0
zvona

ZAGORJE MEET

Recommended Posts

vidim da nas ima nekoliko iz pregrade i iz kr.toplica, pa bi mogli ovu subotu organizirati meet u pregradi ak ste slobotni i ak ste za :respekt :respekt

 

da se malo druzimo i razmjenimo iskustva i spijemo si nekaj normalno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda bolje u nedjelju ili sljedeci vikend,ja nemrem u subotu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

isto tak,bolje drugi vikend,Zabok mi više odgovara

Share this post


Link to post
Share on other sites
Možda bolje u nedjelju ili sljedeci vikend,ja nemrem u subotu.

 

isto tak, nisam skužil da se to sprema već ovaj vikend. nedjelja ili drugi tjedan

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam za,može u zaboku sljedeći vikend,bilo bi dobro da saznaju većina forumaša do onda,do sad se nije uspjela skupiti neka VWCC ekipa s ove strane HR :ne

Share this post


Link to post
Share on other sites

biti će ekipe :zivio

 

ajmo onda točno dogovoriti dan i vrijeme, ili da još malo čekamo?, kak kome odgovara

Share this post


Link to post
Share on other sites
biti će ekipe :zivio

 

ajmo onda točno dogovoriti dan i vrijeme, ili da još malo čekamo?, kak kome odgovara

 

 

posto je meni to palo na um :lol2 :lol2 (kao grom iz vedra neba) onda moze sljedeca nedelja. najbolje bi bila neka zlatna sredina. po mojem KRAPINA kod tehnickog pregleda PRESEČKI ak se slazete, ima vise mjesta :zivio :zivio :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja sam više za Zabok, tu nas se može skupit pun k.... a i imamo kam parkirat..

 

 

i meni bi bolje pasal zabok, vidjet ćemo kako će reći večina :zivio

Edited by matija_1988

Share this post


Link to post
Share on other sites

može zabok,u nedelju je ipak uskrs,bolje u subotu valjda 3.4. ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

tako je ne na Uskrs, u subotu može i ja sam za Zabok. a i mislim da je parking kod Regeneracije sasvim dovoljan za broj auti koji dolazi... :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
tako je ne na Uskrs, u subotu može i ja sam za Zabok. a i mislim da je parking kod Regeneracije sasvim dovoljan za broj auti koji dolazi... :palacg

 

 

 

Potpis! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

slazem se sa vama. sad kad je vecina za zabok i kad vas je dosta culo, kaj mislite posto je veliki tjedan da se meet odrzi u ovu nedelju???

 

pitam samo :palacg :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
slazem se sa vama. sad kad je vecina za zabok i kad vas je dosta culo, kaj mislite posto je veliki tjedan da se meet odrzi u ovu nedelju???

 

pitam samo :palacg :palacg

meni odgovara

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok, onda je ovu nedelju u ZABOKU kod REGENERACIJE. proglasite svima iz tih krajeva. ja sam rijetko na netu tek navecer zato kaj sljakam od 7 ujutro do 7 navecer, PLIZZ. a kad vecina cuje dogovorit cemo vrijeme.

 

NPR. oko 4 popodne, kaj mislite :zivio :zivio :zivio :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites
ok, onda je ovu nedelju u ZABOKU kod REGENERACIJE. proglasite svima iz tih krajeva. ja sam rijetko na netu tek navecer zato kaj sljakam od 7 ujutro do 7 navecer, PLIZZ. a kad vecina cuje dogovorit cemo vrijeme.

 

NPR. oko 4 popodne, kaj mislite :zivio :zivio :zivio :zivio

 

ODLIČNO VRIJEME,može naravno

Share this post


Link to post
Share on other sites
0