0
RS G60

3. VW Tuning Show 2005

Recommended Posts

jel' taj show traje samo jedan dan ili vise?

u koliko sati pocinje?

ima li kakva mogucnost da se prenoci, ako dodem sa nekoliko frienda iz austrije?

sta ce sve biti na tom show-u?

jel' se mogu kakve nagrade pobijediti?

 

itd...itd...itd...

 

zahvalan sam za sve informacije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dolazim... Auto ce mi biti spreman do tada, danas sam odabrao boju ;)

 

Dajte napiste ko s cim dolazi, posto se ne mogu vidjet prijave <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Lani je bio subotu i nedjelju, dakle 2 dana, al ove godine ce bit valjda samo u subotu, tako bar pise na flyeru.

 

Sjecam se da su dosad nagrade bile pehari i dijelovi za auto, i to u nekoliko kategorija. Neznam kako ce bit ove godine, al vjerujem da nece bit losije.

 

Ja cu doc, al necu se natjecat jer nemam bas sta pokazat, al tek tolko da se vidi brojnost "domacih" VW pila :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mo??da i ja dođem ako uspijem auto ofarbati i ubaciti 16V-a do onda jer ne bi bilo u redu da dođem s ovakvim bijelim :D

Do kad traju prijave i u čemu će se sve natjecati?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Smje??taj se mo??e dogovoriti ima hotel i soba za iznajmljivanje pa nema problema s onima koji ??ele ostati do slijedećeg jutra... :)

 

Najtecanje će biti u show&shine, dB drag, gummi-gummi,...

 

Puno pehara i nagrada..

 

Ak ima pitanja

 

Just ask it

 

 

B)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Lani na susretu nagrade su primali i vlasnici vozila marke audi i seat, lani je bio dogovor da marke vozila koje nisu vw ne mogu biti među prvom trojicom ako ove godine bude vi??e natjecatelja izvan vw ali unutar vag-a onda za njih napravimo kategoriju

Dodajem da se natjecalo u vi??e kategorija i ukupno za the best mislim da je bilo top 30

KAtegorije su bile, vanjski izgled, unutarnji, uređenje ma??ine,... svako se mogao natjecati u svim kategorijama

U sklopu susreta je bio u dB drag za sve marke vozila

... eto

ima jo?? kakavig pitanja? ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Ruff Ryder

Prvo pozdrav vama i svima VW korisnicima. Drugo moram se izviniti zbog lo??eg znanja hrvatskog jezika (nadam se da nema zamere) jer smo iz Slovenije.

Zanima me:

1. zadnji rok za prijavu

2. guest parking?

3. kontaktna osoba

 

Mi u Sloveniji takodje imamo klub, koji je vw i audi (VAG), rado bi se dogovarao o sudjelovanju, ako imate interes. Takodje bi i vas pozvao u Sloveniju, gdje ?„?e se maja odr??ati skup VW-AUDI CLUB SLOVENIA, jer slavimo prvi rodjendan. Vi??e info u slede?„â€?im danima...

 

 

OP.: izvinjavam se na gre??kama, nek me neko popravi!

 

Ruff

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest zvoneCH

e jebi ga vidio sam Flayer ali meni je predaleko da bi dosao sa mojim dizelom malo zadimiti, postaji nada kada drugi put.

 

Pozdrav

RR@

:P:P:P:P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Kameni

a mogu li ja doci svojom dimilicom? a? a? a? obecavam da cu biti najludji :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Prvo pozdrav vama i svima VW korisnicima. Drugo moram se izviniti zbog lo??eg znanja hrvatskog jezika (nadam se da nema zamere) jer smo iz Slovenije.

Zanima me:

1. zadnji rok za prijavu

2. guest parking?

3. kontaktna osoba

 

Mi u Sloveniji takodje imamo klub, koji je vw i audi (VAG), rado bi se dogovarao o sudjelovanju, ako imate interes. Takodje bi i vas pozvao u Sloveniju, gdje ?„?e se maja odr??ati skup VW-AUDI CLUB SLOVENIA, jer slavimo prvi rodjendan. Vi??e info u slede?„â€?im danima...

 

 

OP.: izvinjavam se na gre??kama, nek me neko popravi!

 

Ruff

Zadnji rok je sami dan kada se odr??ava susret.

 

Ako dolazite najavite se na mail info@vwclubcroatia.com

 

Slobodno dođite u ??to veće broju...

pozdravw

Share this post


Link to post
Share on other sites
0