5 5
dino46

SISAK meet

Recommended Posts

pozdravw :zivio , sisak meet? ima vw ekipe iz sk?

 

koliko ja znam ima frend i ja.....htijeli bi upoznat ekipe s foruma......jesi cuo za dream power sisak?? meni se oni đuđani gade sa svojim okićenim autima pa bi htio da se okupi neka praVWa ekipa :bravo .....nadam se pozzz drago mi je sto si se javio :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja sam za meet!

 

weeeeeeeeeeeeeeeee :respekt:care to kraljuuuu......aj nek nas se jos skupi pa cemo se dogovorit za meet....jel moze???

Share this post


Link to post
Share on other sites
koliko ja znam ima frend i ja.....htijeli bi upoznat ekipe s foruma......jesi cuo za dream power sisak?? meni se oni đuđani gade sa svojim okićenim autima pa bi htio da se okupi neka praVWa ekipa :bravo .....nadam se pozzz drago mi je sto si se javio :zivio

 

:lol2 i ja sam za meet s pravom vwekipom :palci , imaš pm ;)

Edited by 9ndiesel

Share this post


Link to post
Share on other sites

mogli bi u nedjelju nešto dogovorit pa dase i sa vwama upoznam. naravno ak če vrijeme to dozvolit

Share this post


Link to post
Share on other sites
mogli bi u nedjelju nešto dogovorit pa dase i sa vwama upoznam. naravno ak če vrijeme to dozvolit

 

 

moze, moze kao sto kazes ako vrijeme bude ok..... :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze,moze,ja sam slobodan u petak i nedelju navecer pa meni pase

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam za. Samo racunajte da imama 225 ljetne gume pa mogu van iz garaze tek kad se ceste osuse.. :/

Nadam seda hoce do nedjelje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

:bravo

 

op,op,evo vec imamo ekipe

 

aj sad dino posto si ti otvorio topic bubni koji dan i u kolko sati,pa da se svi slozimo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ak budem slobodan budem i ja navratiooo...samo recite vrijeme i mjesto pa da se malo druzimooo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

eto skupilo se nas dosta....... :palacg mogli bi se nač u nedjelju ak budu ok vremenski uvijeti.....pozdrav svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

i da, btw....nemam ja nista protiv DPS-a....dapace znam dosta DPS-ovaca i super su i za zafrkanciju i sve.....al ih ih ima brate mili svakavih đuđana......i svi su oni power a imaju ispod haube 1.1 motore......čast izuzetcima....ja se ne zelim učlanit u DPS s razlogom jer ja vozim 1.6 D i nemam veze sa dream POWER.... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
....a kad(u kolko sati) i gdje je meet? :lol2

u nedjelju u 5 sati na omv-u na zagrebackoj? ako se ostali slazu :respekt

Share this post


Link to post
Share on other sites

misim da bi to bilo ok....i vrijeme bi trebalo biti na nasoj strani... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
u nedjelju u 5 sati na omv-u na zagrebackoj? ako se ostali slazu :respekt

 

meni paše, vjerojatno ću doć(još nije 100%)al javt ću na vrijeme :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

dolazim samo kad ovo bjelo sranje s makne jer sam na ljetnim gumama

znaci nedjelja u 5?

Share this post


Link to post
Share on other sites
dolazim samo kad ovo bjelo sranje s makne jer sam na ljetnim gumama

znaci nedjelja u 5?

 

evo sad kazu na vijestima da "andrea" odlazi iz hrv (oluja) i da nebi trebalo padati vise snijega....a prognoza za nedjelju suncano sa oblacima.... :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
dolazim samo kad ovo bjelo sranje s makne jer sam na ljetnim gumama

znaci nedjelja u 5?

 

:zivio , meni je ovo prva zima sa prednjim M+S gumama,zadnje su ljetne, a dosad su sve četiri ljetne bile,eee to su bile egzibicije od vožnje :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 5