1 1
TheFog

Volkswagen Club Croatia na Zagreb Auto Show

Recommended Posts

Eto i mojih slikica... ima i video al traje kakih 27 min... lol... cijeli put do ZG i priprema...

 

Dolazak na štand već pomalo ljutog vlasnika jer nije ni ušao već nije išlo po planu...(malo krstio branik i prag :( zbog previsokog prilaza)

 

 

P1011571.jpg

 

 

poliranje....

 

 

P1011570.jpg

 

 

priprema...

 

 

P1011578.jpg

 

 

vlasnik kraj auteka...

 

 

P1011577.jpg

 

 

Smješteni i ostali... Rallye G60 i Kec s Božićnog praty-a s novim felgicama....

 

 

P1011591.jpg

 

 

P1011589.jpg

 

 

P1011585.jpg

 

 

Bez ekipe nema showa....

 

 

P1011586.jpg

 

 

Lazo polako s PIVOM....

 

 

P1011587.jpg

 

 

Spremno za otvorenje.....

 

P1011592.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

joooj, ba?? ste dobre auteke stavili!! svaka čast dečki... naravno svi koji će bit tamo će bacit oko na posjetitelje, malo pripazit na auteke...

 

oni koji su bili prije dvije godine se sjećaju sigurno kak je bilo finih i zainteresiranih ljudi, ali i ljudi koji su se sjedali u aute bez pitanja, smucali sa zakovicama po laku itd... dr??ite oči otvorene :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da vam poka??emo dojmove za VW GALA PARTY-a sinoć :D

Roko nam je Mile Kekin i Hladno pivo :D :D

 

slika20hk5.th.jpg slika21ms2.th.jpg slika22lo9.th.jpg slika23yw4.th.jpg slika24md3.th.jpg slika25ns1.th.jpg slika26wt5.th.jpg slika27no5.th.jpg slika28cr6.th.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja sam osjetio da je bilo dobro na gala vw partyu jer sam dobio poziv u pola noći od HAK-a da imam intervenciju....zovem mu??teriju,poznat mi glas ali malo izobličen(valjda radi piva),kada sam sve dogovorio ka??e mi čovjek da je stalo slu??beno vozilo VWCC..........upalila se lampica FOGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG i onda čujem predsjednika kako se smije..... :lol::lol::lol:

 

 

 

??tand dobro izgleda samo neznam ??ta je bilo sa prvotnim planom da se zakupi cijela hala i da se organizira VWTS u zatvorenom????

Share this post


Link to post
Share on other sites
zovem mu??teriju,poznat mi glas ali malo izobličen(valjda radi piva),kada sam sve dogovorio ka??e

JEGERA :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obećah si da se neću više ufati u DFP ( Desing For Preseravanje ), ali Nick me uvukao! Oprostite na povečoj količini teksta koji slijedi, ali nemogu kraće od toga.

 

Fala!

 

Al daj se skuliraj malo

 

Nick, dobijem osip kad čujem ili pročitam ovakve postove..

prvi si počeo treljakati. Lazo ti je lijepo , fino i kulturno sočno objasnio. i sad tražiš od njega da skulira? od početka kako si došao ovdje i samo si uveo negativno ponašanje.. gdje je tu granica kulture??

 

 

joooj, baš ste dobre auteke stavili!! svaka čast dečki... naravno svi koji će bit tamo će bacit oko na posjetitelje, malo pripazit na auteke...

 

oni koji su bili prije dvije godine se sjećaju sigurno kak je bilo finih i zainteresiranih ljudi, ali i ljudi koji su se sjedali u aute bez pitanja, smucali sa zakovicama po laku itd... držite oči otvorene :D

 

Dobra stara vremena :D, kad sam došao vidjeti od Low Life, Nevena i onog crnog corrada ( neznam čiji ). Ekipa su otvorena na komentare i čavrljanje.. štand isto dobro izgledao.

 

 

 

btw. pišem sa Blackberry 8310 ( teže se učitava stranica :( navodno 2-3 min ). nisam u hrvatskoj a sutra dolazim iz švedske

 

edit. da li se ovdje možemo dogovoriti susrete ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Obećah si da se neću više ufati u DFP ( Desing For Preseravanje ), ali Nick me uvukao! Oprostite na povečoj količini teksta koji slijedi, ali nemogu kraće od toga.

Nick, dobijem osip kad čujem ili pročitam ovakve postove..

prvi si počeo treljakati. Lazo ti je lijepo , fino i kulturno sočno objasnio. i sad tražiš od njega da skulira? od početka kako si došao ovdje i samo si uveo negativno ponašanje.. gdje je tu granica kulture??

Trkeljat?

Samo sam pito čiji je auto.

Lazi sam zahvalio na info, al je 2 puta pito dal ga zajebavam jer :bag: neznam :bag: jebiga, neznam čiji je to auto. Reko sam mu samo da se smiri jer se vidim malo vužgal, nadam se da nije krivo shvatio :D. Lazo, sry ak sam te nečim podkajlal.

I zakaj to sad izvlačiš, zakaj je uopće na tebi da sudiš i komentiraš nekaj!?!

Sorry, neću više niš pitat, jebiga vozim G4 pa neznam sve trice!

Edited by Nick

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marine nismo mogli izdra??ati da to ne probamo. Nije bilo kasno.oko ponoći.A ??ta ga je Fog slo??io, a poslije se i on slo??io :zivio . Fog hvala ti ??to si nas častio cijelu večer :respekt

 

Naravnom svi clanovi i prijatelju VWCC su dobrodo??li. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam sutra poslje posla tamo ko če bit od na??ih tam :palci

Share this post


Link to post
Share on other sites

sini??a, jučer sam ti rekao, a i danas to mislim da te netko jako dobro zavaljao kad ti je naplaćivao soma eura po ovoj felgi

Share this post


Link to post
Share on other sites
siniša, jučer sam ti rekao, a i danas to mislim da te netko jako dobro zavaljao kad ti je naplaćivao soma eura po ovoj felgi

 

tako je to kad si mlad i neiskusan.... :D

 

2 Lazo & RallyeVR6 - kaj ste nakraju smuljali liku na ulazu? :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cek cek neznam da li sam dobro skuzio ali jesu li to felge na LLife-u koje su se cekale mjesecima?

Share this post


Link to post
Share on other sites
ko će biti u subotu na tom štandu?

 

večina VWCC-a....

 

2 SVEN - :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja dolazim sutra, tko će biti na ??tandu? Čiji je ono rally :)

Fakat e? auto mi je mrak. Sigurno je od nekakvog tatinog sina, koji niti ne zna ??ta ima. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde vi koji znate program...kad je najbolje doc?ovu subotu ili slijedecu subotu?

ja mislim doc onu drugu,jer mi se cini da je style i drift,ali nisam siguran...... :huh:

 

a naravno dolazim i pozdravit poznate clanove koje nisam dugo vidija B)

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1