0
Guest Vice

Borbet T koliko ruba?

Recommended Posts

2zizzi: sad ti je auto kak treba osim kaj mu treba ono nekej znaš i sam :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites

joj daj šuti, čak mi je i stara rekla da joj je dobar nisam mogal vjerovati, i makar i sad pristojno izgleda, treba ga spustiti samo kaj sam sve pare dal za felge tak da polako...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Vice

Trebam info, ajmo rec dosta hitno...

 

Ekipa, ima li netko navedenu felgu (9X16) et15 naprijed na golfu 3 GTI?

 

jer sad me limar zove da nema sanse to naprijed stavit, jer da felga grebe po kljestima od kocinca... da mora ic distanca od 2 cm a ako stavim distancu grebe mi po blatobranu...

 

Lud sam

Share this post


Link to post
Share on other sites

zizzi, vidio sam ti kola nekidan na parkingu kod aque vivae, nije loš, samo ga prizemljit podhitno

Share this post


Link to post
Share on other sites

da bio sam dole šteta kaj se nismo sreli...

 

ma znam da ga moram spustit kombiniram na 100 strana

Share this post


Link to post
Share on other sites

ebiga. ja danas zgibao od tamo hvala bogu.. bit ce prilike ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Vice

Pa jel ima bilo tko 9X16 ET15 naprijed na trojki??????

 

Dajte bilo kakav info... jer nemam pojma sto cu napravit...Ako stavim distancu glupo izgleda i grebe po blatobranu... a bez distance nemogu stavit jer grebe po kljestima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel ti puno zapinje? neki su to rjesavali kolko se sjecam da malo obruse celjust tam di zapinje

Share this post


Link to post
Share on other sites
jel ti puno zapinje? neki su to rjesavali kolko se sjecam da malo obruse celjust tam di zapinje

Istina da,iako je to na vlastitu odgovornost..Meni je naprijed sa distancom ET25 i mozda mrvicu viri,al ne grebe..Mislim da sam ti u pocetku rekao da zaboravis na te felge sa takvim ET-om al nisi htio slusat..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Vice

Nije to jako, al grebe (a tako se sigurno necu vozit)...

 

Lazo, sad kao da ovog mog limara slusam... al nisam imao pojma da ce strugat, nigdje nisam vidio info o tom slucaju...

 

Hvala vam na pomoci....

 

Inace sad mi se englez javio (koji se vozi na borbet T) i kaze da ima kljesta i diskove od VR6 (288 mm) i da mu nigdje negrebe....

 

 

Evo kod mene. iza 20 mm distanca naprijed 11mm distanca (ovo je sa Borbet A)...

Slika008.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na koju ti foru može zapinjat felga u kočiona kliješta ak ti je felga 16",

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Vice

Zapinje zbog ET-a a ne zbog velicine kljesta...

mislim da nisi shvatio o cem se radi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa jesi li probao stavljati borbet T?

ako zapinje na borbet A nemora znaciti da ce zapinjati i na borbet T, to su skroz razlicite felge...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Vice
pa jesi li probao stavljati borbet T?

ako zapinje na borbet A nemora znaciti da ce zapinjati i na borbet T, to su skroz razlicite felge...

 

 

Nisam jer T idu na poliranje... a A imam pri ruci u istoj dimenziji... 9X16 ET15 :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nisam jer T idu na poliranje... a A imam pri ruci u istoj dimenziji... 9X16 ET15 :rotfl

 

nema veze, razlicita ti je felga iznutra...

probaj namontirati borbet T pa vidi...

imao sam i jedenih i drugih vise setova pa znam zasto ti govorim...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Vice

OK, zahvaljujem svima. Stvrno nisam znao da su A i T razlcite unutra.

POkusat cu sa T...samo mi je problem jer na T nemam guma i spremne su za poliranje...al otic cu u ponediljak do limara sa T modelom

Share this post


Link to post
Share on other sites
OK, zahvaljujem svima. Stvrno nisam znao da su A i T razlcite unutra.

POkusat cu sa T...samo mi je problem jer na T nemam guma i spremne su za poliranje...al otic cu u ponediljak do limara sa T modelom

Ooooooo covjece ti toliku frku dizes a nisi ni probao stavit T :huh: :huh: :huh:

 

Dobro ti govori Ivanovic,T ima oble krakove i taman na mm prolazi od celjusti,a A ima ravne i sa krivim ET-om eto ti shranja..Uglavnom nemoras vise brinut,proci ce ti T bez problema..

Znam isto tako jer je to bilo i kod mene.Borbet T i poslje Keskinice (zaobljeni krakovi i ravni) :da

 

Neno- ak neznas ne pricas,bar ja..

Edited by LAZO

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Vice

Upravo isprobano BORBET T nestruze... pa sam se odlucio za sljedecu kombinaciju...naprijed cisti ET15 a iza distanca od 20mm

 

usput jel zna netko koliko je na toj felgi promjer centralne rupe jer danas kad sam pokusavao ispada da ce mi trebat nekakav prsten... (nemogu do mojih felgi, nemogu izmjerit)

 

hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites
Upravo isprobano BORBET T nestruze... pa sam se odlucio za sljedecu kombinaciju...naprijed cisti ET15 a iza distanca od 20mm

 

usput jel zna netko koliko je na toj felgi promjer centralne rupe jer danas kad sam pokusavao ispada da ce mi trebat nekakav prsten... (nemogu do mojih felgi, nemogu izmjerit)

 

hvala

 

Tolko si nas izcimavao i na kraju ni hvala.. :palacd:rolleyes:

 

 

 

 

1.Zastupnik za Borbet MORA imat prstene za pojedinu marku vozila! Recimo ja sam svoje kupio kod Furlana

2.da odneses felgu tokaru i on izmjeri i napravi..

 

3.ne postoji :ne2

Edited by LAZO

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Vice

Lazo napisao sam HVALA

 

Evo jos jednom, svima koji su sudjelovali u ovoj temi VELIKO HVALA!

 

Nosit cu to tokaru, iako nece bit sretan kad me vidi...svaki drugi dan sam kod njega...heehhehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nosit cu to tokaru, iako nece bit sretan kad me vidi...svaki drugi dan sam kod njega...heehhehe

zašto nebi bio sretan, pa ipak mu platiš il radi sve prek k...a pa mu se neda!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lazo napisao sam HVALA

 

Evo jos jednom, svima koji su sudjelovali u ovoj temi VELIKO HVALA!

 

Cuj ovo,ne vjerujem.. :bag:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

 

tema je stara al da ju malo dignem iz mrtvih :D

 

koji je onda na kraju zaključak pao? dal struže borbet T na mk3 il ne? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

215/40/16

Jel ide felga pod rubnjak Ili bi strugalo po rubnjaku? Citao sam malo pa ekipa kao kaze da je taman do ruba da kakti ne struze. Neki opet da struze :S

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Edited by Deniz

Share this post


Link to post
Share on other sites
0