0
john

etka

Recommended Posts

dobio sam etku od jednog covjeka na cd-u. sve radi super. rado bih ju podijelio sa vama pa slusam prijedloge, dali se moze sprziti na drugi cd i da sve radi ili ju nekako uploadati pa se skine se net-a.

verzija v.7.2.0.3285 (2009)

Edited by john

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest voda-os

sorry na OT-u, al ipak sam i ja u potrazi za ETKOM, ja ju nemogu pokrenit na windows visti, nakon instalacije kliknem na ikonu i izbacuje nešto sa serverom bla bla...stoga molim jel netko zna jel postoji neki crack, ili patch za vistu, ili možda ETKA koja podržava vistu???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li bi mi netko mogao dati točan serial key za ETKA 7.4?

Ovaj nije dobar....

Serial: tekkno--/ETKA7.4-Germany-2013-FULL-

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel moze netko reci u cemu je problem s ovom etkom ??

9sf5.png

sve je instalirano ali nemogu otvorid ni jednu marku auta

Edited by sever

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi probao to možda upisati u google translate?

 

Trebaš napraviti update, tu ti javlja za VW ali pretpostavljam da treba i ostale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ovisi od kud i gjde si skinuo etku.

Nemam pojma,dobio sam ju i frend koji mi ju je dao dao mi je još jedan serial key no ni taj ne odgovara.

Kada update-am 7.3 koja mi je ranije instalirana dodje do 980 i traži me da ubacim 7.4 da bi mogao nastaviti dalje.

Ako netko ima provjereni link gdje mogu skinuti 7.4 da sve radi molim da ga postavi. Hvala :hehe

Edited by Kenny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je linkova na ovom forumu koje sam postavio ali nije legalno pa je topic zakljucan (s razlogom). Javi se na privat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vrati god na 2009 i radit ce ti

Hvala :D proradila je

 

 

dali je moguče slozit da cijene pokazuje?

Edited by sever

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pitam jer mislim da prema tome Etka podesi u KN i jos neke stvar. No u oba slucaja trebas skinut cijene, samo ne znam gdje se kopiraju u tekkno verziji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da, ali ovo je ako se ne varam njemačka verzija i automatski stavi njihove cijene...nemožeš birati tokom instalacije jbg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema biranja tjekom instalacije , sad mi pokazuje cijene ali samo neke i cini mi se u eurima , neznam tocno , nrpise valuta

a koju verziju da skinem da mi sve radi ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li ste spremni na torturu skidanja update-a i beskonacni niz update-anja dok ne dodjete do aktualne verzije? Doslovce moze potrajati par dana dok se sve to ne instalira....

Share this post


Link to post
Share on other sites
0