5 5
dino46

SISAK meet

Recommended Posts

:zivio , meni je ovo prva zima sa prednjim M+S gumama,zadnje su ljetne, a dosad su sve četiri ljetne bile,eee to su bile egzibicije od vožnje :lol2

stvar je u tome sta sa 225 gumom nemos ni krenut hahaha al mislim da je snjieg sutra preksutra otopljen

Share this post


Link to post
Share on other sites
stvar je u tome sta sa 225 gumom nemos ni krenut hahaha al mislim da je snjieg sutra preksutra otopljen

 

znam, moje su 165 :bleh hahaha, do ljeta bar... otopljen je sigurno...

Share this post


Link to post
Share on other sites
znam, moje su 165 :bleh hahaha, do ljeta bar... otopljen je sigurno...

ceste cu vec sad otopljene i maltene na dijelovima suhe :palci

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajmo onda napraviti listu ko dolazi ziher,a ne sad tu ja dolazim pa šipak :)

 

eo:

 

Nedelja u 5 sati na OMW-u na zagrebačkoj !!!!!!!!!!!!!!!!!

 

1.Dino46

2.BlekStena ( ja )

3.

4.

5.

Share this post


Link to post
Share on other sites

decki promijena plana....na KAUFLANDU se nalazimo ne na OMV-u.....zbog parkinga i nekih drugih sitnica.....jbg

Share this post


Link to post
Share on other sites
i da, btw....nemam ja nista protiv DPS-a....dapace znam dosta DPS-ovaca i super su i za zafrkanciju i sve.....al ih ih ima brate mili svakavih đuđana......i svi su oni power a imaju ispod haube 1.1 motore......čast izuzetcima....ja se ne zelim učlanit u DPS s razlogom jer ja vozim 1.6 D i nemam veze sa dream POWER.... :rolleyes:

 

Potpisujem.

 

 

dolazim samo kad ovo bjelo sranje s makne jer sam na ljetnim gumama

znaci nedjelja u 5?

 

Nemas beda, vec su sveceste suhe. Imamiste gume kao i ti i od jucer se najnormalnije vozim. Evo sad sam bas u -zagrebu. Jedino navecer treba pripazit, kad se spusti temp pase za mjestimicno ledit voda na cesti, ono sto se topilopreko dana.

 

Moze u nedjelju u 5 kod kauflanda, bolje jer na omv-u nece bit mjesta.

 

-daklem:

 

1.Dino46

2.BlekStena ( ja )

3.Šalkan_GTI

4.Dejo

5.Bube

6.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala bube na podršci (DPS).....mislim da je kaufland 100 puta bolji za meet.....naci cemo se negdije skroz na karju parkinga, tamo se nitko ni ne parkira.....jbt pa nece nas valjda biti samo 6??? ajmo cure..... :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.Dino46

2.BlekStena ( ja )

3.Šalkan_GTI

4.Dejo

5.Bube

6.9ndiesel

7.

Edited by 9ndiesel

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.Dino46

2.BlekStena ( ja )

3.Šalkan_GTI

4.Dejo

5.Bube

6.9ndiesel

7.klindic

8.boban

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je sinoc nesto propišalo ulje na glavi motora,oko brtvi pocelo curiti malo,pa ak nedodjem zna se zasto xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
meni je sinoc nesto propišalo ulje na glavi motora,oko brtvi pocelo curiti malo,pa ak nedodjem zna se zasto xD

 

a jebemu misha u sushnju.....da vozis jettu nebi imao takvih problema :lol2 .....nebi ti curilo ulje vec bi ti kocnice odkazale :rotfl :rotfl .....a nsi onda, ak nedođes vidimo se 2. put....pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto, dosli su neki i neplanirano pa nas je bilo preko 10. Super meet, vidimo se opet! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam prezadovoljan kak je to sve ispalo i sa odazivom ljudi....ekipa je super :palacg

 

i moram samo reci jedan detalj koji mi je reko jedan DPS-ovac iz cista mira "pola vase ekipe su DPS-ovci" i ovaj najjači "MI SMO BRŽI OD VAS" ja sam na sve to reko "OK".....nisam se htio spustit na njegov nivo......pozz nadam se skorasnjem meetu :fakjea

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobra je ekipa :zivio , i žao mi je što sam morao rano otić...ali bit će još vw meetova sigurno :palci

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 5