1 1
deLux

Bjelovar mini - miting

Recommended Posts

Bok.

 

Evo vidim na forumu sve više i više bjelovarčana, što je naravno pohvalno :palci :palci , pa sam došao na ideju da napravimo neki mali susret možda sljedeću nedjelju ako nas posluži vrijeme.Upozna se ekipa, malo popričamo, smrznemo se i tako :rotfl Što kažete na to? Ima li zainteresiranih. Naravno svi su pozvani kojima je Bjelovar u blizini (Daruvar, Koprivnica, Virovitica :D)

 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

:bravo kolega.mogli bi doc malo ak se skupimo i ovi iz okolice bjelovara naravno pa da se malo bolje upoznamo :fakjea

valjda nas bude vrijeme posluzilo :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Željko javljaj se...Hrc ti jos zoves stefana, pa javimo pajicu, emicu, i tako... moglo bi nas se skupit.

Edited by deLux

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam jel jeste ali najbolje bi vam bilo da svakome posaljete na pm nek pogledaju i vide da ste otvorili temu..kod nas nisu svi ni vidjeli odmah..pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

a i iducu sub je xmas party,pa ako mamurluk prodje....

ja sam komentiram,ja sam daleko za meet....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha vidiš da to sam i zaboravio :palacg A dobro zanimalo me samo kako će reagirati ekipa. Prvo ćemo se mi tu domaći skupiti, malo poslikati, pa onda kasnije nas valjda bude sve više i više :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorry Petar naravno sjetio sam se ja tebe, ali zaobravih napisati :bravo :bravo Svi su pozvani :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bok.

 

Evo vidim na forumu sve više i više bjelovarčana, što je naravno pohvalno :palci :palci , pa sam došao na ideju da napravimo neki mali susret možda sljedeću nedjelju ako nas posluži vrijeme.Upozna se ekipa, malo popričamo, smrznemo se i tako :rotfl Što kažete na to? Ima li zainteresiranih. Naravno svi su pozvani kojima je Bjelovar u blizini (Daruvar, Koprivnica, Virovitica :D)

 

Pozdrav

 

 

a gdje je garesnica :palacd

 

bem vam, ja htio u Ka. ici ali posto radim nocnu onda mi odgovara neđelja kao vesela utjeha, mislim da ćmo doć ja i jedan mali s kecom dojurit pošto me sram s pežoom, da se malo upoznamo, jelte :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Garešnica :palacg Možeš ti slobodnom doći s pežoom bitno je druženje :palci

Share this post


Link to post
Share on other sites
a mene nece niko zvat !

 

 

 

ma tebi smo poslali doma postom pismo.doci ce prije nedjelje :rotfl :rotf

sam ti dodi.moramo se dog u kolko satil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam planirao oko 13 - 14 sati. Nek se drugi izjasne kad im paše :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Decki ja sam za ,samo recite vrijeme :da

 

 

 

jos ce mo se dogovorit za vrijeme.kao sto rekoh DELUX mozete se izjasnit kad bi vi da bude. :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja i darac bi dosli ako petar nabavi sto je obeco :lol2:lol2:lol2:lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ove godine ste vi vec par puta dogovorili mini-meet.i 2 put sam iz ZGa doso u KC i od vas se niko nije pojavio nit javio.....sram vas bilo..imam i svjedoke.....

Share this post


Link to post
Share on other sites
ove godine ste vi vec par puta dogovorili mini-meet.i 2 put sam iz ZGa doso u KC i od vas se niko nije pojavio nit javio.....sram vas bilo..imam i svjedoke.....

 

hmm... Ali ovo nije KC meet nego BJ(bjelovar) meet. Možda si došao u krivi grad :rotfl :rotfl :bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajdmo napravit neku listu onda.....

 

Nije meni tako bjelovar daleko....a bilo bi vec i red da nesto tu napravimo,a ne samo u ZG svi glavni dogadjaji :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ništa ne brinite oće koga bit, nedjeljom se tak i tak dangubi. Par poziva i zaćas nas se može skupit desetak. A sad ako se ko pojavi od ovih malo daljih još bolje.

Za Paića ništ ne brinite, bumo mu javili.

 

A za vrjeme, neznam. Vam paše recimo 14 h. Mislim da je to ok, nije pre rano, još će bit dana, a ovi koji se budu vraćali nekud dalje da nemoraju kasno ić.

 

Popis (kandidata):

1. deLux

2. hrvoje_bj

3. Dizel

4.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1