2 2
Mark

Gewinde Jom i Technix

Recommended Posts

Na autu mi je propao zadnji lijevi amortizer, skoro pa je ušao u blatobran kotač... frend me pitao neki dan: jesi ti to spustio auto? :lol2

 

pa ovaj mjesec moram nešto kupit... jer mi duja skače pol metra u zrak i ja skupa s njom... :D

 

zanima me koja je bolja gewinda technix ili jom, ili su u istom rangu? jel obje mogu puno spustit? kakva su vaša iskustva ako je netko imao technix ili jom?

 

ajde pomozite u odluci jer ja nemam pojma koje od tih dvije... meni je važno da može dosta spustit i da se ne pokida par mjeseci nakon vožnje..

 

jel postoji još neka gewinda od tih jeftinjara na worthersee-u?

Edited by Mark

Share this post


Link to post
Share on other sites

jom i technix imaju iste cijene skoro.. jel i lowtec u tom rangu?

 

jel znaš možda na wortheru jel ima tih lowtec gewindi i kolka im je cijena?

 

znači jom da izbjegavam? nisu baš dobre?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa kako je onda technix bolji a imaju istu cijenu kao i jom?

 

znam ja da je to sve smeće... ali zanima me od tih jeftinih gewindi koja je najbolja...

 

jesi siguran da lowtec spada u grupu jeftinih.. zar one ne dođu oko 4000kn ili sam ja to pogrešno nešto vidio/čuo? :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

lowtec ti je oko 3200kn, ne znam tocno, obrati se Scorpionu za detalje, on ih prodaje...

Share this post


Link to post
Share on other sites
jom je smece... jos losiji nego supersport...

 

aj mi molim te obrazloži zašto je jom smeće? ja ga imam na golfu 2 i nikakvih problema nemam barem za sad! A i ovako sve ovisi kako se voziš i gdje se voziš. a i imaš negdje tu na forumi novi topic gdje ćovjek ima problema sa tim kao odlićnim lowtec gewindama

Share this post


Link to post
Share on other sites

v-max oko 3200 za mk3 a lovtec oko 4 i nesto...ali najbolje posalji pm scorpionu on ce ti sve lipo objasnit...

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je jom i technix vec opticki isto, sta to ne izgleda skroz isto? a i primjetio sam da su to sve neke no name gewinde - nigdje udareno na njima zig vec naljepnica, sta nije?

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidit ces jom nakon 20tak tisuca km... ili kad zima prode... v-maxx ili ta-tehnix su dosta ok, lowtec sam ja sa svojim 9.1 modelom jako zadovoljan...

Share this post


Link to post
Share on other sites
vidit ces jom nakon 20tak tisuca km... ili kad zima prode... v-maxx ili ta-tehnix su dosta ok, lowtec sam ja sa svojim 9.1 modelom jako zadovoljan...

 

ok. ono mislio sam ipak postoji no name koji pakuju svi pod svoje, danas ti je sve tako, rinfuza - sverc :)

 

jom: http://www.cab-stylez.de/ebay/ebaybilder/2/GewindeGolf3.jpg

 

ta tehnix: http://img.bolha.com/images/image/21126/21...c22d6f3d191.jpg

 

hiltrac: http://media.photobucket.com/image/hiltrac...ar/DSC00134.jpg

-te ja imam

 

v-maxx: http://www.calgaryautoworks.com/pictures/vmaxx_close1.jpg - jedine da se razlikuju

Share this post


Link to post
Share on other sites

jom je plavi a ne crven... ta tehnix, hiltrac i v-maxx je jedan te isti...

Share this post


Link to post
Share on other sites
jom je plavi a ne crven... ta tehnix, hiltrac i v-maxx je jedan te isti...

Imas i plavi i crveni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemas... jom gewinde je samo plavi, ali firma jom prodaje i druge proizvodace...

Edited by RS G60

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima i supersport... pa raceland....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest danideni

fat grip, ta-techix, fk-tuning, jom, gw-tuning, H&R, rs-cup

za golfa 2 svi gewindi su od 2100kn do 2500Kn

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest corrado..

Eh ovo su mi najbolje izjave za JOM gewinde , kao prvo ja ih imam na duji i to več dugo i nema greške ni male , prvo cijena je prihvatljiva , inače ko uzme kod mene od sada gewinde dobije garanciju na njih može i ugradnja , ma sve možemo dogovoriti , a kaj se tiče boja opruga ima i plavih i crvenih ista firma ... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok..

 

Mene bi ista stvar zanimala sto se tice keca.. Ali pretpostavljam da su price identicne.. Uglavnom.. Da li bi mogli napraviti onda neku statistiku za navedene gewinde pa da se vidi sto je u globalu bolje, te dani cjenovni rang u kojem se pojedine krecu..

 

Tako da npr. netko kada pogleda moze jednostavno zakljuciti sto kako i gdje..

 

Ne znam, npr. ocjena od 1-10 za pojedine gewinde, te navesti cijenu po kojoj ih je platio..

 

:palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
statistika za gewinde za 200 evra? Iz iste tvornice u chini su!

 

Ok, krivo sam se izrazio, mislio sam na neku rang listu, tj. da se vidi iskacu li pojedine gewinde od drugih ili je to tako svejedno, u sto opet sumnjam, unutar tih 3000 (4000)kn..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest corrado..

Kaj se tiče cijele proizvodnje dijelova u današnje vrijeme se rade kinezi normalna stvar hebiga jeftina radna snaga, kakve li to veze uopče ima , jer na kraju ta sva roba se provjerava tj atestira i daje se garancija ... :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2