0
Arrow

RI-VW-Meeting

Recommended Posts

pozdrav svima... evo, kad se nitko nebi sjetio organizirat jedno druzenje ekipe iz Rijeke i iz okolice...(naravno svi su pozvani)... Pa, eto ja bi skromno zapoceo s pitanjem, "ima li zainteresiranih?"

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest SuperDrive

Slobodni vi iz rijeke sutra dodete kod bille u zg :D Probajte kontaktirati zubaka da vam plati putne troskove :grrr

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja sam za, ali pitanje je kada cu uloviti vremena, jer petkom inace idem na CICE meeting, a i pitanje je dal ce se tko htjeti skupljati i kolko ce nas biti posto se svaki mjesec otprilike organizira VW skupni meeting...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super Drive... lud si... hehehe.....lako vama u "metropoli"... :) Speedy, znam vec nekoliko ljudi koji bi do??li ali eto, bilo bi ljep??e da nas bude vi??e i da se upoznamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma nije bed, zato i jesmo tu-da se dogovorimo! "ljudi, sta cekate, izjasnite se"... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

obicaj je da bude pauza izmedju susreta, a jedan je bas danas bio :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

fog...a j...ga, nisam u toku. Za sljedeci meeting razmislite malo o Rijeci...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Duma

ja sam uvjek za...samo bilo bi dobro da se zna par dana ranije da ni??ta ne planiram unarijed

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest R_32
pa naravno...pitaj malo svoju ekipu tko je za, od mojih su vecina za! :)

Ni losa idea, ako dodje i ekipa iz KA ;) bilo bi interesantno, ja imam 4-5 tigrica (gtia) i a lavic ;pp + ostala vw grupacija, pa da vidish, skupi nas se sam tak..

 

pa fino i neko fotkanje nabacimo i neku kolonu formiramo :fakjea

Share this post


Link to post
Share on other sites

e..pa to care, da nas ima, i da na kraju zavrsimo u nekom bircu medu hiljaduuuu zennnna!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

R_32... ako si to bio ti a vjerujem da jesi, lijepo te bilo vidjet kad si oderao onog clia sta se prsio po mlaki... prije mac je to bilo... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

vw-fan, neznam... Rijeka...u 2 dana nas se dosta skupilo koji bi isli...bilo bi prvo druzenje, j..ga prvi put je prvi put ali siguran sam da ce nam bit super! treba dogovorit termin kad svima pase...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arrow ja dolazim ovu subotu u RI na Db sound natjecanje pa se vidimo ak ces bit tam.. :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala care...sta onda, nemam ni ja muziku u autu, ali imaju drugi.. hehhe :) dat cu ti broj pa cemo se cut za subotu. Ostani barem do navecer da skocimo na pićiće.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Tatamataho

stani da vidim kad mi je ispit gore pa da poklopimo termin :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Tatamataho
evo, stao sam... :) meni je 12.12. luuuuuud sam!!! :)

 

si poceo skupljat pare? :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest R_32
R_32... ako si to bio ti a vjerujem da jesi, lijepo te bilo vidjet kad si oderao onog clia sta se prsio po mlaki... prije mac je to bilo... :)

 

Iskreno, nemam blage, ali moguce :lol2

 

Imao sam neki dan alfu crnu PU table 2,5 V6 24V bogte mazo ima bibliju od oznake, sa nekom rijeckom alfom 147 1.6 T.Spark (najgluplji motor na svijetu kao i njihovi ostali sa T.S. plugom...)....i tako svaki dan netko i eto skupi se :palci

Share this post


Link to post
Share on other sites
0