6 6
bojan24

naljepnice??

Recommended Posts

Naljepnice pod rednim brojevima 1, 2, 3 i 4 su gotove.

Kome je "hitno" moze sutra podic naljepnice kod mene doma od 17-20 sati (na web stranici imate adresu i kako doci do mene).

I mogu mu odma zaljepit :)

 

Ili cemo napravit ovaj tjedan jedan dan meeting na Billi (rotor) zbog podjele (javim naknadno dan i sat).

 

ja ću se zaletit danas..imam nekog posla u zaboku a to mi je blizu...vidimo se

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naljepnice pod rednim brojevima 1, 2, 3 i 4 su gotove.

Kome je "hitno" moze sutra podic naljepnice kod mene doma od 17-20 sati (na web stranici imate adresu i kako doci do mene).

I mogu mu odma zaljepit :)

 

Ili cemo napravit ovaj tjedan jedan dan meeting na Billi (rotor) zbog podjele (javim naknadno dan i sat).

 

kad ce biti 5ica?...i jos da pitam, ti radis u VADESu jel?, e pa jel moguce to pokupiti tamo gdje radis kad bi bio u prolazu npr., cimnem te, izletis anva i napravimo brzinsku primopredaju (npr. sutra) ili Billa u ned.?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Evo i Audi A3 - Down and Under

 

Slika:

i401507_AudiA3DU.jpg

dali postoji mogucnost od corrada vakva

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest maksy
Naljepnice pod rednim brojevima 1, 2, 3 i 4 su gotove.

Kome je "hitno" moze sutra podic naljepnice kod mene doma od 17-20 sati (na web stranici imate adresu i kako doci do mene).

I mogu mu odma zaljepit :)

 

Ili cemo napravit ovaj tjedan jedan dan meeting na Billi (rotor) zbog podjele (javim naknadno dan i sat).

 

Nije mi baš usput zaletit se..jel more pošton? :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites
kad ce biti 5ica?...i jos da pitam, ti radis u VADESu jel?, e pa jel moguce to pokupiti tamo gdje radis kad bi bio u prolazu npr., cimnem te, izletis anva i napravimo brzinsku primopredaju (npr. sutra) ili Billa u ned.?

 

 

robiiii ajd ak cete se nac uzmi moje nalje ja ti tipla jer ja nemam šaru :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites
robiiii ajd ak cete se nac uzmi moje nalje ja ti tipla jer ja nemam šaru :zivio

Odg. na PM, pokupim ako ce biti i moje gotove, vidjet cemo kaj ce Freak reci!! pa neam ni ja saru vec 3 godine, pa kaj:)

OT off

Edited by Robiii

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam svoje uzeo danas,jako sam zadovoljan,zgledaju super i veličina i lako se lijepe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

napravil ja Passat B5.5 (HVALA GP_DESIGNU NA BAZI!)

 

t409150_VolkswagenPassatB5.5NoFatChicksWillRub2.jpg

 

t409149_VolkswagenPassatB5.5DownnOut2.jpg

Edited by ...::: GTI :::...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest voda-os

eo ja pravim corrada da se nemorate mučit..pa objavim tu, bit će u JPEG-u i u corel formatu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije ruka nego je Shocker, i odjebite od toga jer sam ja naljepio to prije pol godine i nemojte biti plagijatori

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nije ruka nego je Shocker, i odjebite od toga jer sam ja naljepio to prije pol godine i nemojte biti plagijatori

:rotfl:respekt

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nije ruka nego je Shocker, i odjebite od toga jer sam ja naljepio to prije pol godine i nemojte biti plagijatori

Idi i očitavaj greške, il tako nešto :bleh

 

Ajd Aqua-os stavi ruku ili Shocker ako imaš u corelu, tnx ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest voda-os

evo zasad samo ova verzija corrada, ukoliko treba nekom takav u corel formatu, neka se javi pa mu pošaljem na PM

 

t417800_corado.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
evo zasad samo ova verzija corrada, ukoliko treba nekom takav u corel formatu, neka se javi pa mu pošaljem na PM

 

t417800_corado.jpg

 

 

Lega jel mozes sa Corradom ovo napravit :palacg

 

f_VolkswagenPm_c5f7dd2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest voda-os

ma mal sam zaglavio u corelu, napravio jesam, al moram ga dotjerat još, sad radim shockera...

Share this post


Link to post
Share on other sites
ma mal sam zaglavio u corelu, napravio jesam, al moram ga dotjerat još, sad radim shockera...

cekam ja samo polako :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 6