5 5
Sioux

29 VW GTI TREFFEN AM WORTHERSEE (2010)

Recommended Posts

Nekak primjecujem da svi vecinom 80% slikaju aute samo onakve kakve sami voze :mellow:

Trojki je bilo jako malo kad smo mi bili, i ono sto je bilo, bilo je dosta naplasticareno, mozda 10-tak dobrih trojki sveukupno sam vidio...tak da sam ih malo i slikao, a cuj, svatko za sebe slika, btw-zast bi ja slikao corrado ak mi taj auto nije napet...

 

prekrasni auti....ali kaj nije niko vidio ili nije bilo niti jednog mercedesa? :huh:

 

ono sta sam ja vidio bolje da ni ne vidis jel bi te herc mogao zdrmat :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
:bravo Fritz!

 

Mene iskreno najviše zanimaju kecevi, duje, Corrado i Scirocco i stariji VW ili Audi... Ostalo tak-tak.

A šta drugo i ostaje,sve si nabroja :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites
ono sta sam ja vidio bolje da ni ne vidis jel bi te herc mogao zdrmat :rotfl

 

kaj seljo stajling a? ma meni je ova upala u oko i nikak da nađem bilo koju sliku ili spec od tog auta....vidio sam ga u wagenworksu i od onda slinim na taj auto....

 

znam da je ove godine tu because.... SPOT ON...

 

DSC00464.jpg

 

pa ako ima ko kakvih slika bio bi zahvalan... :respekt

Share this post


Link to post
Share on other sites
Vi passata željni malo prolistatjte druge forume, youtube, gugl, sad sve frca od slika :)

 

Ma ubio se od trazenja slika b4....vwortex slike znam napamet, a ostalo ima slabo......vecinom samo felge bez spustanja i slicno....a onako pravih projekata je jako malo, pratim par a ostalo sve na pola.... ;)

 

Uvijek je dobro vidjeti nesto novoga ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jedva čekam taj petak. :skace

 

pola toga nečeš vidjeti...:/

Share this post


Link to post
Share on other sites

VAŽNO!!!!!!

 

Marin me sada zvao , odveli su ga na vanredni tehnički na See-u (prenizak auto , gume itd. )

 

Kaže da ima previše policije , da kontroliraju sve živo.

 

 

Poručuje da ako auto nije 100% legalan da niti ne krećete gore

Share this post


Link to post
Share on other sites
AU! :(

 

Da Marin je stvarno bio niiiisko.....

 

Nisko?

 

DSC00698.JPG

 

:lol:

Edited by Spidey

Share this post


Link to post
Share on other sites

@mota/sioux - ja gledam sve kaj ima i slikam sve jer znam da ce i drugima bit nesto drugo zanimljivo. Pa di bi dosli da samo golfove 2 slikamo...

 

mislim bzvz

 

 

EDIT : nekuzim ovo za tehnicki, na tu foru bi onda i nasi policajci mogli zafrkavat amerikance koji su sa svojim autima kod nas u hrvatskoj a nemaju prednju tablicu nego samo zadnju iz razloga sto u tom americkoj drzavi gdje su registrirani nemoraju ju imati.

 

Nema mi to logike..

Edited by sven

Share this post


Link to post
Share on other sites

a marina bas ne ide ove godine..prvo felga pa onda ovo..

valjda ce sve rjesiti :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest O84GT
a marina bas ne ide ove godine..prvo felga pa onda ovo..

valjda ce sve rjesiti :palacg

 

Da,bas tako valjda ce sve biti ok!

Share this post


Link to post
Share on other sites
@mota/sioux - ja gledam sve kaj ima i slikam sve jer znam da ce i drugima bit nesto drugo zanimljivo. Pa di bi dosli da samo golfove 2 slikamo...

 

mislim bzvz

 

 

EDIT : nekuzim ovo za tehnicki, na tu foru bi onda i nasi policajci mogli zafrkavat amerikance koji su sa svojim autima kod nas u hrvatskoj a nemaju prednju tablicu nego samo zadnju iz razloga sto u tom americkoj drzavi gdje su registrirani nemoraju ju imati.

 

Nema mi to logike..

 

 

na njihovom si teritoriju i naravno da mogu sve kaj je po zakonu... a hrvatsku i austriju nemreš uspoređivat...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu Mogu Neven i Ja za sad vodimo 800 EURA :rotfl Nebi mu bio u koži nadam se da ga neče opelješit :angry:

Edited by R32

Share this post


Link to post
Share on other sites
pola toga nečeš vidjeti...:/

Zar če ih pola odlepršati kuči?????????

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Share this post


Link to post
Share on other sites

da su vam haube digli, prošli bi još gore hehehehehe :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Več smo se dogovorili da drugu godinu idemo u četvrtak.Što prije to bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
@mota/sioux - ja gledam sve kaj ima i slikam sve jer znam da ce i drugima bit nesto drugo zanimljivo. Pa di bi dosli da samo golfove 2 slikamo...

 

mislim bzvz

 

Tko je slikao samo Gofove 2? :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites
bijeli mi je predobar bez svjetala...još sad samo da mu se okreću svjetla kao u porscheu ?

 

i okreću se , jako jako rjetka stvar

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo Golfove 2? moglo bi se reci da za mene to vazi barem 90 posto :)

evo jos par iz ferlacha kad smo presli granicu.

 

rallyetreffen2010wsee-32.jpg

 

 

rallyetreffen2010wsee-32.jpg

 

 

rallyetreffen2010wsee-31.jpg

 

 

rallyetreffen2010wsee-32.jpg

 

 

rallyetreffen2010wsee-31.jpg

 

eto, ovde uploader mrknuo....

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

bijeli mi je predobar bez svjetala...još sad samo da mu se okreću svjetla kao u porscheu ?

 

 

i okreću se , jako jako rjetka stvar

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

ne okrecu se nego idu prema sredini po horizontali.

lpf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvijek su neki novi koji još nisu čuli za to;

 

Orciari front:

 

 

 

Ima nešto malo još o njemu u: mk2 rare options topicu.

 

 

OT off

Share this post


Link to post
Share on other sites
Uvijek su neki novi koji još nisu čuli za to;

 

Orciari front:

 

 

 

Ima nešto malo još o njemu u: mk2 rare options topicu.

 

 

OT off

 

 

Možda jest dosta rijetko ali taj front nikad nebih držao na svom autu :palacd

Share this post


Link to post
Share on other sites
na njihovom si teritoriju i naravno da mogu sve kaj je po zakonu... a hrvatsku i austriju nemreš uspoređivat...

 

Razumijem ja to sve ali ovo je jasno i logicno da to rade samo zbog toga sto je tamo susret. Pretpostavljam da se on nasao negdje na prolasku kroz austriju na putu tko zna gdje da ga nebi opce dirali.

 

Mislim gle, razumijem da kad napravis prekrsaj za brzinu, ukrades itd da te sljeduje kazna po njihovom zakonu. Ali po ovoj logici kriteriji i zakoni na tehničkom pregledu bi trebali biti isti u cijelom svijetu da bi ti svugdje mogao biti legalan sa svojim autom jer ovo je besmislica.

 

 

 

Npr. u Britaniji ne pise u prometnoj na koliko je putnika regan auto nego koliko ima sjedala toliko njih se vozi. I sad ti dođi sa nekim malo rjeđim autom u kojem ima 7 ljudi ( svi znamo da je neki standard 5 ako nije kombi ) on ce te jebat jer u knjizici po Britanskom zakonu nepise na koliko je osoba regano vozilo.

 

Sto ce te slat na tehnicki mozda ? lol

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 5