1 1
TheFog

VWCC malonogometni tim

Recommended Posts

Pričali smo o sponzorstvu a ime nije bilo aktualno tada,s obzirom da je sponzorstvo riješeno tek danas je spomenuto ime...meni osobno najpoštenije s obzirom da je on i zaslužan za ovaj skup.

 

moje mišljenje :palacg

 

 

potpisujem frende....tomek je bio inicijator cijelog projekta koji je kak stvari stoje uspio... :bravo:bravo

 

a iznad svega veliki ako ne i najveći :respekt frendu shorty-u koji je riješio dresove... :bravo:bravo

 

turnir se napada... :rotfl:bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites
ma ja sam sam mislio platit dres tak kad igram s vama nedjeljom da imam isti ko vi,al nema frke

 

Nije problem,dresova ima samo daš s našim da se napiše nik i broj.Dres ti košta 200kn. :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nije problem,dresova ima samo daš s našim da se napiše nik i broj.Dres ti košta 200kn. :palacg

 

Ke kaje?

Ja sam se upravo cuo s izbornikom i reko mi je da sam ja u prvoj a ti nisiii tralala. (napomenuo je da to zato kaj vozis dizela, al ja mislim da samo ne znas nogomet igrat :rotfl :rotfl ) :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok, L onda.....:palacg vidimo se sutra

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ke kaje?

Ja sam se upravo cuo s izbornikom i reko mi je da sam ja u prvoj a ti nisiii tralala. (napomenuo je da to zato kaj vozis dizela, al ja mislim da samo ne znas nogomet igrat :rotfl :rotfl ) :D

:bag: :bag:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka čast na realizaciji dresova i svima ostalima na uloženom trudu. Max :respekt

 

Obzirom da sam ja na Korčuli do srijede zamolil bi nekog da ak bude trebalo dat nekakve pare da plati za mene pa mu refundiram novce kad se sljedeći put vidimo.

 

A obzirom da me nema danas na treningu, nabijal budem kondiciju po Korčulanskim brdima :palacg

 

@Fog - L bi tebi bio dobar, jer obzirom da si viši od mene valjda bi ti se videl pupak da uzmeš M :rotfl

Edited by Jericho

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sutra cu preuzet dresove u rostu i pravac u tisak koji ce kostati 40 kuna po dresu(majica)tj.440 kuna.

 

Imate do sutra da se odlucite ili predomislite vezano za NICK ili BROJ.

 

Pozdrav :mah kissi ;x

Share this post


Link to post
Share on other sites

g. rukavina (lacer interceptor) me odjebaje kulturno, bio je jos neki razgovor sa tvrtkom Monolit d.o.o., ali i oni mi se nesto neckaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

cuo sam se s njim,u guzvi je,ispricava se,Fog zovi me navecer kad cu imat 100% info za lovu

Share this post


Link to post
Share on other sites

VEL NICK BROJ

---------------------------------

L FOG 7

L BRICK 10

M GOGO 18

M IKI 6

M CASPER 28

M VITO 9

XL SHORTY 29

XL PUNISHER 4

XL MEDO 25

XXL SCARY 5

XL THE ONE 1

 

Sutra se pocinju stampat dresovi :bravo

 

Ps.Jedini problem je sto nas je na popisu 11 ;)

Edited by vwr32hgp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obzirom da me nije bilo u nedjelju molil bi ak mi neko može odgovorit sljedće:

1. dal se ziher igra 1.11. obzirom da su svi sveti?

2. ak se igra, u kolko se igra tj. kad je okupljanje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne, turnir pocinje ipak 8.11.

Share this post


Link to post
Share on other sites

novosti..:

prijava predana..

sad se čeka izvlačenje parova i raspored utakmice...

čim saznam napišem tak da svi vide.... :fakjea:fakjea

Share this post


Link to post
Share on other sites

VIJESTI:

-turnir ne počinje 08.11 kako je bilo rečeno pošto ekipa želi da bude sve kak spada dakle bez mane pa se s toga pomiče za tjedan iza odnosno 15.11...

-kotizacija je uplačena od love kaj smo skupljali za termine pošto su nam rekli da je danas zadnji dan uplate ...

-naime ista ta lova će nam biti vraćena od strane sponzora (Auto ICT Magazin) ćim čovijek dobi uplatu na račun...to je sigurno...

-dakle ako se slažete da onda u nedjelju donesemo svaki još po 100kn tak da im uplatimo termine za 11.mj a sa vracenim novcima ćemo se dogovorit ili cemo si podjelit...kak se dogovorimo...

-za sva ostala pitanja sam vam na raspolaganju... :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

15.11 ja se nemrem nacudit,jedva sam doceko da prode ovaj tjedan i onda oni odgode.

 

Ps.iskreno pocelo mi je ovo ic na kur...... jer di se god okrenes namjestaljke i sl.sranja.Znam ja kaje,vodeci tj.oni veliki koji se nadaju nagradama(mogu me primit za ja... jer nagrade su nase)imaju crijevnu virozu koja vlada ovih dana pa su u dogovoru sa organizatorom odgodili turnir :palacd

Share this post


Link to post
Share on other sites

to se dogada kad si dobar s gazdom i velka si faca koju on zeli na turniru zbog svoje promocije

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je pak drago sto se pomaklo...prizeljkivao sam to....scary, aj me samo dodaj do tad

Share this post


Link to post
Share on other sites
-naime ista ta lova će nam biti vraćena od strane sponzora (Auto ICT Magazin) ćim čovijek dobi uplatu na račun...to je sigurno...

-dakle ako se slažete da onda u nedjelju donesemo svaki još po 100kn tak da im uplatimo termine za 11.mj a sa vracenim novcima ćemo se dogovorit ili cemo si podjelit...kak se dogovorimo...

Moj je prijedlog da kad dođe ova lova od Auto ICT magazina da samo iskoristimo tu lovu da platimo nove tremine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

neznam razlog odgode al brijem da žele dovesti taj turnir do savršenstva...

 

vidio sam pehar koji su dali napravi...hebena mrcina... :bravo

 

a fogiću za tvoje ubacivanje se moram konzultirat sa izbornikom...lol... :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeeebeeenooooooooooooo :respekt:respekt

 

kak ste mi sexy u ovim oblekicama.......

 

P.S. Mogao bi se slikati u svim dresovima i staviti ih na forum :rotfl:rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaka cast tomek...fakat ste mi cakani... :bravo

dpodjela dresova u nedjelju??? ja se nadam :palacg:bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
1 1