4 4
Freak

www.onako.hr - folije za staklo

Recommended Posts

Evo, da se otvori poseban topic u kojem ce se objavljivati akcije i gdje ce se primati upiti o postavljanju folija kako na automobile, tako i na kuće, stanove, urede i zgrade. :)

 

Onako d.o.o. je novi naziv za CarShadow koji ima iskustvo u postavljanju zaštitnih folija preko 10 godina. Isključivo se bavimo folijama za staklo, te reklamnim natpisima za vozila i objekte. U ponudi su folije za zaštitu od sunca, zaštitu od UV zračenja, za zaštitu od blještanja, sigurnosne folije, protuprovalne folije i dekorativne folije. Folije zaustavljaju toplinu, pa imamo smanjeno zagrijavanje automobila i objekata, a time i manju potrošnmju energije. Najpopularnije su folije za styling automobila. Folije koje "dižu" Vaš automobil, te poslije postavljanja folije automobil totalno drugačije izgleda. U ponudi imamo folije od totalno prozirnih, preko metaliziranih do totalno crnih. Na Vama je izbor.

 

Svim članovima VW kluba, kao i svim članovima foruma odobrava se 20% popusta na cijenu. :bravo

Cijene možete dobiti upitom na PM.

 

Jamstvo na postavljanje folija je doživotno. :palacg

 

Ukoliko admini smatraju da topic nije primjeran, nega ga brišu uz obavjest.

Ako je sve u redu, please STICKY :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najnovija folija na našem tržištu - Global ONYX 20 - metalizirana izvana, crna iznutra

 

Folija je crna s unutrašnje strane iz razloga da se prilikom vožnje ne javlja refleksija s unutrašnje strane što se događa kod metaliziranih folija drugih proizvođača. Time se poboljšava koncentracija prilikom vožnje, jer nema neugodne refleksije. :palac

 

Kako izgleda ? Ovako.

 

auto35.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pa kad zovem keramičara doma da mi postavi pločice ovaj jasno veli kvadrat postavljanja je 50kn

 

Keramicara zoves, ... a tesko ti je poslati PM.

 

Molim bez OT.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Freak!!

Evo ja sam zatamnjivao stakla na svom Kecu kod čovjeka i imam samo riječi hvale na rad ,odnos ,brzinu... Nisam imao prevoz za stakla koja su bila demontirana i to se dogovorilo ,došao čovjek po njih ,odvezao ,napravio posao,vratio.......mogu samo reći :respekt:palacg:respekt

Share this post


Link to post
Share on other sites
Keramicara zoves, ... a tesko ti je poslati PM.

 

Molim bez OT.

Da, zovem ga jer mi je u proteklih par dana postvil 50-tak kvadrata. :D

 

 

Inače opće ne sumnjam u tvoj posao niti ništa, samo mi je čudno što su cijene tajna. Nije meni teško poslat pm, poslal sam ti ga već barem 3 puta (i to baš za metalizirane foilje) i poslat ću ti onda opet.

 

Daj ak ti nije problem stavi slike iz bliže...

 

 

 

@mod: ak se već igraš šerifa onda barem nauči pravila i primjenjuj ih na sve jednako ili se okani tog posla. ovakav posao ti ne valja!

Edited by marin-82

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, od ovog tjedna, jedna Golf 5-ica ....

 

Samo zadnje staklo - Global CH 30 HP

Sve ostalo - Global CH 50 HP

 

i637119_Golf51.jpg

i637118_Golf52.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ford C-max

 

Zadnji dio - Global CH 5 HP

Prendji dio - Global CH 50 HP

 

i645723_FordCmax.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko bi koštalo za A4 b5 1996god

 

 

Sve bi zatamnio u neku nijansu da nebude preočito za murju. nešto kao na ovo gore golfu 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze cijena na pm i za moj auto...zatamnia bi prednja dva stakla, da budu isto kao zadnja koja su vec tvornicki zatamljena ako je moguce pogoditi istu nijansu..hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bok ljudi, ... evo nije me bilo neko vrijeme, ... ali sad sa opet s Vama i ima nekih novosti.

Prvo par slika od proslih automobila koji su me posjetili :)

 

Folije na staklima

i664806_RS.jpg

i692480_Vivaro.jpg

i692479_Smart.jpg

i702691_Tucson.jpg

i702692_Legacy.jpg

 

 

I novo u ponudi - CARBON FOLIJA !!!

Folija nabolje kvalitete na tržištu, vjerna imitacija karbona, namjenjena na vanjsku i unutrašnju montažu.

Više detalja o foliji možete pročitati na mojem totalno obnovljenom wevu: www.onako.hr

 

carbon2.jpg

1bbae6bc.jpg

 

Naravno, tko je zainteresiran, carbon foliju može uživo vidjeti na mojem automobilu :)

Edited by Freak

Share this post


Link to post
Share on other sites
Evo, od ovog tjedna, jedna Golf 5-ica ....

 

Samo zadnje staklo - Global CH 30 HP

Sve ostalo - Global CH 50 HP

 

i637119_Golf51.jpg

i637118_Golf52.jpg

 

može cijena za ovo? za Passat 3BG..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Hard_weasel

super izgledaju folije samo me zanima jedna infomacija to se sve odvija u Zagrebu sto se tice drugih gradova?

Share this post


Link to post
Share on other sites
super izgledaju folije samo me zanima jedna infomacija to se sve odvija u Zagrebu sto se tice drugih gradova?

 

Nazalost, samo u Zagrebu tj. okolici Zagreba.

Moze se dogovoriti unaprijed termin ugradnje ukoliko dolazite u ovaj dio Hrvatske :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Hard_weasel
Nazalost, samo u Zagrebu tj. okolici Zagreba.

Moze se dogovoriti unaprijed termin ugradnje ukoliko dolazite u ovaj dio Hrvatske :D

 

koliko bi izašle za vw venta 94 zadnja vrata i šajba!! ako se zna odprilike?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bok ljudi, .... evo jos jednog auta koji je danas odradjen.

Radi se o Golf 6-ici. Folija Global CH 30 HP - zadnji dio. :)

 

I slika

d1bb447f.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Imas koju sliku izbliza kako izgleda ta karbon folija tocno...

 

Imas par postova prije na Passatu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dragi forumasi, ... da Vas obavjestim da je stigla folija za zatamnjivanje prednjih ili stražnjih svjetala. Uz estetski dio, folija štiti plastiku od ljuštenja, pucanja, izbljeđivanja, itd.

 

Više detalja možete pročitati na donjem linku

http://www.onako.hr/folije/folija-zatamnjivanje-farova

 

I slika kako to izgleda u stvarnosti - ljevo zatamnjeno, desno original

 

mini1.jpg

 

I oba zatamnjena ...

 

smoke1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 4