10 10
srki

Najčešći problemi na forumu

Recommended Posts

ne mogu vidjeti slike nekada, izbacuje mi "image not found" ili "image deleted" i tomu slicno....recimo ne vidim niti jednu sliku u prvom reply-u....jeli do mene ili???? hvala LP :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

zasto uvijek moram dva puta upisat username i pass kad se logiram?

Share this post


Link to post
Share on other sites
zasto uvijek moram dva puta upisat username i pass kad se logiram?

 

Taj full time log in ne radi nikako

 

 

Ja sam u međuvremenu kad sam otkrio problem promijenio čak cijeli komp, presao sa XP na Win7 i sve i dalje je problem taj

Share this post


Link to post
Share on other sites
ne mogu vidjeti slike nekada, izbacuje mi "image not found" ili "image deleted" i tomu slicno....recimo ne vidim niti jednu sliku u prvom reply-u http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=15219 ....jeli do mene ili???? hvala LP thumbsup.gif

 

 

 

 

 

to nije obnovljen acc ili se je srusila stranica tipa imahesforme...trba ponovo uplodati slike...to nas sve jebe

Edited by TROJKA

Share this post


Link to post
Share on other sites
to nije obnovljen acc ili se je srusila stranica tipa imahesforme...trba ponovo uplodati slike...to nas sve jebe

 

OVDIJE nemogu pola stranice vidjeti :plac :plac

unaci nije do mene?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem :

 

Username mi je Scarface_vk,naime kad upisujem u rubriku username korisničko ime,i lozinku,neće da se logira,kao nema korisnika sa tim korisničkim imenom,a kad napišem to isto u wordu i kopiram i zalijepim u rubriku logira me ?Nadam se da ste skužili šta me muči. U oba slučaja tipkam na tipkovnicu,samo što u drugom slučaju kopiram iz maila korisničko ime,ili ga napišem u wordu i iskopiram, onda mi se logira. To me muči zato što nekad gledam forum s mobitela ili iz neke birtije,nebitno. Uglavnom jel nešto do mene ili ?Imam Windows xp 64bit,i windows 7 64bit na kompu,oba koristim, i koristim Google chrome.

Share this post


Link to post
Share on other sites
kako editirati naslov topica?

 

 

Pošalješ nekome od moderatora ili admina PM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanima me kako narediti na mozilla firefox da kad otvorim neki topic budu svi otvoreni,a ne kad otvorim neciju garazu prvi post stoji sa slikama a svi ostali poredani ispod pa moram na neki kliknuti da ga otvori...a onda otvori samo taj a svi ostali stoje zatvoreni (neznam kako drugacije da objasnim)...a u operi kad otvorim odma otvori sve postove koji imaju....

 

 

Uspjeo sam naci....imao nekih problema pa mi nije pokazao options.... :bravo

Edited by marrac

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdravljam,

imam problem takodjer sa blokadom pm, znaci nemoze mi nitko poslat pm.... gdje sam pogrijesio??? pomozite !!! Hitno mi je!!!

Hvala lijepa i LP

Share this post


Link to post
Share on other sites

klikneš na my controls, pa dolje lijevo imaš board settings, pa onda PM options i tu stavi na NO!

Edited by nizde

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na kojem jeziku ti je forum? na Eng ili Hr, jer ako si stavio na Hr će ti zezat

inače to ti se nalazi skroz dolje ljevo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na engleskom je! Daj nek mi netko posalje pm da vidim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu ma forum nikako...kad ulazim kao guest sve ide bez problema cim se logiram prikaziva mi ovu poruku...

 

Server error

The website encountered an error while retrieving http://www.vwclubcroatia.com/forums/index.php?act=idx. It may be down for maintenance or configured incorrectly.

 

Mogu uci u poruke,zadnje postove i to...ali ne mogu na forum znaci da vidim topic-e...valjda znate sta mislim.

Jel netko zna kako to rijesiti?nisam valjda banovan :mellow:

Edited by dzinn16v

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni roka te erore svakodnevno.

 

a o auto log in-u da ne pricam jer to nije sredjeno vec zadnje 2 godine. Mislim upisujem ja password uredno svaki put ali ono..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ne mogu ma forum nikako...kad ulazim kao guest sve ide bez problema cim se logiram prikaziva mi ovu poruku...

 

Server error

The website encountered an error while retrieving http://www.vwclubcroatia.com/forums/index.php?act=idx. It may be down for maintenance or configured incorrectly.

 

Mogu uci u poruke,zadnje postove i to...ali ne mogu na forum znaci da vidim topic-e...valjda znate sta mislim.

Jel netko zna kako to rijesiti?nisam valjda banovan :mellow:

 

Pročitaj ovaj topic pa če ti bit jasnije :lol2

 

http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=41668

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 10