2 2
Guest redbull

OSRAM NIGHT BREAKER

Recommended Posts

evo ja se sreo ,upozno sa ventacem 0028 (ko pahuljica) i pruzeo h7 nocno lomce,i sve 5 bleshte sve u 16,i danas uzeo h4 za jettu i bleshte isto...naspram boschovih koje sam i skuple platio (130kn) ove su preporod a bosch je za k-tukija...

 

 

 

 

vidi sig...

Edited by cuky86

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja uzel najtberjkere jučer. da sam ba?? ne??t odu??evljen i nisam, a da se vidi razlika - vidi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

a za cudo ak bas os uzmi xenon...a opet kako kome,ima vise faktora u igri....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Kiky

Mene zanima jel postoji kakav problem ugradnju tih zaruljica u peticu??

 

Tj.jesu li potrebni kakvi rekleji ili samo zamjena zaruljica i pici??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Normalna zamjena ??arulja. Nisu night brejkeri nikakvih spec. dimenzija.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Kiky

Eh da a ja bi sad narucio H7 night brakerice,zanima me di,kako,sta??

 

Koliko krznenih zivotinjica dodju??

 

Iz okolice nasica sam!!

Edited by Kiky

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorry sto dizem temu staru 10 god :D

 

Hocu da kupim Osram night breaker laser za golf V plus. Sad imam h7 halogenke e sad koje meni pasu bilo koje h7 night breakerice? Recimo pasu li ove: https://www.amazon.de/OSRAM-Breaker-Halogen-Scheinwerferlampe-64210NBL-HCB-Lampen/dp/B01LLKFW8C/ref=sr_1_1?s=automotive&ie=UTF8&qid=1512064607&sr=1-1&keywords=osram+night+breaker+laser+h7

 

Laik sam totalni ne zamjerite.

 

Hvala.

Edited by chevap

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorry sto dizem temu staru 10 god :D

 

Hocu da kupim Osram night breaker laser za golf V plus. Sad imam h7 halogenke e sad koje meni pasu bilo koje h7 night breakerice? Recimo pasu li ove: https://www.amazon.de/OSRAM-Breaker-Halogen-Scheinwerferlampe-64210NBL-HCB-Lampen/dp/B01LLKFW8C/ref=sr_1_1?s=automotive&ie=UTF8&qid=1512064607&sr=1-1&keywords=osram+night+breaker+laser+h7

 

Laik sam totalni ne zamjerite.

 

Hvala.

Pasu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stavio sam NB neki dan i nisam nesto pretjerano odusevljen ono bolje jeste ali ne nesto wow vjerovatno jer sam imao prevelika ocekivanja. Ljubomoran sam na xenone na bratovoj mazdi, sljedeci auto ako bogda mora imati xenone :)

Dosad imao neke socijalne halogenke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nightbreaker laser su ti najbolje halogene zarulje, mozda nisu jake kao xenon al mislim da poprilicno dobro svijetle i dosta su bijelije :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slikano na skoro istoj lokaciji sa istim (starim telefonom). Ove su NBL možda za nijansu bjelije. Vidjet ću koliko će dugo trajati.

https://i.imgur.com/ei06w0h.jpg

Stare žarulje su neki Philips, ali stvarno ne znam koji je model jer su mi tralaje već dvije godine, tj. otkako sam dovezao auto i još svijetle obadvije (bravo za njih).

S obzirom da do sada nisam imao potrebe mijenjati žarulju u faru moram pohvaliti VW na jednostavnom pristupu faru i izmjeni žarulje, po mraku obavljeno za svega par min. Ovo kažem zato što još imamo doma Megane 2 na kojem gotovo uvijek izrežem ruku kako bi jedva mogao doći do žarulje i promjeniti ju. Tko se susreo sa njim zna o čem pričam. Megane 3 kojeg sam također imao je bio nešto jednostavniji, ali je trebalo odšarafiti cijeli far dok se na Touranu samo skinu gumeni poklopci i lagano se skinu žarulje van.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo konkretno na Touranu 2012. godina, za ostale ne znam, no možda su sami pristup do žarulja pojednostavili na novijim godištima.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2