0
Rallye VR6

Rallye golf sa 1500km

Recommended Posts

po cem je taj auto zasluzio novu temu u binaries?? imate rallye thread

Share this post


Link to post
Share on other sites

puno novaca a na slikama mi izgleda loše za tu kilometražu...trebalo bi ga dobro oprati...

Share this post


Link to post
Share on other sites
po cem je taj auto zasluzio novu temu u binaries?? imate rallye thread

 

 

Po tome što je bolji od bilo kojeg drugog Rallye Golfa , bolji od bilo koje duje ovdje.

 

Ako ljudi mogu otvarati topic i predstavljati zmazane i gnjile aute, onda ja mogu otvoriti topic radi Rallye Golfa sa 1500km.

 

Ili ne mogu? :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bravo majstore :palacg

 

 

j3bate, nadam se da si ironican, jer ovo gore se i na tebe odnosilo...

 

@petar: pa kad ces ti shvatit znacenje topica VAŠI AUTI I PRIJEKTI? mislim da svako ima pravo predstavit svoje vozilo pa makar bilo trulo ne znam kako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo su ga pretjerali s cijenom.

 

Pa tolko nije kosto kad je bio novi.

 

Dobro i sad je novi al mislim novi novi :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko voli,nek izvoli....svaki auto ima svoga kupca i bez brige,sigurno će biti prodan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se sa sioux-om...

 

Ne kuzim pero sta tebi smeta sta netko predstavlja aute koji nisu ko tvoji i slicni njima.....jel lijepo pise u pravilima "U ovom podforumu, predstavite svoj auto ili projekt"

 

Ako ja imam trulog passata kako ti nazivas sve ostale aute, ipak je to moj auto jer za boljeg nemam para ili jednostavno ga ne zelim.....

 

A sta se tice ovog rallya, mislim da je nepotrebno otvarat novu temu, a ako je vec tako interesantan jer se prodaje postoji topic sa zanimljivim oglasima.... :palacg

 

NHF

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta se vrijedjate ? Samo sam dao usporedbu.

 

Jadan ovaj forum na šta je spao...

 

 

2 RI VW: ja moje aute ne usporedjujem sa niti jednim niti jednim autom niti mislim da su moji auti najbolji na svijetu...

 

I mislio sam na DOSLOVNO gnjle aute.

 

Ajde ako već imaš volje izokretati moje rečenice, onda potraži malo postove pod komentare pa vidi šta sam kome napisao. Ako je nešto dobro složeno, onda je to tako i prokomentirano.

 

Radije ću na forumu vidjeti 5 dobrih topica nego 5 dobrih i 10 loših. Ako je tebi fora gledati neki gnjili auto koji nikad neće postati projekt , nego ga je vlasnik slučajno kupio , voziti će ga mjesec dana i topic ode u zaborav, a nakon toga će kupiti nku drugo marku - samo izvoli. Ali bi volio da bar probaš objasniti kako će to doprinjeti kvaliteti foruma.

 

 

Već mi je pomalo smiješno da se stalno netko nalazi da me ispravlja ili da mi ''spušta'' a to se sad učestalo dogadja.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Šta se vrijedjate ? Samo sam dao usporedbu.

 

Jadan ovaj forum na šta je spao...

 

 

2 RI VW: ja moje aute ne usporedjujem sa niti jednim niti jednim autom niti mislim da su moji auti najbolji na svijetu...

 

I mislio sam na DOSLOVNO gnjle aute.

 

Ajde ako već imaš volje izokretati moje rečenice, onda potraži malo postove pod komentare pa vidi šta sam kome napisao. Ako je nešto dobro složeno, onda je to tako i prokomentirano.

 

Radije ću na forumu vidjeti 5 dobrih topica nego 5 dobrih i 10 loših. Ako je tebi fora gledati neki gnjili auto koji nikad neće postati projekt , nego ga je vlasnik slučajno kupio , voziti će ga mjesec dana i topic ode u zaborav, a nakon toga će kupiti nku drugo marku - samo izvoli. Ali bi volio da bar probaš objasniti kako će to doprinjeti kvaliteti foruma.

 

 

Već mi je pomalo smiješno da se stalno netko nalazi da me ispravlja ili da mi ''spušta'' a to se sad učestalo dogadja.

Gle pero, ja tebi niti sam spusato niti nista, samo sam rekao da svatko ima pravo predstaviti svoj auto.....a da se svasta predstavlja je istina....netko predstavi samo da predstavi a netko stvarno nes i napravi od auta.....netko planiran nes napravit pa mu uleti nes bolje, il nema para il nesto....

 

Evo ti primjer kad e drake kupio auto, tog se sjecam ko dan danas, pa mu je ma.RI.n poceo pricu da sta predstavlja socijala auto kojih ima koliko hoces po gradu, a onda je shvatio da je pogrijesio, kad je vidio sta e covek napravio od auta.....;)

 

Nemoj ti ovo nis osobno shvacati, al u svakom slucau od svakog auta mozes nes vidit, i naucit, pa i od onog nagnilijeg...

 

:zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

koji off....

 

rallyu fali jedno dobro pranje... da je puno novaca JE.... ali mislim da auto vrijedi, jer NIKAD neče netko napraviti tolko dobru restauraciju da drži te sve godine...

 

ovo što vrijeđare Peru nije lijepo od vas... jer ste se našli uvrijeđeni radi njegovih, nažalost, istinitih komentara i izjava...

ovdje je došlo GRO ljudi koji su slučajni kupci VW-a ili samo prolaznici...

 

ovaj forum je do pred par godina bio VW forum... al ovo kaj se sad dešava liči na FORUM.hr i na njuškalo...

jedan od većih zaljubljenika u marku se prijavio ovdje pred cca 2 godine i rekao...

"ja sam mislio da su ovdje ljudi koji vole VW!" (nadam se da sam dobro izcitirao njegove riječi)

 

bez zamjere...al ovo bi trebao biti forum onih koji se ponose VW znakom i koji bi ga još više označili na prednjoj maski a ne još i skidali!!!! :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
netko planiran nes napravit pa mu uleti nes bolje, il nema para il nesto....

 

kad nemaš love rađe ne kupuj ono za što imaš!!! jer ti to nije bila želja...

i ti ne MORAŠ staviti to na auto kako bi mogao reć da IMAŠ!!!

 

- ne govorim striktno o tebi :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gle pero, ja tebi niti sam spusato niti nista, samo sam rekao da svatko ima pravo predstaviti svoj auto.....a da se svasta predstavlja je istina....netko predstavi samo da predstavi a netko stvarno nes i napravi od auta.....netko planiran nes napravit pa mu uleti nes bolje, il nema para il nesto....

 

Evo ti primjer kad e drake kupio auto, tog se sjecam ko dan danas, pa mu je ma.RI.n poceo pricu da sta predstavlja socijala auto kojih ima koliko hoces po gradu, a onda je shvatio da je pogrijesio, kad je vidio sta e covek napravio od auta.....;)

 

Nemoj ti ovo nis osobno shvacati, al u svakom slucau od svakog auta mozes nes vidit, i naucit, pa i od onog nagnilijeg...

 

:zivio

 

 

 

Istina , samo je Drake jedan od rijetkih koji je stvarno složio auto kako treba od skroz običnog passata koji je kao takav predstavljen na početku.

Nije bitno jel auto gnjil ili nije, bitno je kako se to slaže. EL gato stavi odličan projekt , pohvalimo ga i onda paljba po meni i Marinu.

Smiješno.

 

Da ne bi bilo da ja samo serem jer sam si nešto umislio, pokazao sam neke aute kako se slažu i neke detalje jednom dipl. ing . strojarstva koji radi posao usko vezan za sigurnost prometa i čovjek se skoro počeo križati kad je vidio neke stvari...

 

Ja čovjeka dorbonamjerno upozorim jer netko može ostati bez glave radi toga, a on mi napiše , ma ok je to...

 

Najbolje svima pisati respekt i onda će biti svi sretni.

 

Dečko moji, samo vi uživajte , na moje komentare se ne obazirite jer sam ja ipak seronja koji si je složio par auta sam u svojoj radioni , za svoj novac , u svoje slobodno vrijeme. Očito da vam to smeta.

Edited by Rallye VR6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel mu igra ono od 9000kn usput se još naklopaš (bar da imaju janjetine il čavapa) + pogledaš one pičoze

Share this post


Link to post
Share on other sites
puno novaca a na slikama mi izgleda loše za tu kilometražu...trebalo bi ga dobro oprati...

 

je, je , reklo bi se da ima bar 2000 km.... :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cijena je s jedne strane stvarno ogromna......prije nego san skinia link san računa cca 15 do 20-ak tisuća eura max......ali opet ko je spreman dat 20 za takvo auto mislim da mu ni 35 nije neki problem :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cijenu su mogli još više nabit, mislim da ako će se ikad prodat da će otić za barem duplo manje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Netko tko baš hoće takav auto i ima para za njega,sigurno će ga kupiti,jer je to definitivno raritet,a zaista su rijetki takvi u tvorničkom stanju,kako se ono kaže "netaknuta priroda"

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da niko s foruma ko ima zadnjih 39 000 eura za auto ovo ne bi kupia, koliko god volia vw i golf 2, nema sanse...

Share this post


Link to post
Share on other sites
0