5 5
golfijaner

8 VW TUNING SHOW - KarloVWac

Recommended Posts

Mislim da sam napokon trijezan i da su mi se dojmovi dovoljno poslozili,uspjeli smo se dobro vratit,bez ozljeda i nisam pogubio puno stvari znaci perSu,zajebano je jedino na cucavcu bilo (jedina zamjerka) ali uspio sam izac.Sam event mi je do jaya & na predivnoj lokaciji (Koranaaaaaa!) pa iako je prvi put definitiva nije zadnji a kontam da ce sljedeci put kad uspijem naletit biti jos bolje jer na greskama se uci znaci idem sa manje piva a vise rakije koja je nazalost ishlapila u krucijalnom trenutku.

Cjela ekipa je luda ko prskalica i isprdali smo se sto na sat,kolona od Bille je nesto sto u zivotu nisam vidio i najezim se samo kad je se sjetim,sto se ljudi tice neke sam upamtio valjda i poslozio face uz nickove ali dosta mi je u magli pa s kime se budem nanovo upoznavao nek ne zamjeri.

 

Ps: @troni,

Jezus zmaju sto hrces,jos mi rezi u uhu lol

Share this post


Link to post
Share on other sites

žao mi je šta nisam bio na susretu, ujutro sam imao obaveze a popodne sam radio...bilo je odličnih auta i urednih primjeraka, svake godine bolje...čestitke organizatorima, znam da su sada odahnuli jer svake godine odrađuju velik posao :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Riba ludi hahaha.....ma nije mu nista 5 savova na celu.....alkohol je odnesao bol =)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala: tonacu na prijevozu, RI VW na preodlicnoj medici, i svim ostalima koje necu poblize nabrajat.

 

Drago mi je da sam sreo dosta stare ekipe, neke nisam, upoznao dosta novih ljudi, meet iz godine u godinu na kvaliteti dobija samo na kvaliteti.

 

Slika imam par na mobitelu.

 

Inace sam bio pod antibioticima, ocito bili neki slabi al nisam se forsirao sa fermentiranim biljnim proizvodima , neplanirano ostao cijelu noc i u 4h popodne dosao. Uopce mi nije zao.

 

Najbolja VW ekipa na Balkanu.

 

Vidimo se u Sibeniku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Evo par mojih nije mi se dalo aute slikat to će netko drugi

 

ugl. bilo je jako dobro iako sam već kasno došao iza 17h

 

 

p120610194301.jpg

By exfreerider at 2010-06-13

 

p1206101805.jpg

By exfreerider at 2010-06-13

 

p120610191201.jpg

By exfreerider at 2010-06-13

 

p1206101912.jpg

By exfreerider at 2010-06-13

 

 

p120610191001.jpg

By exfreerider at 2010-06-13

 

p120610191202.jpg

By exfreerider at 2010-06-13

 

p1206101938.jpg

By exfreerider at 2010-06-13

 

p1206101809.jpg

By exfreerider at 2010-06-13

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj , zaboravio sam skroz. I prvi put propuštam event :( ( 5., 6, i 7 event bijaše )

 

Znam da sam Ledenog rekao za event a poslije toga sam zaboravio ( zaokupile su me obaveze )

Ljutim samog sebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je odlično, jedini minus ide na test sposobnosti vožnje, poligon je bio loš što se vidjelo po mnogim fulanjima staze. Prije godinu ili dvije kad sam bio bilo je dosta atraktivnije pogledati.

 

Meni the best:

5pl9og.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo pozdrav i od mene!!!

 

želim se zahvalit organizatorima na savršeno provedenom vikendu, isto tako dečkima iz karlovca koji su nesebično pomogli oko kruha i drva :zivio:respekt

 

još jednom se zahvaljivam svoj ekipi na ludoj zabavi, i jos jednom smo dokazali da smo najluđa ekipa :palci

 

veliki :respekt Beky_16V koji je nakon meeta proživija veliku torturu vozeći na drugi kraj karlovca neregistriranu prikolicu-roštilj. više puta smo

 

naletili na policajce na motoru. bilo je tu svega , preskakanja preko trotoara,brza vožnja makadamskim putovima, skrivanja iza zgrada, klizanja

 

po gradu, prelaženja preko duplih traka, pa čak i skivanja po tuđim dvorištima i još mnogo toga. al sve je dobro kad se dobro svrsi :palci

Share this post


Link to post
Share on other sites
sve ok! al malo cura!? ekipa luda do jaja i da nemojte se pijani kupati u korani. :zivio dogodine

 

 

mislim da ej ovo poruka isla za moju ekipu iz ri....dobro je zavrsilo

Share this post


Link to post
Share on other sites
žao mi je šta nisam bio na susretu, ujutro sam imao obaveze a popodne sam radio...bilo je odličnih auta i urednih primjeraka, svake godine bolje...čestitke organizatorima, znam da su sada odahnuli jer svake godine odrađuju velik posao :palacg

 

gledam slike i grizem se sto nisam dosao... razmisljao sam da dodem u toku noci subota na nedjelju, ali toliko me sunce spalilo da nisam bio pri sebi =(

 

iducu godinu, sta god bude 100% dolazim... izgleda da je prejebeno bilo!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se vratio u subotu uvece, nisam ostao prespavat zbog poslovnih obaveza u nedjelju.

Prvi put sam u Karlovcu, i iduce godine dovodim ekipu i idemo na cijeli vikend.

 

Svaka cast slavonskoj ekipi koja je imala strpljenje da me saceka, decki exztra ste...

Upoznao zagrebacku ekipu, rijecku, imoćane, bjelovarce, mostarce i mnoge mnoge druge...decki svaka cast...

 

Proveo sam predivan dan u Karlovwcu , uz karlovacko , Koranu , ekipu sa vwcc foruma i puno omiljenih auta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toliko je bilo dobro da bi to trebalo obavezno ponovit za jedno mjesecdana kad se oporavimo ako se svi slažu :rotfl

 

Pozdrav svima sve ekipe iz cijele Hrvatske svi ste super i orginalni i baš sam sretan što smo se okupili i proveselili, samim

organizatorima svaka čast jer svake godine su sve bolji programi (hostese :palacg ) i bilo je ludo.

 

Pozdrav svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

a Hećmo je ipak došao... vidjet će on :D

 

A Riba, šta se malo zaletio u bazen? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
a Hećmo je ipak došao... vidjet će on :D

 

A Riba, šta se malo zaletio u bazen? :lol:

 

 

a ti frajeru slikaš me pored auta, a nećeš doći pozdravit.. :palacd

:rolleyes:

Edited by Jura

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da pohvalim prvo organizatore sto je sve predobro ispalo, i svaka cast na ekipi svake godine nas je se vise i vise i ovo je defitnitvno bio najbolji VWTS do sada :palacg upoznao opet puno novih ljudi :)

Bilo je stvarno predobrih i urednih auta, i da pohvalim ribu koji skace u veoma duboke bazene :lol:

Jedino smo malo imali problema na povratku doma, trojan-u je krepala bobina pa se morali malo kuhati na suncu i tako to ali sve super proslo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni bilo odlicno, i stekao nova poznanstva i prijeateljstva.

 

svaka cast organizatorima i hvala kikiju i njegovom frendu na jutarnjoj kavi :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
a ti frajeru slikaš me pored auta, a nećeš doći pozdravit.. :palacd

:rolleyes:

mimoišli smo se 2-3 puta i svaki put si izgledao kao da nešto radiš. jednom si i prošao pored mene. pa ni ja nisam htio prekidati niz :lol:

imao sam i drugu sliku samo s autom ali sam ovu namjerno stavio :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je jako zo sto nisam moga doc grrr al obecanje bude li sve ok sljedcu godinu dolazim u ST i KA definitivno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da se i ja malo javim. Stvarno savrsene 2 dana provedena, vidio puno poznatih i upoznao puno novih ljudi. Auta je stvarno bilo odlicnih, hostesa da ne pricam, a sama organizacija na nivou.

 

Fotic sam ponesao ali uopce nisam imao volje slikavati aute jer sam znao da ce svi slikati pa sa poslikao neke gluposti, pa cu baciti ovih dana te fotke ;)

 

@ rajkec, kada se vidimo ima da opet medicu rijesimo :D

 

:zivio

Edited by RI VW

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo nekoliko slika i od mene.. Bio sam prvi puta na VWTS-u i bilo je super..

 

HPIM8915.jpg

HPIM8925.jpg

HPIM8942.jpg

HPIM8947.jpg

HPIM8975.jpg

HPIM8994.jpg

HPIM9011.jpg

HPIM9025.jpg

HPIM9031.jpg

HPIM9114.jpg

HPIM9147.jpg

HPIM9159.jpg

HPIM9168.jpg

HPIM9172.jpg

HPIM9179.jpg

HPIM9190.jpg

HPIM9196.jpg

HPIM9204.jpg

HPIM9236.jpg

HPIM9239.jpg

HPIM9240.jpg

HPIM9322.jpg

HPIM9323.jpg

HPIM9335.jpg

HPIM9343.jpg

HPIM9350.jpg

HPIM9354.jpg

HPIM9365.jpg

HPIM9386.jpg

HPIM9389.jpg

HPIM9393.jpg

HPIM9394.jpg

HPIM9397.jpg

HPIM9400.jpg

HPIM9403.jpg

HPIM9405.jpg

HPIM9405.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

slika imi milijon...

stavim kad uhvatim vrimena...

show je bio na razini,ekipa super ,svi kolegijalni,sve 5...

imao sam problema pri povratku kuci,jadna turbina je nakon teskih 125k km odsluzila svoje i jednostavno se raspala..tu se moram zahvalit cijeloj ekipi na celu sa bracom ivanovic koji su nesebicno dosli u pomoc ,al jebiga golf je ipak prvi put dosao kuci na šlepi....nadam se i zadnji.

pohvale organizatorima program je bio prejeben,prosle godine su se vrtile 4 pisme cili dan ali ovaj put je i muzika i show bio vise od mog ocekivanja..

malo sam se ispeka cekajuc sudstvo na ocjene ali dogodine nosim sunccobran :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo da i ja napišem koju. pohvala za organizatore i one koji su pripomagali u realizaciji ovog VW showa, hvala juri šta nam je pokazao praonicu :palacg i naravno sve pohvale zbog odličnih auta,još bolje ekipe i odličnog programa. drago mi je šta nam je dečko iz austrije došao demonstrirati kako se "skače" sa autom i to golf 2 :rolleyes: . ove godine je bilo puno bolje,sa manje grešaka i sa većim programom. nadam se da će dogodine se to sve još poboljšat i pokušat dovest na europsku razinu, a najviše mi je drago šta su došli auti iz slovenije, austrije, bosne,... iz svih strana :palacg . žao mi je što nisam mogao ostati subotu navečer al sljedeće godine me niš neće spriječit... same pohvale u vezi showa i nadam se da to nije naše zadnje okupljanje ove godine te da ćemo se još imat prilike družit :zivio .

 

i jedna mala napomena. da nema splićana nebi bilo ovakve zabave :palci . dečki svaka čast, al rocco je zakon :rotfl :rotfl :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Evo da se i ja malo javim. Stvarno savrsene 2 dana provedena, vidio puno poznatih i upoznao puno novih ljudi. Auta je stvarno bilo odlicnih, hostesa da ne pricam, a sama organizacija na nivou.

 

Fotic sam ponesao ali uopce nisam imao volje slikavati aute jer sam znao da ce svi slikati pa sa poslikao neke gluposti, pa cu baciti ovih dana te fotke ;)

 

@ rajkec, kada se vidimo ima da opet medicu rijesimo :D

 

:zivio

 

 

Daj sliku penzića sa Ravne gore :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 5