0
Ivan

Ulje - specifikacija za 2.0 TDI

Recommended Posts

Pozdrav!

 

Evo baš danas mi tata bio na servisu da promjene ulje u passatu i oni sipali Castrol TXT 505.01

Da li netko zna točno reći , može li to ulje naškoditi?

 

Passat je 2008g , motor je 2.0 TDI PD sa 170KS , ima filter čestica i u uputstvu lijepo piše da se treba točiti specifikacija 507.00

 

Jel moguće da su naši ovlašteni serviseri toliko nepismeni ili ja krivo gledam?

Znam da za moj Polo 2004g , motor 1.9 TDI PD sa 100KS ide 505.01 ali ne kužim ovo za passata. Jel to ima neke veze sa long life servisom pa je u redu da se sipa 505.01? Sutra ujutro bi ja zvao Zubaka ali ajd bolje da ovdje provjerim na forumu da ne ispadnem neznalica...

 

Hvala na odgovorima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ulazio u razloge zasto je jedno za PD a drugo za PDF

Susretao sam se na poslu s takvim problemima da bi dosao auto koji je negdje drugdje servisiran i naliveno to krivo ulje pa nalijes covjeku odgovarajuce a on popizdi "zasto kako a i skuplje je".

Eto nijedan nije imao problema s krivim uljem (zasad)

 

Mozes zazavat serivs i reci im da ti nezelis to ulje tranu ako imas garanciju i da zelis da naliju odgovarajuce ulje. Boli te briga...sad ga je novo ulje taman dobro ispralo i sad kad nalijes ponovno novo to ce bit dobra stvar :palci

Edited by AUTOFREAK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isto tako sam ja imao slučaj u Remix-u u Osijeku. U servisu natočili 507.00 Castrol...i ja kažem tati kad bude išao neka kupi još litru istog ulja da ima za dosipavati. I tip mu proda 505.01. Ja se vratim u servis i kažem kako mogu prodati 505.01 kad su sipali 507.00 , kaže meni tip kao pa neće mu ništa biti , sve je to za PD motor. Pa reko mamicu ti odkad se to sada ulja različite specifikacije smiju miješati??! Ne kužim. Volio bih vidjeti što bi na to rekli ovi u tvornici jer u uputstvima jasno piše da se samo identično ulje dosipava osim kad je frka pa nema drugog ulja jer bolje je bilo kakvo ulje nego da ga fali...

Naravno da je na moj nagovor frajer uzeo 505.01 i donio mi litru 507.00.

I ja mislio neka greška , međutim sad u Zubak odem i eto , uliju 505.01.

Baš ću ih sutra nazvati da vidim što imaju reći na to i koliko je to ok.

 

Hehe , nije ti to uopće loša ideja! :palci

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

umislim da je 507.00 za dizel motore s filterom čestica čađe i euro 4 normom

506:01 je za euro 4 normu, i motore bez filtera čađe - vrlo malo autiju ima tu normu jer je nedugo nakon nje izišla 507 norma koja ju nadilazi...

505.01 je noramlno ulje za pd tdi, ...

 

 

***When LongLife servicing was originally introduced it was generally designated SAE 0W-30 and met Volkswagen standards 503 00 for petrol engines and 506 00 and later 506 01 for diesel engines. With the introduction of new emission limits for passenger cars in 2005 requiring the fitment of exhaust gas after-treatment devices, Volkswagen have upgraded their LongLife specifications to 504 00 for petrol and 507 00 for diesel. LongLife oils meeting 504 00/507 00 are now SAE 5W-30 viscosity. Apart from a few exceptions*, these new specifications replace the earlier 503 00/506 00/506 01 specifications. Oils meeting the new specifications are designed to work with the latest emissions control equipment, such as diesel particulate filters (DPF). Use of oil which only meets earlier LongLife specifications can halve the life of a DPF.

*All diesel vehicles fitted with R5 (5 cylinder) and 5.0ltr V10 engines and manufactured prior to 1 January 2006, cannot use oils meeting Volkswagen standard 507 00 even if equipped with a DPF. These engines should use oils meeting Volkswagen standard 506 01 (eg. Castrol Professional Longtec LongLife II 0W-30) for both LongLife and Time and Distance servicing regimes.

 

Znači nazad do zubaka neg ti stave 507 ulje....

Edited by marin-82

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo javio se Zubak , kažu da se 505.01 ulje može sipati isto u PD 2.0 sa filterom čestica. Po njema , motoru neće biti ništa , a razlika između 505.01 i 507.00 je kažu samo u ekologiji. Oba ulja su namjenjena za PD motore najnovije generacije , jedino sa 505.01 malo više zagađuje okoliš...507.00 je ekološki prihvatljivije.

A razlika je u cijeni velika. 507.00 je cca 200kn / litra , dok je TXT 505.01 140kn / litra. Što se mene tiče , ostavit ću 505.01 , a za slijedeći servis ću vidjeti.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest ruscic

507.00 je za pd sa filterom čestica a 505.01 za pd bez filtera cestica.

navodno se filter čestica brze "zagadi" sa 505.01 pa ce prije trebati napraviit regeneraciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest ruscic

pa da kad se upali lampica triba ga samo vozit u 5 na 3 000 okretaja i spali čestice u nekih 15 min.

al ljudi ne citaju upustva i dodju u servis da nesto nevalja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

507.00 specifikacija ulja je za sve VAG motore nove generacije, uključujući i benzince...507.00 ulje točim u GTI-ja i to je jedina specifikacija za TFSI motore sa long life (produženim intervalima) servisom.

504.00 se također može prihvatiti jer se u HR ionako ne rade servisni intervali na 30.000 km, već na 15.000.

 

Razlika u cijeni je ogromna - cca. 100 kuna, tako da trošak ulja i filtera bez rada iznosi više od 200€, a za 505.01 je manja cijena za 55€.

Sve je to ionako sranje, jer se kao što rekoh, kod nas ne prizna long-life servis, pa ispada da si bezveze platio taj skupocjeni "Patrtikelfilter", koji još ima svoj servis nakon određene kilometraže, a košta k'o sv. Petra kajgana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislio sam da između ova dva ulja postoji neka veća razlika. Najviše me brinulo to da se neće motor brže trošit. Znam da je PD motor ipak dosta opterećen , pa tlak ubrizgavanja i precizna tehnika pumpa-brizgaljka...nisam htjeo riskirati bez jer ipak je ulje ono što podmazuje te osjetljive i opterećene dijelove. Ovaj put kao što sam rekao ostajem na 505.01 a onda za idući servis ću vjerojatno po starom na 507.00. Ionako za godinu dana sa Passatom napravim cca 10.000km. Ako više nema nitko ništa za dodati , može lock.

Hvala još jednom svima na odgovorima.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites
0