2 2
neno_vt

zategnut pojas

Recommended Posts

ovako, imam problem sa pojasem od vozača. prilikom slijetanja s autom bio sam sam u autu i nisam bio vezan i pojas od vozača je ostao blokiran dok lijevi nije, udarac je bio s prednje bočne i zadnje desne strane tj. suvozačeve strane. i sad dok je auto na slaganju kod limara skužili smo tu pizdariju s pojasom i majstor mi je rekao da ču morat kupit drugi pojas. nije problem nabavit pojas, ali od jubi modela je. tak da ljudi pomagajte jel se da kak to napravit....

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nabavi anpulu i pojas od običnog i moraš to rastavit i u novi pojas staviš (pretpostavljam crvenu ) traku s starog pojasa

 

malo zahebano za raskapat i složit al da se

Share this post


Link to post
Share on other sites

neznam hce li ti pomoci,ja sam skidao pojas na ventu,i kad sam vratio ostao je blokiran,jer sam ga izvrtio bacao i sta ja znam.

i onda sam opet skinuo dolje,otkinuo plastiku sa strane(neznam koje)mislim onu manju, jer je s jedne strane veca.u biti to je zastita,i tamo se nalazi taj mehanizam sto blokira i neka kuhlica,pomaknuo kuglicu malo i odblokirao pojas,nisam ga mrdao i vratio lijepo nazad,evo radi normalno vec godinu dana.

valjda si skontao sta je pisac htio reci

Share this post


Link to post
Share on other sites

*type-r a kad si to napravio jel ti pojas sad radi kad ga naglo trzneš.,

mislim da nije isti pojas kod tebe u ventu onda kao kod mene u golfu, kod mene je u pragu ampula koja je od udarca automobila blokirala pojas...i ne mrda nikud

Edited by neno_vt

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam skidao zadnji pojas i zablokirao mi je tj. mogao se samo 0,5 cm mrdat naprijed-nazad pa sam skinio onu plastiku zaštitnu i malo cackao po onim plastikicama unutra i onda sam ga malo pomalo izvlačio... :palacg

Edited by kile_passat

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa normalno radi

ta kuglica ga blokira pri udarcu prevrtanju ili cemu vec

vratio sam ju u njeno prvobitno ležište i radi sve normalno

Share this post


Link to post
Share on other sites

da ali ovaj pojas radi na drugačiji princip.....ima li tko da je rastavljo pojas i dali se može zamijenit samo ta ampula u pragu a ne komplet pojas....

Share this post


Link to post
Share on other sites

* woodoo- i šta preostaje mi da rastavim i stavim svoju traku iz pojasa u novi.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

tako nekako mislim da ti druge nema

 

ako ti se neda prodaj meni crvene pojase

Share this post


Link to post
Share on other sites
;) mislim da ću ipak se uhvatit rastavljanja, makar pojas nikad ni ne proradi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pojas cim se pomakne iz svog standardnog polozaja a to je kako stoji u autu zablokira tak da niste morali trgati plastike nego ga samo stegnuti u njegovo mjesto u autu i sam bi se odblokirao

 

a kad ga ampula tj zatezac pojasa zategne bog ga ne otpusti to se dogadja u sudarima

tako da jedino sve potrgas i izvadis svoju traku i prebacis u drugi pojas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najjeftiniji set crvenih je oko 220€ a penje se do 280

Share this post


Link to post
Share on other sites

tome blokiranom nema spasa, shema ti je kao i zracni jastuk kad ispali mozes samo kupit drugi, probaj pribacit kais na neki drugi mehanizam al neznam mozeli se skemijat :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites
i jesi uspio sanirati problem?

jesam, riješio sam problem tako da sam rastavio pojas i traku prebacio u drugi.

Prvo je bilo u planu novi, naručio ga preko P.Z. Auto, kaže može se naručit, prođe par dana i švabe kaže da nemože :angry: .

samo što sam traku prebacio u obični mehanizam od g3, nije pirotehnički. bojim se toga rastavljat da ne opali... :bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako stara teme, ali zanima me isto....

Dakle pojas je nakon udesa ostao blokiran... vozac je bio vezan... Moze li se njegovim rastavljanjem ponovno vratiti ga u funkcionalno stanje? Rijec je o VW Polu ... 2003-04.god.
Koliko sam vidio sam pojas nema nikakve konektore tako da ne znam tocno na koji nacin se on aktivira....

Takodjer iz jednog drugog primjera, vozilo imalo udes, kako se pojas nije koristio nije se ni zakljucao... Zakljucao se prilikom demontaze (primjer koji je kolega dolje objasnio u svom postu), ali je kasnije i rucno otkljucan(kuglica)....montiran u auto i sve uredno radi....

Zna li netko, koja je tocno razlika izmedju blokiranog pojasa nakon udesa i blokiranog pojasa prilikom/nakon vadjenja istoga iz auta?

 

ja sam skidao zadnji pojas i zablokirao mi je tj. mogao se samo 0,5 cm mrdat naprijed-nazad pa sam skinio onu plastiku zaštitnu i malo cackao po onim plastikicama unutra i onda sam ga malo pomalo izvlačio... :palacg

 

 

pojas cim se pomakne iz svog standardnog polozaja a to je kako stoji u autu zablokira tak da niste morali trgati plastike nego ga samo stegnuti u njegovo mjesto u autu i sam bi se odblokirao a kad ga ampula tj zatezac pojasa zategne bog ga ne otpusti to se dogadja u sudarima tako da jedino sve potrgas i izvadis svoju traku i prebacis u drugi pojas

Edited by bushido

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam za tu razliku

ja sam jednom na golfu petici odblokira

lik sletija i ispalili jastuci i nije bija vezan ni on ni suvozač,al su se pojasi zategli

i kako nisu bili vezani,koliko su se pojasi jako zategli tako su plomili plasike na B stupovima

 

uglavnom moraš izvaditi onaj mehanizam di se namotava i ima jedan dio koji je sa pop zakovicom učvršćen i tamo nakon ispaljivanaj završe kuglice

i onda taj dio odnitaš i povadiš kuglice i poslin rade

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su nakon sudara isto bili blokirani na mk4, pa smo ih uspili popravit.. Ja sam samo gleda pa se ne sićan detalja popravka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jasno mi je sve kako se pojas rastavlja (nedavno sam bas rastavljao vozacki i suvozacki) i odblokirao oba jer prilikom demontaze namotali se pa ih je bilo nemoguce ponovno postaviti.. Dosao do kuglice, izvukao pojas koliko mi je trebalo i sastavio, te smontirao na auto i sve dalje funkcionira kako treba...

Ali vidio sam mnoge sa kojih kad ih se domontira mora odspojiti konektor/instalacija, sto u ovima nije slucaj....

Pa me zanima vec gore postavljeno pitanje, koja je razlika kad se on tako recimo zakljuca prilikom demontaze i kada je vozilo imalo udes a vozac je bio vezan.....Moze li se takav pojas odblokirati i dalje koristiti, hoce li pri naglom trzaju kratko se blokirati ili ne?

Edited by bushido

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jasno mi je sve kako se pojas rastavlja (nedavno sam bas rastavljao vozacki i suvozacki) i odblokirao oba jer prilikom demontaze namotali se pa ih je bilo nemoguce ponovno postaviti.. Dosao do kuglice, izvukao pojas koliko mi je trebalo i sastavio, te smontirao na auto i sve dalje funkcionira kako treba...

 

Ali vidio sam mnoge sa kojih kad ih se domontira mora odspojiti konektor/instalacija, sto u ovima nije slucaj....

 

Pa me zanima vec gore postavljeno pitanje, koja je razlika kad se on tako recimo zakljuca prilikom demontaze i kada je vozilo imalo udes a vozac je bio vezan.....Moze li se takav pojas odblokirati i dalje koristiti, hoce li pri naglom trzaju kratko se blokirati ili ne?

 

Trebao bi raditi uredno, ali opet ako si imao udes već jednom, i brineš se o sigurnosti u buduće - svakako potraži pojas koji nije imao povijest kao tvoj. Da uzmeš na otpadu (iako su tamo razbijena auta pa ne znaš u kakvom je stanju)..

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2