7 7
dvojka

zapusteni stari VW-i

Recommended Posts

draze mi ga je vidjet tako da dostojno umire nego onog srebrnog ("restauriranig, atraktivnog") sta se prodaje na auti.hr

 

To si u pravu jer takve aute treba složiti da budu u orđiđi stanju svakom preinakom gubi na vrjednosti

Share this post


Link to post
Share on other sites

roko-onaj kec gti uska lampa, je na starijim slikama neostecen iza, na novijim si ga ti udario?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlakše je baciti staru i istrošenu šasiju i kupiti novog VW-a!

Samo pravi ljubitelji spašavaju što god se da spasiti i onoliko koliko dozvoljavaju prihodi...

 

I ovo se da spasiti! :respekt

DSC00501.jpgDSC00503.jpg

Vjerujem da ste uočili NAZNAKE :lol2 hrđe na ovoj jedinici!?!?! Dole desno oko pragova, pa ono malo "sitno" desno i lijevo kod vrata...da nabrajam dalje? :lol2

DSC00487.jpgDSC00477.jpg

 

Reka bi Gibboni :"Ja ne odustajeeeeem, jedino s njom sebe vidin i ne odustajeeeeeeeem za onu koju živin..." :fakjea :fakjea

 

Apeliram na sve "SPAŠAVAJTE VW-je, NE BACAJTE IH JER TO NIJE STARO ŽELJEZO, TO JE VEJ OF LIVING" :fakjea

Share this post


Link to post
Share on other sites

bravo baljo, nesto ovih dana prepametno zboris, nece bit dobro :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
bravo baljo, nesto ovih dana prepametno zboris, nece bit dobro :rotfl

 

Kiša ćeeeee ćutin je u kostimaaaa :afro:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest voda-os

malo sam zakasnio sa čitanjem topica, al nagledao sam se sad slika

 

topic :palacg

 

ali ža mi auta, ja se lako vežem na stvari koje me služe, i tak da vidim svog groma negdje, plako bi ko monsun, a već 2 godine vršim potragu za mojom dujom, jedina ljubav koju je stari prodao, sam se nadam da je neću naći na otpadu negdje, šmrc :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites

slazem se s tobom,(Samo pravi ljubitelji spašavaju što god se da spasiti i onoliko koliko dozvoljavaju prihodi..)

 

samo kolko se ispalati zahebavati puno s time kad mozes naci sasiju dosta zdraviu svi ce to reci osim pravih vw frikova!

 

:respekt:zivio :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites
samo kolko se ispalati zahebavati puno s time kad mozes naci sasiju dosta zdraviu svi ce to reci osim pravih vw frikova!

 

:respekt:zivio :zivio

 

potpuna je istina, jer pregrijavanjem lima dok to sve povaris neces postici puno, kao da bolesnika na umoru vodis u disko samo da bi se osjecao decko, hvala bogi ima dobrih keceva jos koje ce cigani spresat, bilo bi lakse ovog uzat u donatora

Share this post


Link to post
Share on other sites
roko-onaj kec gti uska lampa, je na starijim slikama neostecen iza, na novijim si ga ti udario?

Nije ima kola pa san veza sajlu i vuka ga autom.....pa se iskrivia vezni lim :palacg

A nije to gti....to je moj prvi auto,jedinica 1.1 '77,sa gti detaljima....

 

Ja san pravi ljubitelj vw-a......i keca gti san 'poklanja' za 500 kuna pa ga niko nije tia uzet i mora je u željezo.....ili bi na livadi zarasta u travu

Share this post


Link to post
Share on other sites

dosta tužne slike a tako če i jednog dana kad vrijeme dodje i naši auti završit i ostat če

nam u sječanju pod stare dane, eh to su bila vremena :plac :plac

Share this post


Link to post
Share on other sites
dosta tužne slike a tako če i jednog dana kad vrijeme dodje i naši auti završit i ostat če

nam u sječanju pod stare dane, eh to su bila vremena :plac :plac

 

tako je i moj fico zavrsio, trgao sam ga nemilice, a sad mi je zao, pitanje je sve, mozda ove slike i tema probude nesto u nama pa se pocnemo drugacije odnositi prema tim "stvarima" koje vise od predmeta vrijede

 

076.jpg

 

146-4653_IMG.jpg

 

161533550_72ee67f3d3.jpg

 

1717_1.jpg

 

2062799159_eed9552988.jpg

 

2063592120_4b9f4a6d69.jpg

 

451356709_80abbc1933.jpg

 

483026049_48e3ff8f22.jpg

 

491066525_1fc5b62ffb.jpg

 

67249147_00468b6e7f_m.jpg

 

Car-Dump.jpg

 

Photo-0345.jpg

 

Rost_1.jpg

 

Rost_2.jpg

 

Rost_3.jpg

 

bild-16182.jpg

 

ist2_763943-close-up-of-rusty-old-b.jpg

 

karmann011.jpg

 

trike1.jpg

 

zanimljivo, primjetio sam na dostaslika na netu se pojavljuju karmann ghia-e, steta. takvi auti propadaju, unutra baciti porsche motor i deri asfalt, to je dizajn

 

 

...za sljedeci tjedan imate zadatak staviti najmanje jednu slike vw-a koji propada u vasoj okolini...ima ih u centru Zg-a, slavoniji, dalmaciji... u rijekama, sumama, otpadima, garazama....tko zna, mozda netko bas nadje za sebe bazu (projekt)

Edited by dvojka

Share this post


Link to post
Share on other sites
img1127.th.jpg

 

img1124.th.jpg

 

img1123.th.jpg

 

ja sam vec stavio stoji ispod kuce 50 metara

nazalost moj je :palacd

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja sam vec stavio stoji ispod kuce 50 metara

nazalost moj je :palacd

 

eto, ti si ispunio kvotu :) a cuj, ako njega neces slagat barem ce ti biti dobar donator za iduci projekt, jel tako

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest sumski_lik

trash.jpg

350434047_23872bcb1a.jpg

3186909702_a3563eecab.jpg

3192565738_4698abd53a.jpg

77953_49.jpg

Edited by sumski_lik

Share this post


Link to post
Share on other sites
eto, ti si ispunio kvotu :) a cuj, ako njega neces slagat barem ce ti biti dobar donator za iduci projekt, jel tako

 

on je doniro sve svoje organe ostalo od njega samo zadnji sic i tapiti donji i naravno limarija skico je u krovu momak se okrenuo na krov i nema mu spasa samo uspomena

:palacd:huh::ne

Share this post


Link to post
Share on other sites

2255758204_8d5382d6a8.jpg

 

327c_1.jpg

 

lastebil960_1207306725.jpg

 

HPIM0717.jpg

 

HPIM0719.jpg

 

10oe70o.jpg

 

1twie9.jpg

 

270069.jpg

 

276258.jpg

 

279558.jpg

 

29urupg.jpg

 

2urawp1.jpg

 

9kc6ld.jpg

 

JettaGLI1.jpg

 

do4906.jpg

 

t4tkpk.jpg

 

wtf11sh7.jpg

 

94xx8.jpg

 

979073re7zw1.jpg

 

PC051360.jpg

 

da mi je bar jedan takav caddy...

 

EDIT:

 

n1022601820_255304_4257.jpg

 

hebeni ameri :(

Edited by rajkec

Share this post


Link to post
Share on other sites

eh kakvih primjera lijepih ima...eh da mi je nesto od toga s papirima...odmah bi doso po to i nosio doma,ovaj crni gti kaj mu fale zadnje felge...predobro izgleda RIP afteki :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

steta po nasi garazama,poljima u sumama i sl.. ima ovakvih primjeraka ocuvanih sto ih netko cuva kao uspomenu na nekog ili godine staro pa podju u presu...

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 7