1 1
djoka

POPRAVAK I USTIMAVANJE K-JETRONICA

Recommended Posts

dakle ja vam nudim svoju uslugu popravka i ustimavanja vaseg k-jetronica. posto citajuci po ovom nasem forumu sam uocio da puno ljudi ima problema sa navedenim ubrizgavanjem, a velika vecina danasnjih majstora ne zna kako popraviti i ustimatiga , ja sam odlucio se ponuditi da vam rijesim problem.

 

Mogu podesavati kolicinu gorivo- zrak , mogu dizati i spustati snagu (vise snage- vise goriva), podesavam k-glavu, regulator pritiska, provjera dizni, bazdarenje k-glave, u biti sve sto se tice mehanike ja mogu rijesiti i sloziti

 

isto tako molim sve vas koji imate kojekakve dijelove k-jetronica da se javite na pm i ostavite mi svoje brojeve moba i ponudu onog sto imate tako da prilikom popravka ako mi sta zatreba da znam ko ima kako bi lakse pomogao i vama i sebi

 

ps. ja sam samo mehanicar i znam popravljati i slagati aute ali nisam mađionicar, stoga ako nesto ne valja onda ne valja.

 

srecom jos se moze naci dosta komponenti za kupiti tako da veliku vecinu rijesavam bez problema

 

nadam se da sam vam ovim oglasom puno pomogao i da cu vam pomagati i ubuduce. sve sto vas zanima a tu ne pise pitajte direktno na moj mobitel 098 589 748 (goran)

Share this post


Link to post
Share on other sites

doci cu i ja 100% prije tehnickoga ako ne jos i prije

Share this post


Link to post
Share on other sites

iskreno najvise bi volio da dodjete do mene doma (lucko) ali ako nemate tu mogucnost mogu i ja doci do vas nije problem

 

RemX- vidi ako jos nekome treba tamo u tvom kraju popravak k-jeta da tebi olaksam

 

dvojka- najavi se samo dan dva prije na mob

 

molim vas samo da mo otprilike opisete kvar i to je to!

 

auspuh vam mora biti ispravan i citav, znaci da ne pusta nigdje, jer ja kad stavim sondu u auspuh ako nije citav auspuh pokazuje krive podatke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Goran je svojim dugogodišnjim iskustvom sa k-jetronicom usavrsio svoje znanje o principu rada i podesavanja istog.

Mislim da vam je sam primjer toga kada su iz Volkswagen "Dojkic"-a dolazili kod njega da im podesi k-jet na onoj njihovoj crvenoj Golf 1 GTI jer nakon svih obiđenih bosch servisa koji imaju sve instrumente potrebne za to nisu uspjeli.Ali tu se pojavio Goran i sa svojim "sluhom" za k-jetronic rijesio njihov problem.Ja sam ajmo rec bio pokusni kunic pri prvoj reparaciji k-jeta i vjerujte mi da nema takvih novaca s kojim bi mogli platiti taj osjecaj kad vas k-jet radi 100% i daje onaj pravi GTI osjecaj.Nerado svi priznajemo da k-jetu jutarnje paljenje nije jaca strana,al ovom reparacijom ce te sa osmjehom paliti auto.Preporucit cu svakom kome je stalo do svog auta da si to OBAVEZNO napravi jer za male novce dobivate jako jako puno.Preporuceno je ispravne dizne,regulator,auspuh i jos neke sitnice koje ce vam Goran morat objasnit.Kao to je i sam rekao-nije mađionicar al ce dat sve od sebe da vas k-jet dovede u red....!LP

Edited by Mac X

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala na reklami iveta!! :zivio:zivio

 

sad kad pocnem drugima popravljat i sredjivat k-jetronice vise neces biti "najbrzi KR"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj ti bump.. dođem ja kad kupim dizne... uzeo sam jedne al mi ne pašu :(

Koji cu vrag dolazit ako su mi dizne u banani :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ponesi pare i ja ti tu kupin dizne cijena ti je 1680 kn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko ja znam da se ne mogu cistit sa ultrazvukom te dizne...

Share this post


Link to post
Share on other sites
ponesi pare i ja ti tu kupin dizne cijena ti je 1680 kn

 

Reci mi da se šališ... :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Koliko ja znam da se ne mogu cistit sa ultrazvukom te dizne...

 

Ako ipak skužiš da mogu, znam ti ja kod koga ih možeš odnest u Rijeci ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te se dizne ne ciste ultrazvukom...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Reci mi da se šališ... :mellow:

 

jasno da se ne sali :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozes li isprobati k-jet van auta tj,dali radi kako treba, pritisak ,dizne i ostalo...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mozes li isprobati k-jet van auta tj,dali radi kako treba, pritisak ,dizne i ostalo...

 

 

može se sve, ali ako se stavi na drugi auto...

ovako je to teško za izvest...zapravo dalo bi se ali previše komplikacija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dižem ovo iz praha i najavljujem dolazak :) (možda prođe neko vrijeme do tada)

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1