1 1
pikzibner

Lignano Sabbiadoro VW meet 29.-30.07.2006.

Recommended Posts

hmmm.....a di je to tocno, kolko ima od granice i tako to?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tomo ajd malo vi??e informacija, mislim da bi mogli ić ak nam se ne poklopi s nečim... :D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja toplo preporučam svima lignano jer sam bio tamo i jebeno je...

 

a ima do njega ko do see-a ako se dobro sječam mo??da i malo manje... ali je sve brza cesta i autoput :) jebeno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.viamichelin.com/viamichelin/gbr...y=612&x=31&y=14

 

Evo vam link. Ja sam bio 2 puta i jebeno je. Obavzan pribor uz sebe - ro??tilj, kupaće i ručnik. To je mjesto na moru. Mi smo obično i??li preko Poreča sa Petrom.

 

http://www.viamichelin.com/viamichelin/gbr....x=37&image.y=6

 

Popodne ču malo napunit galeriju sa slikicama sa na??eg prvog susreta (to je bio pravi početak VW kluba).

Share this post


Link to post
Share on other sites
ne, pravi početak kluba je bio skoro pola godine prije...

Formalni početak mo??da. Ali ovo je bio prvi susret kluba, za mene je to početak kad su se ljudi okupili. Prije prvog SR402 Gorica nitko nije znao za klub. Tad smo se Petar i ja upoznali i pokazao mi je letak. Nakon toga smo organizirali odlazak na na?? prvi susret.

Share this post


Link to post
Share on other sites

miro pohodi see već 7 godina tako da ti to mo??e dat ideju kada se ideja rodila, 2001. se krenulo u realizaciju a slu??beno je postalo sve početkom 2002. a vjeruj mi da je puno veća ekipa bila na w?¶rthersee-u 2002. nego ona u lignanu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel zajebavaju na prelasku granice ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jel zajebavaju na prelasku granice ?

U kojem smislu???

 

Do sad nas nisu jeb...

Share this post


Link to post
Share on other sites

U smislu "tehnicke ispravnosti" ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

isao bi i ja ako nesto ne iskrsne

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislio sam i vrlo rado bi i??ao al bankrot na pomolu, a dolazi rega za 3 tjedna pa treba i to platit.

 

na??alost nula bodova od toga :plac:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam razmi??ljao isto. Vrlo rado bih i??ao, čak ni financije nisu neki problem nego to kaj mi niti jedne godine auto nije gotov ni na jednom mitingu. Usput mi ne radi protokomjer i auto nejde, spucali su mi prednji dikovi i tresu ko kuga, itd itd. Tak da na kraju i ja otpadam. Ali ostaje nam TRST u 8 mj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajmo u lignano ove godine :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest alenp
ajmo u lignano ove godine :)

 

 

Ja sam za :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
ajmo u lignano ove godine :)

Naravno evo njega...Nasao topic,puhnuo prasinu sa njega i ajmo!Uglavnom,naravno ja sam za..Jest da je u zajebano vrijeme,al 2 dana bi iskopao!Uglavnom Talijane ne zanimaju tehnicke stvari tak da granica nije problem,sam se treba pazit nasih susjeda..I da,do tam ima iz ZG tocno 300km ak se ne varam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bi isto isao ako nesto ne iskrsne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja bi isto isao ako nesto ne iskrsne :)

Tebi frende moze sam iskrsnut prekomijerna kolicina alkohola il da ti netko mazne hlace ko u KA.. :lol::palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naravno evo njega...Nasao topic,puhnuo prasinu sa njega i ajmo!Uglavnom,naravno ja sam za..Jest da je u zajebano vrijeme,al 2 dana bi iskopao!Uglavnom Talijane ne zanimaju tehnicke stvari tak da granica nije problem,sam se treba pazit nasih susjeda..I da,do tam ima iz ZG tocno 300km ak se ne varam!

....a mozda imaju i kakav ocjenski reli tamo :palci

 

kume pikcicu, ti meni samo ozdravi da mi nisi bubani ;)

 

datum je, depiliram, 28.29. 7. nek neko prevede, lazo ti znas talijanski il se samo tako cesljas? http://volkswagen.altervista.org/treffen/index.php

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja bi isto isao ako nesto ne iskrsne :)

 

samo mora?? naučit :zivio . da ne bi opet propustio ono bitno :bleh

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest mt47000

evo moze i sluzbeno coltacic ide, e sad u njemu fog? Pik ako neide sa svojim autom?, a ako ide sa svojim onda imamo mjesta za jos jednog koji voli popit...???

 

 

Ajmo neku listu:::::

 

 

 

1.Cotačić a)mt, b)Fog aka Bog c)pik ili prazno?

2.

3.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1