne zapinje. Jel ostalo zraka ili i ta kaj su stavili nije dobra. eto to su mu problemi pa ako ko zna kud da krenem u rjesavanju. Nije da me to sve pretjerano dira jel i onako je to za naposao auto koji i tak mjesecno nece proc 200km.Ali ajd da se napravi.. Hvala.
  2. Stara tema ali. Dakle hladan upali isti taj motor 1.6aee. Digne obrtaje u nebesa radi 1-2min ugasi se. Nekad iz 5tog puta upali. Bekad ga treba malo pustit pol min da bi upaluo. Kad se zagrije ler ok. Ali se dogada kad upalim vruc da na par sekundi digne obrtaje na 2500rpm. Mjenjan je senzor tem ali mislim da nije ok. Kud da gledam dalje? Stara tema ali. Dakle hladan upali isti taj motor 1.6aee. Digne obrtaje u nebesa radi 1-2min ugasi se. Nekad iz 5tog puta upali. Bekad ga treba malo pustit pol min da bi upaluo. Kad se zagrije ler ok. Ali se dogada kad upalim vruc da na par sekundi digne obrtaje na 2500rpm. Mjenjan je senzor tem ali mislim da nije ok. Kud da gledam dalje?
  3. daniels

    K Golfa 4

    Moze lokot.
  4. daniels

    K Golfa 4

    Kupujem golfa 4 Iskljucivo od vlasnika i sa urednim prenosom. Nije mi bitan previse u kalvom je stanju. Da pali i vozi. Trebam ga da odem 3x mjesecno do parkinga firme i doma. Zna mi stajat i po 3 tjedna i napravit 150km.mjesecno. Dakle jeftinjava. Moze punuda u komentar, PP ili danielslkw@gmail.com Hvala.
  5. daniels

    P:parabolke 5x112 17 cola

    Evo Božična akcija 2000kn. Prodaje se i auto pa mi više ne trebaju.
  6. Parabolke od Audia A6 17cola 5x112 ET 35, 8J 2 gume za smeče. 2 skoro pa nove vukle se odzada. centralna rupa 57.1 Gume ne skidam, i ne šaljem nikud rubovi nisu uništeni. Preuzimanje moguče u Velikoj Gorici. Cijena pojma nemam ne nalazim ih sa 5x112 samo ove 5x100 tak da eto 4000kn. https://www.njuskalo.hr/alu-felge/parabolke-17-rupe-5x112-4-kom-oglas-29881300 nekaj mi šteka radi slika, pa za sad link na njušku, kasnje navečer probam ponovo slike stavit. ako je problem nemoj brisat ostavi komentar budem probal sredit.
  7. daniels

    P: Dizne nove 0.216

    lokot.
  8. pumpa za testiranje dizna skoro ista kao I ova sa linka https://www.njuskalo.hr/mjerni-instrumenti/pumpa-testiranje-dizelskih-injektora-dizni-600-bar-oglas-26168005 cijena 800kn 091/307-40-68
  9. Nove dizne rađene u bosch servisu za TDi sa boš pompom 1.9 66-81kw dizne bile kod mene na autu jedan dan samo radi provjere cijena 1300kn 091/307-40-68
  10. Prodajem parabolke polirane 17 cola, rupe 5x112 centralna 57.1 širina felge 8J ET 35 sa gumama 225/45/17 2kom su odlične dvije ajd mogu vrtit sezonu. Ne kužim kak tu slike stavit evo link da znate kako izgledaju tko nezna https://www.original-felgen.com/4b3601025pz33.html cijena 500€ 091/307-40-68
  11. daniels

    SACHS Performance spojka

    Nevidim svrhu stavljanja na DMF jel I tako on prvi ode I počne radit problem. A oem kvačilo to drži bez problema. Da ideš I na 200ks 400Nm tuner ti posloži mapu da ti opet oem bude dovoljan. A za dalje digni kredit.
  12. Prodajem 3 garniture dizna, sve ispravno, jedne nove. 1 garnitura za 1.9 tdi 66kw/90ks- 1z/ahu 450kn. 2-garnitura za 81kw/110ks afn/avg 190-300bara, 650kn 3-garnitura za 150+ks ulošci 0.216 (nisu kinezi) reparirano u bosch servisu i tlak je 220-300bara, novo stavio na svoj čisto da ih vidim, nisu napravile 100km, vozim na istima ali večima. Cijena 1500kn Fixna.. Za sva pitanja molim u inbox. Hvala.
  13. daniels

    K:ABS pumpu za paju međuliniju

    Može lokot ili brisanje.
  14. daniels

    1.TDI Trza

    Mislim da te hebe elektronska dizna, isto mi bilo na Audiju dobio nove dizne I evo miran.