0
zet-jaro

VWCC nogomet?

Recommended Posts

eto jučer bili, bilo prejebeno.......

 

bilo nas samo 11, uz pojačanja sa strane.....lol

 

nadam se takvom žaru i u subotu.......

 

e da... ne znam da li ste čuli ali one tete kaj haklaju i ona stara kaj rola kao mlada, je rekla kak haklamoooooo jebenoooooo

 

to je vjerojatno zbog one panisherove fore sa koljenom..... :rotfl :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites

panišer bi mogao davat instrukcije ronaldinju... :palacg:D

 

ono s koljenom je njegov brend... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ke kaje!? Kak ne znaš Penijevu foru s koljenom!? Povučeš loptu k sebi i klekneš da ju poklopiš s koljenom. To sam ja počel radit po lokalnim terenima i sve pice me žele j.bat :)

 

E ak je to rekla ona baba kaj rola ko mlada onda stvarno dobro haklamo XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

u kolko h igramo u ovu subotu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

a popili... :rolleyes: e, a kak je carlito zgural fraera van... :bravo kaj bu on meni plesal oko lopte :rotfl

Edited by br1ck

Share this post


Link to post
Share on other sites

jučer na treningu sam pokazao da sam broj 1 u timu...gogo je među zadnjima :rolleyes: , fog se trudi al ne zna :palacd , buraz :rotfl , a ostatak ekipe :respekt

 

ima da razguzimo dobermana u subotu, nema vise puštanja, al sad za zbilju.. :zima

Share this post


Link to post
Share on other sites
jučer na treningu sam pokazao da sam broj 1 u timu...gogo je među zadnjima :rolleyes: , fog se trudi al ne zna :palacd , buraz :rotfl , a ostatak ekipe :respekt

 

ima da razguzimo dobermana u subotu, nema vise puštanja, al sad za zbilju.. :zima

 

 

dobro je da ja neću bit iduću subotu... jer ne želim vidjeti šta ćeš napravit...

 

vidim da si nabrijan da razguziš dobermana.. nisam znao da si sklon takvim radnjama... :rotfl:rotfl:rotfl:lol2

 

 

edit: pazi da te ne ugrize! :lol2

Edited by Mark

Share this post


Link to post
Share on other sites

tebe nema? :bravo :bravo :bravo :bravo :bravo :bravo :lol2 bus videl, javil bum ti rezultat.. :fakjea

 

 

pet komada, pet komada, to je naša nada!!!!! :jebe

Share this post


Link to post
Share on other sites
tebe nema? :bravo :bravo :bravo :bravo :bravo :bravo :lol2 bus videl, javil bum ti rezultat.. :fakjea

 

 

pet komada, pet komada, to je naša nada!!!!! :jebe

 

 

tako je......dolazim i ja....idemo na sve ili ništa

Share this post


Link to post
Share on other sites

šteta kaj nisi bil ova dva dana, baš je bilo :palci

Edited by br1ck

Share this post


Link to post
Share on other sites
jučer na treningu sam pokazao da sam broj 1 u timu...gogo je među zadnjima :rolleyes: , fog se trudi al ne zna :palacd , buraz :rotfl , a ostatak ekipe :respekt

 

ima da razguzimo dobermana u subotu, nema vise puštanja, al sad za zbilju.. :zima

 

Gogu ti mozes tenisice obrisat :D:rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
0