0
niner

Karike i leteci lezajevi!Hitno!!

Recommended Posts

Osvjezavam motor,krenulo se prvo samo sa hidropodizacima,a kad je vec sve dolje onda moze i generalka :rolleyes: Sad me zanima koje marke su kvalitenije karike i leteci a da ne moram u ovlasteni.Dosta mi je hitno jer motor je vec rastavljen ceka se samo to da se vrati i vozi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na brzom odgovoru!

Jos jedno pitanje,onaj dihtung sto dodje izmedju glave motora i one grane od turbine,da li se dihtung okrene da oni limeni djelovi na njemu legnu na glavu ili granu jer pase i na jednu i na drugu stranu?

Edited by niner

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da,nisam siguran da li ima tu kod mene u gradu mahle proizvoda,znam da imaju karike swag i kostaju oko 600kn,da li su te dobre ili da trazim dalje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

dihtung je ostavio svoj trag na grani il na glavi i tako ga i vratis....

 

mahlle, goetze,kolbensmidt....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jos jedno pitanje.

Na koliko se steze kila oni 1.sarafi na bregastoj

2. leteci lezajevi na radilici

i da,ako sam npr. naopako okrenuo dihtung moze li bit problema?da ne skidam opet jer neznam kako je sad okrenuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

bregasta bi trebala bit mislim 1.8kg ti stegni 2kg... ako je PD motor onda je druga priča....

 

klipnjače 3kg+90st

tko ima elsu nek provjeri

 

dihtung nebi trebo bit problem ako si dobro stegnuo i ako nije ostecen...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Autofreak jel to 100% sigurno?

Znaci 1.leteci na radilici

2.bregasta

3.glava motora

koliko kila,ako se moze provjerit u elsi molio bih pomoc jer tu smo zapeli

motor je 1.9 tdi 81kw 110ks 99' godina,nije PD,ako ce sto pomoci

Edited by niner

Share this post


Link to post
Share on other sites

Leteći u elsi kako je freak reka

 

Glava

 

Capture-16.jpg

 

Sve piše,a bregasta nemogu nać sorry

 

Pozz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Leteći točno.. bregasta je 2kg i nebrini... :)

 

Glava..rekoa ti je kolega... 4.6kg pa 2puta po 90st (obavezno novi sarafi i pazit na poziciju dihtunga)

Inače ta mjera stezanja je otkad je i vw-a... :)

 

Napkon mi ELSA proradila....

 

 

Prilikom ugradnje bregastog vratila brjegovi cilindra 1 moraju biti okrenuti prema gore.

 

t Prilikom ugradnje poklopaca ležajeva paziti na pomak provrta od sredine, prije ugradnje postaviti poklopac ležaja i utvrditi položaj ugradnje.

– Podmazati klizne površine bregastog vratila.

– Poklopce ležajeva 2 i 4 zategnuti naizmjence križnim redoslijedom i zategnuti sa 20 Nm.

– Ugraditi poklopce ležajeva 5, 1 i 3 i također ih zategnuti sa 20 Nm.

 

 

 

Misam lud :)

 

6 - Brtva

Obratiti pozornost na položaj ugradnje

 

31291z7.png

 

 

Volim mrzlu žuju..ako nema žuje onda mrzli Heineken :):palacg

Edited by AUTOFREAK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala vam svima na pomoci,motor je sastavljen jos se samo ceka karter koji je bio na varenju jer je otisao dole onaj navoj.

Eto da Bog da se sretnemo pa da platim zuju!Jos jednom hvlala svima na brzim odgovrima i pomoci

!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne otvaram novu temu, zanima me postupak vracanja glave motora nakon generalke, dakle ravnjanje glave i promjena dihtunga na istoj.

Motor je 1.9 tdi pd 96 kw

1. Radilicu postavit da prvi klip bude u gornjoj mrtvoj tacki, tj da se poklope oznake

tb5.jpg

2. Ventile postavit u glavu motora tako da svi budu zatvoreni, i usisni i izduvni

3. Stavit dihutng glave i vratit glavu, te dotegnuti na propisanu kilazu

 

4. Dio koje me najvise zanima jeste u kojem polozaju vratit bregastu? Ima li neka caka? Remenicu bregaste necu skidat svakako pa da li je ispravno ako bi je postavio prema slici:

cam-sprocket.jpg

 

tako da ovaj prozorcic bude gore, tj da mogu sa alatom zakljucat remenicu da se ne pomijera?

4. dizne i stelovanje dizni znam I poslije to mi je jasno sve.

 

Ako ima neko ko poznaje materiju bio bi mu zahvalan da baci komentar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo pravilo je da se nikad nestavlja radilica u nulu nego se vrati 2-3cm.

Ventili tj bregasta moze s glavom ic...cak je bolje jer se odma stavi i tandemka i racva vode posto je to malo zeznuto kod uzduznih motora.

Druga stvar je bregasta...kad si vec glavu skinio onda promjeni semering a i ima tu jos x stvari al neznam jesili vec sta odradio... a mislim na dizne i njihovo stelanje te brtva na spoju tandemka glava.

Brega se stavlja da budu prva dva brijega gore i onda se unaprijed nauljeni mostovi/lezajevi bregaste zavidaju na kriz tj malo jedna strana malo druga (mostovi bregaste)

I jako bitno novi vijci i glave i mostova i dizni pogotovo te propisana mjera stezanja. Plus stelanje dizni ljevo desno ako je 8v te naravno hod klackalica za dizne....

Gore za bregastu trebas alat za metnit u fazu al moze posluzit i svrdlo....

Na mobu sam pa je ovo malo u kratko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da uskocim, ne znam odgovore na sve,ali mislim da ti onaj alat ne kljuca remenicu nego bregastu.
Kad smo mjenjali zubcasti gurnuli smo onaj klin i odpustili sarafe sto drze remenicu za bregastu da lakse radimo, i kasnije kad smo nabacili stegli sarafe. Znaci cijelo vrijeme je remenica migala a bregasta je bila na mjestu

Share this post


Link to post
Share on other sites

A za semering izmjenut treba odvit i centralni vijak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam alat za usubljivanje.. nisam se dobro izrazio kad sam reko zakljucat remenicu mislio sam na bregastu al skontali ste.

 

Sto se tice novih dijelova sto bi promijenio : Brtva tandemke, gumice dizni su mijenjane prije pola godine, semering na bregastoj, dihtung na usisu i ispuhu, nove sarafe svakako, da li je potrebno mijenjati letece lezajeve? i gumice na ventilima jer mi auto ne dimi nema nikakvih losih simptoma?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa bilo bi dobro da odneseš glavu da je poravnaju,a da to napravi moraće je rastaviti pa će onda prigledati vodilice i ventile i promini gumice ventila za svaki slučaj

ja nikad i tu kod mene rijetko ko minja šrafe dizni i mostova,promini šarafe glave i to je to

pogledaj stanje hidropodizača i letećih(ako imaju tragove potrošenosti minjaj)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa bilo bi dobro da odnese glavu da je poravnaju,a da to napravi moraće je rastaviti pa će onda prigledati vodilice i ventile i promini gumice ventila za svaki slučaj

ja nikad i tu kod mene rijetko ko minja rafe dizni i mostova,promini arafe glave i to je to

pogledaj stanje hidropodizača i letećih(ako imaju tragove potroenosti minjaj)

Citaj elzu a motori nisu u cvijetu mladisti i bas na tim sarafima nesmje se stedit jer ako si ikad radio onda znas koliko su tanki i sta se dogadja sa svim sarafima koji se stezu na tim mjestima.... a znam par slucajeva da je pukao bas od dizne kod 1.9

Gumice dizni cim vadis diznu one se mogu ostetit a svaka glava ima (na kontra strani od sarfa) ostecenje na lezistu dizne i tu se gumica da ostetit pri demont dizni.

Gumice dizni obavezno...pa jbt radis glavu i miran si 100tkm...

Kad skines bregastu slikaj nam njene lezajeve jer i nhih he pametno izmjenit...

jos cu jednom napomenit sem.bregaste.

Radim ih i sve govorim iz iskustva... sparat 300-400kn na tim stvarima je malo van pameti...

Nakon stezanja bregaste i klackalica probat kretat bregastu jer bilo je slucajeva da se neda okrenut...

Share this post


Link to post
Share on other sites

a gle po elsi bi tribalo i minjati šarafe nosača motora kad minjaš zupčasti pa se ne minjaju

 

tako i za ove,aj još od dizna da se prominu,al ove od mostova ne triba

 

za gumice ja mislim da je on to nedavno minja,inače se zagladi brusnim paporom na toj "poglođanoj strani",postoji mogućnst da se oštete kod vađenja a isto tako i kod stavljanja,pa ako ne vidi oštećenja nek vrati i prati nivo ulja u naredeno vrijeme

je radi se glava,al šta sad ako naoko dobro izgledaju bregasta i podizači pa za 30-40 000 otiđu, onda bi po tome tribalo i to odma prominiti iako dobro izgleda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bregasta nemoze bas otic tak brzo sem ako je glazura načeta il ispadnu one blokade uljnog kanala klackalica...

Meni je jedna bila napola vani... Samo nabit i piknuo var i nece vise nikad :)

 

Sto se toce sarafa nosaca motora... evo kroz godine je bilo par komada da su se odvili il cal da su pukli...

Share this post


Link to post
Share on other sites

slažem se al samo kažem ko ih minja ;-)

ovo za klackalice,zar čep nije aluminijski

a inače je vw sharan ima Tpi za te čepove, mada sam vidija i na passatu 3c 2.0 tdi 8v da su ispali i sjebali glavu...

Share this post


Link to post
Share on other sites
0