1 1
TheFog

VWCC malonogometni tim

Recommended Posts

to Mark...sa rost-om smo u pregovorima u vezi sponzorstva. malo to sve sporije ide, a nama je malo vremena. cekamo odgovor u vezi upita pa kako bude...hvala ti na pomoci. :palacg

 

ok.. evo zaboravimo sponzorstvo zasada... kupujemo kao normalni ljudovi... :)

dres 199kn -50% = 99,50

hlačice 149kn - 50% = 74,50

...........................................

...............................= 174kn najbolje da svi zajedno odemo... i dobijemo na količinu popust

 

ja sam za žuto plave dresove... http://www.rost-sport.hr/proizvodi.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde probajte otic bar si vidit za velicine, lako kasnije posaljemo narudzbu za odredjenu kolicinu dresova, a mozda cemo kod njih odradit i tisak

Share this post


Link to post
Share on other sites

nebi se htjela bzvz mješat al kaj nebi bilo dobro da i navijači sudjeluju ako si sami morate dresove plačat,jesmo club il ne ;) onak ima kakav račun za uplate?ja sam za ako se slažete,lakše nama i 10kn izdvojit nego vama igračima sve kaj ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro Fog veli, danas i sutra da si svi vidimo veličine tak da se u ponedjeljak napravi group buy.

A kaj se boje tiče od ona tri ponuđena još su plavo žuti najljepši.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bil sam malo prije u dučanu. Dresovi su od dobrog materijala i lagani su kaj je super. Videl sam još jedne marak dresove. Crveni su s bijelim rubovima, a na prsima je logo od adidas football-a adidaslogofa6.jpg[/img]

A ispod ovratnika na leđima je standardni adidas logo adidaslogobq1.jpg[/img]. I uz crveni dres se daju iskombinirat crvene, bijele ili crne hlačice. A cijene su iste ko i ovi dresovi kaj je Mark stavio.

Kaj se tiče veličine, meni pašu hlačice veličine M (34" ak se gleda ko broj na trapericama), a majica također M

 

Dakle popis dresova + veličine

 

Natpis Broj Hlačice Majica

Iki...........(6)...........(M)...........(M)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa videl si me zadnji put na nogometu :)

178 cm, 75 kg, atletska građa tj. nemam škembu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pa videl si me zadnji put na nogometu :)

178 cm, 75 kg, atletska građa tj. nemam škembu :rolleyes:

 

A pozabil sam, sry. :)

Uglavom, budući da sam i ja visok 178 i imam 75 kila :D, mozemo ovako:

 

Natpis Broj Hlačice Majica

Iki...........(6)...........(M)...........(M)

Gogo.......(18).........(M)............(M)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pa videl si me zadnji put na nogometu :)

178 cm, 75 kg, atletska građa tj. nemam škembu :rolleyes:

 

:lol2 Atletske grade

 

Inace jako lijep i ugodan oku :palci

Share this post


Link to post
Share on other sites
:lol2 Atletske grade

 

Inace jako lijep i ugodan oku :palci

 

Daj ne naprdivaj nego reci jel ti treba XL ili XXL i to je to. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
:lol2 Atletske grade

 

Inace jako lijep i ugodan oku :palci

Valjda vam je jasno zakaj ne ostajem na grupnom tuširanju nakon nogometa, a i sve me strah kakav ste susret imali ti i Fog nakon tuša :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bi dres bez obzira jel bum igral ili ne ak se slazete?

dolazim u nedjelju na nogac da se upoznam s ekipom,neke i poznam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dresove i kotizaciju smo rijesili.Ostaje nam jos jedino stampa samih dresova a to cu ja znat u pon.sa svojim potecionalnim spozorom.

Posto onih dresova vise nema koji su bili u planu uzeti su sljedeci-

 

Dresovi su bijelo crveni(u vecini bijeli)sa bijelim gacicama jer je ta boja bila najljepsa od ponudenih.

Sponzor nam je dao za pravo da se potrosi oko 2000 kn na same dresove tak da smo uzeli 10 kompleta + golmanski

 

Velicine su uzete kak ste pisali tak da nema vise promjena.

U prvih 10 ulaze sljedeci igraci:

 

1. Fog vel.L

2. Gogo vel.M

3. Jericho vel.M

4. vwr32hgp(mali)

5. vwr32hgp(ja kaje)

6. Scary vel.XXL

7.ventovr6

8. Casper

9. Vito vel.M

10.punisher vel.XL

11.Medo vel.XL

 

Ime momcadi:TOMISLAVOVIH 11

 

ps.Mark,Renato i Carlito vi ste u igri da nebi bilo,medutim po meni imaju prednost oni koji vec duze vrijeme dolaze na vw nogac.

 

 

Vidimo se u nedjelju u 17h,a dotle lijepi pozdrav od vaseg izbornika :mah

Edited by vwr32hgp

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dresove i kotizaciju smo rijesili.Ostaje nam jos jedino stampa samih dresova a to cu ja znat u pon.sa svojim potecionalnim spozorom.

Posto onih dresova vise nema koji su bili u planu uzeti su sljedeci-

 

Dresovi su bijelo crveni(u vecini bijeli)sa bijelim gacicama jer je ta boja bila najljepsa od ponudenih.

Sponzor nam je dao za pravo da se potrosi oko 2000 kn na same dresove tak da smo uzeli 10 kompleta + golmanski

 

Velicine su uzete kak ste pisali tak da nema vise promjena.

U prvih 10 ulaze sljedeci igraci:

 

1. Fog vel.L

2. Gogo vel.M

3. Jericho vel.M

4. vwr32hgp(mali)

5. vwr32hgp(ja kaje)

6. Scary vel.XXL

7.ventovr6

8. Casper

9. Vito vel.M

10.punisher vel.XL

11.Medo vel.XL

 

Ime momcadi:TOMISLAVOVIH 11

 

ps.Mark,Renato i Carlito vi ste u igri da nebi bilo,medutim po meni imaju prednost oni koji vec duze vrijeme dolaze na vw nogac.

 

 

Vidimo se u nedjelju u 17h,a dotle lijepi pozdrav od vaseg izbornika :mah

 

 

P.S. I svi koji dolaze kupiti bijele štucne!!!!!

Vidjeli smo štucne u Aveniu Mallu po 49,00kn, u Sport Way-u!!!

Ali ima ih vjerujatno i u Rost-u ili bilo kojem drugom sportskom dućanu..... :palacg

 

Veliki pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicno vwr32hgp mali i veliki!

Slazem se sa svime i vidimo se sutra u pet.

pozz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna mala dopuna.

 

Dakle uvijet za ovaj turnir je da smo i dalje nedjeljom u 17h,tj. da imamo termin i to bi trebali platit unaprijed za cijeli mj.

 

Tako da sutra bi bilo dobro da svi ponesu 200kn (40 za sutra i 160 za 11mj.)

Po riječima gazde termini se plačaju unaprijed kao garancija za turnir i samim time nam je to ulaz za turnir...

Share this post


Link to post
Share on other sites

kaj nismo "VWCC"?

 

jesu dresovi vec uzeti, jer ja bi radije M velicinu, a nisam stigao dopisat.....ako je kasno, nebitno....vidimo se sutra u 17

 

i jel se tko cuo s gazdom sta ce bit s tekmom na 1.11. (svetak)?

Share this post


Link to post
Share on other sites
kaj nismo "VWCC"?

 

jesu dresovi vec uzeti, jer ja bi radije M velicinu, a nisam stigao dopisat.....ako je kasno, nebitno....vidimo se sutra u 17

 

i jel se tko cuo s gazdom sta ce bit s tekmom na 1.11. (svetak)?

 

Nije kasno,samo smo rezervirali no bit če ti mali M ak meni paše...

 

Što se tiče imena s obzirom da je to Tomislavova ideja tako je dogovoreno. :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nije kasno,samo smo rezervirali no bit če ti mali M ak meni paše...

 

Što se tiče imena s obzirom da je to Tomislavova ideja tako je dogovoreno. :palacg

glede velicine dresa, ok, uzimte L, mislio sam M posto Jerichu pase a tu smo negde (reko sam vec celavom nek uzme isti ko i burazu, Marku)

 

glede imena, nebitna je stavka, al jel nismo o tom pricali vec zadnji put, nismo li VWCC tim..............?........

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovako za sve, kako je i rekao casper, još nije kasno za promijenu veličina.....nije nikakav problem za sada, ali kada se uplati i kada če se zvat da je plačeno, da se može odmah čovijeku dat nove veličine.....tako da računate do ponedjeljka u 9:00 ujutro može se korigirati...jer onda slijedi uplata

Share this post


Link to post
Share on other sites
glede velicine dresa, ok, uzimte L, mislio sam M posto Jerichu pase a tu smo negde (reko sam vec celavom nek uzme isti ko i burazu, Marku)

 

glede imena, nebitna je stavka, al jel nismo o tom pricali vec zadnji put, nismo li VWCC tim..............?........

 

Pričali smo o sponzorstvu a ime nije bilo aktualno tada,s obzirom da je sponzorstvo riješeno tek danas je spomenuto ime...meni osobno najpoštenije s obzirom da je on i zaslužan za ovaj skup.

 

moje mišljenje :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ja sam sam mislio platit dres tak kad igram s vama nedjeljom da imam isti ko vi,al nema frke

Share this post


Link to post
Share on other sites
glede velicine dresa, ok, uzimte L, mislio sam M posto Jerichu pase a tu smo negde (reko sam vec celavom nek uzme isti ko i burazu, Marku)

Buraz je uzo vel.L i tak sam piso tebi fogek,kak sad tebi pase M kad si ti za glavu veci od jericha i laksi cca 10kg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
1 1