1 1
TheFog

Čuvajmo djecu u prometu

Recommended Posts

VWCC organizira i daje doprinos na taj nacin da ce clanovi kluba (koji to zele) na zadnjem dijelu svojih automobila nalijepiti prigodnu naljepnicu. Naljepnica je posebno dizajnirana kako bi sa svojom uocljivosti mogla druge vozace podsjecati na najmladje ucesnike u prometu. Tko zeli naruciti naljepnicu neka posalje mail na "djeca@vwclubcroatia.com" sa svojom adresom.

 

Akcija je trajnog karaktera, nema vremenskog ogranicenja.

 

post-973-1271424537.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo da pohvalim prije svega akciju jer ipak su djeca nase najvece blago :fakjea

ajmo redom...mail je poslan ali san dobija error da korisnik ne postoji.

sljedece bilo bi ljepo da ozbiljniji clanovi preuzmu na sebe naljepnice za svoj dio regije-grada-ulice-zidica za ekipu :lol2

recimo ja se nudim da te iste nalje podjelim(distribuiram ako su uz naplatu) svima u mojoj blizini i poslajem ekipi za ST o svom trosku

bilo bi ljepo na taj nacin pomoci minimalno ali hvalitetno i ustediti papir i novce za slanje pojedinacno svakom clanu na kucnu adresu

eto moj kontakt znate pa kako vam je drago :palacg

pozzz iz sibenika :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

odlicna ideja!posaljem mail!

bravo FOG :fakjea:bravo:palci:respekt

 

edit: bas sam poslao mail, al javlja mi neku gresku... :huh:

Edited by TOMZG

Share this post


Link to post
Share on other sites

super vam je akcija zvala taj br čim sam vidjela na prednjoj strani...

svi znamo koliko djece strada u prometu i nije lijepo čut kad nastradaju zbog vozača najviše....

jednog dana će i naša djeca šetat ovim ulicama zato veliki :respekt za ovu humanitarnu akciju...

šaljem i ja mail

Share this post


Link to post
Share on other sites

imamo izgleda tehnickih problema s tom mail adresom zasad, pa sacekajte koji dan dok to ne rijesimo, obavijestit cu vas!

 

vojo, dobra ideja glede podijele :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast za ovu akciju :bravo :bravo

Sto se tice podjele naljepnica, slobodno mozete i meni poslati vise komada kao i voji pa da i ja podijelim ovima u blizini mene ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

spomenuta email adresa sada radi

 

lp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslao mail i zvao na broj :)

Kao sto rekoh vec a i u mailu sam napisao slobodno mi posalji vise komada naljepnica, pa da ja to podijelim vw-ovcima po rijeci, tako da vam se olaksa

Share this post


Link to post
Share on other sites

aih... slicnu akciju realiziramo i u Crotuners klubu, ovo s naljepnicama samo jos nije realizirano :)

 

budem zvao 060... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

fogiću daj mi reci samo dal ide s vanjske strane na staklo il unutarnje?ak ima za birat nek mi dođe za van zbog folija,poslala mail s podacima

Share this post


Link to post
Share on other sites
fogiću daj mi reci samo dal ide s vanjske strane na staklo il unutarnje?ak ima za birat nek mi dođe za van zbog folija,poslala mail s podacima

mislim da su tek u izradi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo nazvao ovo 060, a za naljepnice se čujemo :mah

Share this post


Link to post
Share on other sites

zanimljiva ideja... :palacg

 

evo ako se tko odluci iz okolice Daruvara za naljepnicu mogu mu ponijeti iz Zagreba, vecinom svaki vikend idem na toj relaciji

Share this post


Link to post
Share on other sites

bilo kakva akcija, zovem uvijek, a za ovu nekoliko puta...

 

:respekt na akciji :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvale vrijedna akcija. Kikače treba čuvat i ne samo u prometu jer su još premali da bi čuvali sebe.

 

Ak budu nalje gotove moglo bi ih se donesti na VWCC nogomet ili na Billu pa da bude grupna podjela

Share this post


Link to post
Share on other sites

poslanoooooooooo

 

imam doma dvoje male djecice od buraza tako da moram pazit na njih

pozzzzzzz Ivan i Ana

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1