2 2
Ivan

LED dnevna svijetla

Recommended Posts

Pozdrav svima!

 

Gledam si malo po njemačkim forumima Polce kao moj , Golfove V , Passate ,... manje-više svi u EU stavljaju nakandno LED dnevna svijetla. Jel ima tko ovdje sa foruma nanadno ugrađena svijetla da kaže koja je uzeo , kako svijetle , cijena , kvaliteta , trajnost...

 

Skužio sam da se kod svjetala sa lećom slabije vidi auto po danu od standardnog reflektora , a još i svijetli xenon bes potrebe cijeli dan...

 

Evo par linkova gdje se može pogledati (i kupiti) navedena svijetla , samo problem je što nigdje ne piše koliko svijetla daju te ledice.

http://www.autoprocentar.hr/catalog/popup_...b9ca117035e6b9c

http://www.mercateo.com/p/615-C38735/Led_Tagfahrlicht.html

http://cgi.ebay.de/In-Pro-Tagfahrleuchten-...%3A1|240%3A1318

 

Slike:

leddaylightstamped3.th.jpg 48270140.th.jpg 28866571.th.jpg 31183khr68xdxsf.th.jpg 31182g7yvsdpwun.th.jpg

apg34jp23yxdcffu363n.th.jpg besxwpuwgtgdzyvcdzye.th.jpg 34677141.th.jpg

 

Ovo su Hella led:

hellaleddayline.th.jpg

 

Kako vam to izgleda? Od vas koji ste ugrađivali, kako se spoji da se automatski pale kad se pokrene motor a ugase kad se upali pozicija ili kratka svijetla?

Postoje i od Helle ona ružna kao reflektori ali to mi je bezveze kao na starim yugićima...

Hella skupa , mislim oko 800-1000kn , ali ima In.Pro , nisam gledao cijenu , mislim da bi mogla biti jeftinija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sory na ot ali meni to ne izgleda lijepo kad se naknadno stavlja...neznam ostavlja dojam kao da je u peveca kupljeno a ustvari su to orginalni dijelovi koji kostaju i do 200E...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sam ja sam mislio izvest s ledicama i na passata puknuti u far, ko audi da ima, ali me popustilo to pa ipak neću raditi..Inače mi je to predobro kad vidm negdje original!

 

Ovisno o uloženom trudu, može jako dobro izgledati, a može izgledati baš ko da je iz peveca..

Share this post


Link to post
Share on other sites

zasto ne spojite maglene na TFL??? najednostavnije i tvornicki odobreno i najbolje izgleda... sve drugo je KR-tuning, pogotov te audi-look devil eyes... to su samo led-pozicije nis drugoooo

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kako spojiti maglenke? Trebale bi svijetliti same bez pozicije. I kako policiji objasniti da ne vozim s maglenkama nego sa dnevnim svijetlima.

Nije mi toliko za izgled koliko mi je za funkcionalnost...bitno mi je da to svijetli dovoljno jako da me vozila iz suprotnog smjera mogu uočiti. Čitao sam da kod tih ledica snop svijetla trebaju usmjeriti ravno (kao duga) da bi svijetlili prema vozaču i tako isponjavili svoju funkciju koja im je prvenstvono: Biti viđen.

Ima sa crnim staklom tako da se ne vidi da imam dnevna dok ne upali.

Nekako sam se baš nabrijao da si to stavim , živcira me da moram ići do Splita autocestom a xenon moram držati upaljen bez razloga , još ta leća. Kad gledaš prema autu , slabo se vidi da su svjetla upaljena jer leća kao što je poznato nema raspršenog svijetla pa oštro reže snop. Po noći je to super za vozače koji dolaze iz suprotnog smijera ali po danu... :ne gdje je zadatak svijetala da budeš viđen.

 

A ovaj Polo na slici broj 4 meni izgleda super s tim svijetlima , ne liči mi na selo...

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad su maglenke ili duga svijetla kao dnevna, onda im se reducira snaga, pa rade sa cca 55-70% snage . kakav je zakon u vezi toga kod nas neznam .

u mojem manualu od auta piše da za neke izvozne zemlje kad upalis pozicije , rade i kratka svjetla ali smanjene snage. to su kao dnevna svjetla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve je to kina samo su hrabri pa napišu hella ili philips...a ustvari je smiješan tuning...

Share this post


Link to post
Share on other sites
zasto ne spojite maglene na TFL??? najednostavnije i tvornicki odobreno i najbolje izgleda... sve drugo je KR-tuning, pogotov te audi-look devil eyes... to su samo led-pozicije nis drugoooo

 

Zna li netko kakav je zakon kod nas po ovom pitanju? Ja bih isto radije preko dana imao maglenke reducirane snage, a za kratka svjetla neke kvalitetnije zarulje koje inace brze odu pa ih je steta imati stalno upaljene...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zna li netko kakav je zakon kod nas po ovom pitanju? Ja bih isto radije preko dana imao maglenke reducirane snage, a za kratka svjetla neke kvalitetnije zarulje koje inace brze odu pa ih je steta imati stalno upaljene...

 

Upravo to. Primjerice Philips Blue Vision par košta cca 300kn a ako ih stalno imaš upaljene neće izdržati više od 7-8mj. Dok Le-diode imaju veliku trajnost i ako su kvalitetne , imaju odgovarajući napon i riješeno hlađenje mogu svijetliti duže nego što ću imati auto. Hella i Philips vjerujem da imaju takve...

I nije to sve Kina jer Philips konkretno ne proizvodi žarulje u Kini. To znam sigurno jer Philips ima više tvornica ali ako na Philipsu piše "made in China" onda to nije original Philips.

Philips je većinom iz Poljske a zna pisati i "made in EU" ali Kina ne.

Za Hellu ne znam gdje proizvode ali predpostavljam u Njemačkoj.

Share this post


Link to post
Share on other sites
zasto ne spojite maglene na TFL??? najednostavnije i tvornicki odobreno i najbolje izgleda... sve drugo je KR-tuning, pogotov te audi-look devil eyes... to su samo led-pozicije nis drugoooo

 

 

:palacg

ak nije tvornicki s autom onda je F U J! :)

Edited by VecTDI

Share this post


Link to post
Share on other sites
Upravo to. Primjerice Philips Blue Vision par košta cca 300kn a ako ih stalno imaš upaljene neće izdržati više od 7-8mj. Dok Le-diode imaju veliku trajnost i ako su kvalitetne , imaju odgovarajući napon i riješeno hlađenje mogu svijetliti duže nego što ću imati auto. Hella i Philips vjerujem da imaju takve...

 

Makar ja bih radije original maglenke koristio kao dnevna svijetla, samo ih se slozi da rade na manjoj snazi tako da ne treste. Ali ne znam kak objasniti murjaku da to nije obicna maglenka onda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

OT: postojali su BOSCH xenon svijetla u kitu koja su se samo zvala BOSCH a nisu imali veze sa natpisom na kutiji-čisti fake...na slikama u prvom postu su kao PHILIPS diode a vidi se ispod kineska slova...kinezi koriste imena brendova da bolje prodaju svoje smeće...

Share this post


Link to post
Share on other sites

decki... sjednite u auto (golf 3,4, passat 3b itd) izvadite salter za svijetlo i potrazite pin gdje pise TFL... spojite taj na + i imate serijka dnevna svijeta... TFL = Tagfahrlicht = dnevna svijetla...

 

ako neko ima norveski, svedski ili kanadski vw, onda je to vec serijski spojeno... cim se da kontakt, onda SAMO maglenke svijetle... nista vise... PROBAJTE

Share this post


Link to post
Share on other sites
decki... sjednite u auto (golf 3,4, passat 3b itd) izvadite salter za svijetlo i potrazite pin gdje pise TFL... spojite taj na + i imate serijka dnevna svijeta... TFL = Tagfahrlicht = dnevna svijetla...

ako neko ima norveski, svedski ili kanadski vw, onda je to vec serijski spojeno... cim se da kontakt, onda SAMO maglenke svijetle... nista vise... PROBAJTE

 

Ma ja ih planiram naknadno ugraditi tako da nemam ni prekidac za njih... Ali ako je tak i na Polu 9n/9n3 onda super! Ako i nije vjerojatno se da skombinirati nesto od golfa IV...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da li je to kod nas zakonom dozvoljeno?

Ne bi baš "brljao" sam po pinovima jer sa strujom nisam baš spretan ali ako se samo + dovede na taj pin a smije se tako voziti , odnijet ću prijatelju da mi to napravi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ma ja ih planiram naknadno ugraditi tako da nemam ni prekidac za njih... Ali ako je tak i na Polu 9n/9n3 onda super! Ako i nije vjerojatno se da skombinirati nesto od golfa IV...

 

U tome i je fora da ne smije biti nikakav prekidač kojim se ručno uključuje dnevna svijetla. Kad daš kontakt , trebaju se samo upaliti dnevna svijetla i samo ona svijetliti. Čim prebaciš na poziciju , trebaju se gasiti dnevna...

Share this post


Link to post
Share on other sites
U tome i je fora da ne smije biti nikakav prekidač kojim se ručno uključuje dnevna svijetla. Kad daš kontakt , trebaju se samo upaliti dnevna svijetla i samo ona svijetliti. Čim prebaciš na poziciju , trebaju se gasiti dnevna...

 

Ma glavni prekidac za svjetla nemam onaj koji prekida i prednje maglenke, zato kod mene 100% nema TFL funkcije. Ako kaj skemijas sa svojim javi rezultat...

Edited by bjk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ma glavni prekidac za svjetla nemam onaj koji prekida i prednje maglenke, zato kod mene 100% nema TFL funkcije. Ako kaj skemijas sa svojim javi rezultat...

Vjerojatno nemaš TFL jer nemaš ni maglenke...

Ako uspijem , javim kako funkcionira...

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo, ovako to na golfu 3 izgleda...

DSC01634.jpg

 

 

BTW: 9N i 9N3 je isto kao i G4

 

cim upalim poziciju ili normalna svijetla, dnevna se autom. gase... orig. vw, samo sto orig. nije bilo spojeno...

Edited by RS G60

Share this post


Link to post
Share on other sites
decki... sjednite u auto (golf 3,4, passat 3b itd) izvadite salter za svijetlo i potrazite pin gdje pise TFL... spojite taj na + i imate serijka dnevna svijeta... TFL = Tagfahrlicht = dnevna svijetla...

 

ako neko ima norveski, svedski ili kanadski vw, onda je to vec serijski spojeno... cim se da kontakt, onda SAMO maglenke svijetle... nista vise... PROBAJTE

 

 

e sad jedno pitanje,kad sve to povrzem,koji svetlja ke biti upalene,samo predne ili komplet celo osvetljenje,napred,nazad i interior ili...?

 

posto na novije auta,moj stari imao pezo 206 i kad upalis auto pale se samo predne i zadne svetlja,a unutrasnjost ne svetlji

Share this post


Link to post
Share on other sites

pale se samo maglenke (ako maglenke spojis) kao dnevna svijetla, nis drugo...

Share this post


Link to post
Share on other sites
pale se samo maglenke (ako maglenke spojis) kao dnevna svijetla, nis drugo...

 

Thank you :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
A da li je to kod nas zakonom dozvoljeno?

Ne bi baš "brljao" sam po pinovima jer sa strujom nisam baš spretan ali ako se samo + dovede na taj pin a smije se tako voziti , odnijet ću prijatelju da mi to napravi.

Zakon ne ograničava korištenje maglenki po danu a ni po noći kad nema magle - slušo neki dan na radiju.

 

A kaj se trajnosti tiče, imaš po eBayu LED žarulje, lijepo svijetle ali samo to - nisu korisne za osvjetljavanje ceste :D.

Ili po meni bolja opcija - 100kn je par 100W žarulja (onakve kakve si ti meni prodo :D)

I bjež sa ovim wannabe S6 TFL, nikak to ne zgleda ovak kad je ravno, bar meni... A i bezobrazno su skupe (jbt tolko dođu helline micro DE maglenke za moj auto)

Edited by Nick

Share this post


Link to post
Share on other sites
decki... sjednite u auto (golf 3,4, passat 3b itd) izvadite salter za svijetlo i potrazite pin gdje pise TFL... spojite taj na + i imate serijka dnevna svijeta... TFL = Tagfahrlicht = dnevna svijetla...

 

ako neko ima norveski, svedski ili kanadski vw, onda je to vec serijski spojeno... cim se da kontakt, onda SAMO maglenke svijetle... nista vise... PROBAJTE

 

može malo više informacija o ovome . danas sam izvadio iz 6n2 prekidač i ima taj TFL pin (prazan). što da uštekam u njega (koji broj pina? boja kabla? trebam li novi komad kabla?) help :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
pale se samo maglenke (ako maglenke spojis) kao dnevna svijetla, nis drugo...

 

velis da se to da i na g4 napraviti???

 

onda je to slijedeca stvar koja ide nakon kaj se buraz vrne s mora... :respekt

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2