1 1
Emma

Dugo Selo meet

Recommended Posts

po??to je spomenuto susret kod Konzuma :bleh mo??da netko za da se i tu okupimo?samo pitam nemojte me odma napasti :bleh:vozi

Share this post


Link to post
Share on other sites

aha!od 30 pregledanih samo ti?grrrrrrrrrr

Share this post


Link to post
Share on other sites

A di je to točno i kada bi to bilo ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest edogic81

To onaj dio kod Paradisa di ima ona hebena ravnica za sparanje prema Rugvici!??

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa vi bolje znate d.selo nego ja...neznam kad vam pa??e i di....pikiiiiiiii kaj ti veli???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo mali putokaz...

 

selokonzumcopyci4.th.jpg

 

Premda konzum subotom radi bilo bi možda teško naić na prazan parking...

Druge moguće lokacije u Dugom Selu bi bile:

 

- SREDNJA ŠKOLA, gdje ima jako lijep dugačak parking, za slikanje odlično!

 

-MARTIN BREG, navečer "fukodrom" (ima mjesto sa lijepim pogledom na ds i zg al taj dio nije fukodrom, tu su samo romantičari =)), preko dana izletište za turiste koji su jako jako rijetki... ima poprilično mjesta, nije asfaltirano al je čisto ok.

 

-OSNOVNA ŠKOLA BRCKOVLJANI, dva velika parkinga (označena) i cesta koja vodi u obliku kocke oko škole sveukupne dužine oko 300-400m (svaki kut je pod video nadzorom)

 

-DALEKOVOD industrijska zona, parking je u blizini konzuma, prašnjavo, nije preporučljivo, i nema birc niti jedan u blizini.

 

 

ovo pješčano polje na slici je sajmište koje, ja mislim, nije dosutpno. al eto, nisam siguran.

 

nadam se da sam mogo pomoć' :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

bas sam se neki dan sjetio onog mitinga jedne zime kad smo se nasli u onom pubu, "Cook", il tako nesto (NE, NE ZOVE SE "COCK", ROKO!) kojeg je organizirao nas kum pikcic....vr6girl dofurala vwcc tortu....fora je bilo.... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites
bas sam se neki dan sjetio onog mitinga jedne zime kad smo se nasli u onom pubu, "Cook", il tako nesto (NE, NE ZOVE SE "COCK", ROKO!) kojeg je organizirao nas kum pikcic....vr6girl dofurala vwcc tortu....fora je bilo.... :wub:

 

 

ah, moj prvi meet... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

fogiću zove se kork pab...tam je super...golf iv lijepo i slikovito...konzum dolazi u obzir samo nedjeljom od 13h na dalje jer onda tamo nema nikoga...neznam di bi drugdje mogli...ili stvarno kod ??kole u brcku...ajmo mi na martin pa čemo ti il ja vodit do korka ko nezna...a piki bu zastavu vijeoril ko da smo u svatovima...e a prije koliko ste imali tu susret?

Share this post


Link to post
Share on other sites
fogiću zove se kork pab...tam je super...golf iv lijepo i slikovito...konzum dolazi u obzir samo nedjeljom od 13h na dalje jer onda tamo nema nikoga...neznam di bi drugdje mogli...ili stvarno kod ??kole u brcku...ajmo mi na martin pa čemo ti il ja vodit do korka ko nezna...a piki bu zastavu vijeoril ko da smo u svatovima...e a prije koliko ste imali tu susret?

SEARCH, frende ;-)

 

http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....mp;hl=dugo+selo

idejni zacetak: http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....mp;hl=dugo+selo

Share this post


Link to post
Share on other sites

jooooj, ovo. kad vidim tu tortu, i svoj auto, ono LOL, i svog dragog kak zgleda ko dečec, i vas sve tak mlade i nadobudne... i kad se sjetim da nikog ??ivog nisam znala...

 

sve mi bude toplo oko srca :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok i ja sam za,samo recite kad ;)

 

ziha tad je jos bio 1.8/90 hp -GT sa plincekom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Andy, a jesi snimio srebrne brisače LOL

 

Pajić, je, ??uti polo od ??utog

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mladost ludost je to bila :D :D

 

Ajd vi se izjasnite i vidmo se :) to bi mogli ovaj vikend mada je uskrs,al bude doooooosadno doma , a iduci wikend je autoshow ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

eeeeeeee fog da je to ponovit...kork je idealan za meet...piki aj ti sredi s gazdom...ja samo konobara poznam hehe,mogli bi nedjelju poslije uskrsa?kaj velite?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Pecha

joj koji vas vrag u selo vodi.nemate kaj tam vidjeti.joj pa imate dno pivske fla??e.ma ekipo ajde dođite pa da vas upoznam ako mi se ne sviđate blizu sam doma pa odoh :bleh zeka peka. Emma daj reci datum i to je to. ti si započela pa sad i dovr??i.čekamo samo tebe bar tako mislim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde nedjelja u 18 sati?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogli mi napravit neku listu da se zna okvirno koliko bi nas bilo? I gdje bi se na kraju nasli i kada?

1. tomy18

Share this post


Link to post
Share on other sites

za početak ajmo se nači na konzumovom parkirali??tu...ako vam to odgovara...največi je parking i slobodan nedjeljom...

1.Tomy18

2.Emma

Share this post


Link to post
Share on other sites
za početak ajmo se nači na konzumovom parkirali??tu...ako vam to odgovara...največi je parking i slobodan nedjeljom...

1.Tomy18

2.Emma

 

 

ideeeeeee?? koliko nas dolazi.... :bravo

tomy izgleda da čemo sami :o

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1