0
Arrow

RI-VW-Meeting

Recommended Posts

eee...da.... ok, jos samo da se dogovorimo izmedju te 2 lokacije, nego kojom bi "rutom" isli... Op-Ri??? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da parking na sjevernom OMVu nije dovoljno velik s obzirom da ce bit vikend pa će bit rulje,rađe onda ako već oćete na Vrata jadrana na ju??noj strani zauzmite onaj donji parking povi??e parkinga za kamione i on je često prazan!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma nije bed, kamo god ti pase... blize mi je nego do Kostrene, ali kako god... juzna strana zvuci dobro... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja samo predla??em kako mislim da je najbolje al ipak je na vama,ekipi iz RI da odlučite, tako da gdje god odlučite mo??da se i vidimo....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Riki

ne treba komplicirati oko lokacije-zna se koje postoje u ri,"organizatori" meetinga neka odrede vrijeme i mjesto i onda tko dođe dođe...samo ako se misli raditi veći meeting(??to je po meni i bolje,znači da dolaze ljudi i izvan ri) onda to treba malo ranije najaviti,nekih 2 tjedan prije da se ljudi mogu organizirati

 

i iz dosada??njeg iskustva mogu samo konstatirati da alkohol i ovakvi skupovi ba?? neide zajedno,ako netko ??eli potezati bocu na parkirali??tu pa poslije postane junak za volanom...ne hvala,to mi netreba,sve u svoje vrijeme

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dolazim i ja... nažalost pješke... :(

 

Pjeske iz zg-a? :huh:

Edited by Speedy-RI

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pjeske iz zg-a? :huh:

Koji car...looool :lol2

Sad u subotu dolazi samnom,jer ovaj njezin fura zamjenskog forda trenutno.. :vozi:lol:

A za kasnije neznam!Tonchy!?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Koji car...looool :lol2

Sad u subotu dolazi samnom,jer ovaj njezin fura zamjenskog forda trenutno.. :vozi:lol:

A za kasnije neznam!Tonchy!?

mislim da sam joj i ja obecao jednu voznju :D il je to bila neka druga :huh::lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehhehe...ljudi pa i mislimo napraviti veci meeting da dodu ljudi i iz okolice, zato sam i naveo nekoliko mogucih lokacija i na vama je samo da se dogovorite gdje... :) Riki, naravno da necemo pit kad vozimo, ja prvi! :) nego mene brine nesto drugo, samo muski na ovom topic-u, nema niti jednog zenskog misljenja...zabrinut cu se... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest brida

hm...a da dodjete vi u karlovac malo? dofurat ćemo vam mi ove gradske droce pa... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hhehehheheh...nije bed za droce, vjeruj mi ima ih i po Rijeci samo sta ces to osjetit duuuuboko po dzepu... Brida, doletite do Ri malo za promjenu... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo racunajte SVI negdje za 2 tjedna, mislim da je to dosta vremena da znate unaprijed!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest brida

ovdje će jo?? one i tebi plaćat da ih po*ebe??... :fakjea onda zna?? u kakvoj su krizi, cortez je s curom već 4 godine, a svr??avaju na njegov auto... :smijeh

cortez, bez uvrede :respekt

kaj se mene tiče, nema problema, al treba nagovorit ostalu ekipu iz karlovca

Share this post


Link to post
Share on other sites

brida, samo reci kad i dolazim u Ka, jer ako je tako kako kazes, prodaje tko stan u Ka? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest brida

ok,ja tebi sredim to u ka,a ti meni onda narikta?? u ri.. a kaj se tiče toga da dobijem po d??epu--ma nema to veze, postoje danas krediti i bez jamaca.. :D

 

a kad vi planirate taj meeting?

 

zanemari zadnje pitanje, nisam vidio ovo gore...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Duma
hm...a da dodjete vi u karlovac malo? dofurat ćemo vam mi ove gradske droce pa... :lol:
a,ako je tako onda ćemo se dogovorit...

 

 

ako bog da će da dođemo ja i frend

Share this post


Link to post
Share on other sites

hheh, brida, ovaj put meeting ce biti u Ri, morat ces riskirat... :) neka drugi put bude u Ka, bilo kako bilo-"dolazim" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Riki

www.oglasnik.hr i naći ??ensku pratnju...kad nema ovdje na forumu kandidatkinja :bleh:bleh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha pa ako nekog bude trebalo pokupiti u rijeci samo neka kaze di zivi, ja se zaletim lako po njega nije bed ;)

 

E da i ovo bi mogao biti jedan skupni meeting, a posto je bio takav meeting prosli vikend, neznam bas kada bi onda ovaj mogao biti...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Aha pa ako nekog bude trebalo pokupiti u rijeci samo neka kaze di zivi, ja se zaletim lako po njega nije bed ;)

 

E da i ovo bi mogao biti jedan skupni meeting, a posto je bio takav meeting prosli vikend, neznam bas kada bi onda ovaj mogao biti...

 

 

ajde speedy mo??da če?? mene pokupiti, mogli bi i drugi tjedan na kavu, javi kad bude?? imao vremena

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest R_32

Vrata jadrana, smjer Opatija - OMV, to je najlakse svima za naci, eto...znam iz iskustva ;)

 

Kostrena je bljuvki jer je daleko i nema muvinga a nije lako nekom autsajderu za nac

Share this post


Link to post
Share on other sites

slazem se, u Kostreni nema ni pasa, ali kako god, treba samo potrefit termin da ne budemo samo mi iz Ri i okolice, neka dodu ljudi iz Zgb-a, Kc-a iz cijele Hr...

Share this post


Link to post
Share on other sites
0