4 4
Ivan

Chip na 1.9 TDI PD 74kw(100KS)

Recommended Posts

Ne brine me to jer sigurno nece skontati.

Sogi je neki dan mapirao a3 74kw i zna baciti dosta dima kad ga stisne, jedno bi zbog toga moglo biti prolema na tehnickom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda mu nije dobra mapa, treba to podesit bolje, ja sam skinuo i kat i ne dimi, imam samo zadnji lonac, ostalo cijev....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na audiju nema nista, čista cijev od grane do kraja, i egr je ugašen i skinut, auto stvarno dobro ide, samo sto dimi.

Edited by zvonac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda mu nije dobra mapa, treba to podesit bolje, ja sam skinuo i kat i ne dimi, imam samo zadnji lonac, ostalo cijev....

Znaci trebala bi se radit custom mapa recimo kod th performance? U citiusu nema toga? Gdje provjerit turbinu, pinjusic , puric?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stock ili hibrid?

 

edit: sad vidim da pise provjerit a ne kupit provjerenu

 

Sent from my SM-T819 using Tapatalk

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citius snimi genericku mapu koja je za sve aute sa tim motorom ista, thp radi mapu bas po tvom autu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Revo ne nesto izmedju, imaju genericku mapu pa je malo tjunaju ali nemaju valjke. Sve ima svoje kupce. Ja osobno, cim nadjem hibridnu turbinu idem kod th performance jer rade potpuno custom mapu na valjcima.

 

Sent from my SM-T819 using Tapatalk

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas i Muhu koji odradi stvari na valjcima, vidis na cemu si prije nego ista pocne "prckati" te na kraju vidis krajnji rezultat... Cijenovno prihvatljiv, a te 1.9 motore sada svi vec znaju "sloziti"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se nadovezem,radi se o passatu 2002 tdi 130ks 310Nm,na autu je dosta toga promijenjeno sta se motora tice,dizana glava,promjenjena bregasta,ventili,podizaci,leteci,klipni prstenovi,reparirane 2 dizne,i prije nego sto je sve uradjeno auto nije trosilo ulje,do izmjene dcl najvise,za koji tjedan korpa lamela zamasnjak....htio bi na Revo mapu,ali koliko je to pametno s obzirom da auto ima 450tkm

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo ti daj, imaju i 3-cilindrasi po 300k km pa su cipirani ;)

Jesi zadovoljan s Revom?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesam, vec je cca 30 tis km gore i nikakvih problema, nikad se nije zablesirao ili bacio u safe mode, ne trosi nista vise ulja, ne dimi ako ga se redovno propuse, a ide 50% bolje...

 

Jos da je Stage 2 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ee to me zanimalo,hvala,a taj dim me toliko i ne smeta kazu ''di ima dima ima i vatre'' :) gledajuci na njihovoj stranici za passerati bi bilo od 160-180ks da pise i 250 nije to to bez valjaka,kojih ofc u blizini splita nema

Share this post


Link to post
Share on other sites

A cuj nista te ne kosta da stavis, vidis kako ti se svidja, i ako ti se ne svidja jednostavno ti vrate tvoju original mapu i vrate novce...

 

Ja sam prezadovoljan, sada mi je Polo brzi od Passata B5 1.9 tdi 115 ks...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma vjv ce mi se svidit,probao sam mapiranog 5.5 74kw tdi na cca 135-140ks do nekih 160,170 je tu negdi sa 130ks stock...nije mi cak toliko brzina bitna,npr na 120kmh u 6 brzini vratim u 5 on se misli bil povuka ili ne(bice mu takav dan da mu se neda nis)..i jos da vjv bi skida kat. i srednji lonac ali sam malo skeptik radi zvuka skidanjem srednjeg,ne bih volio nesto preiritantno illti ga seljo tuning

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam skinuo kat, polo ima samo kat i zadnji lonac, malo zvuka se dobilo, toliko da se cuje, ne dere se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da javim da sam mapirao svog nevaljalca kod Muhe.
Naravno nije bio ispravan na pocetku, pa sam moro mjenjat n75 ventil. Prvo mjerenje 104ks. Nakon par izmjena mapa vrhunac mu je bio 140 s tim da nije bilo stabilnih tolko konja. Poslije izmjene ventila, puno stabilnija krivulja i drzanje snage na 133ks. Muha je poslije primjetio da mi slini crijevo od turbine do intercoolera koje je danas zamjenjeno i koje bi trebalo povecati snagu bar kolko mi je receno. Vjerojatno cu ici na jos jedno mjerenje da vidim jel se sta promjenilo.

 

Par slikica https://imgur.com/a/3xqTfSC

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citius snimi genericku mapu koja je za sve aute sa tim motorom ista, thp radi mapu bas po tvom autu...

Ima li neke alternative mozda i na podrucju Rijeke?

Thx!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas mi je vec drugi put otpala selna crijevu od turbine do ICa. Stojim na semaforu krenem normala i cujem neki udarac i odjednom nema snage. 20 min sam ga vozio takvog. do max 40kmh. Jel je moglo sta uci?
Jel moguce da mi trebaju jace selne? il je do neceg drugog?

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 4