1 1
gfos

Problem s mjenjačem Golf 2006god. krči u drugu

Recommended Posts

Znam da ima slicna tema za polo i to bas kolegin:

http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....c=40706&hl=

 

al za nevjerovat je da se to sad isto dogada i na mom golfu 1.4TSI krci pri prebacivanju iz prve u drugu na nekih 4000obrtaja i to tri puta zaredom u 10min, je to zustrije startanje ali mislim 34000km!!! kvacilo stisnuto do ibera 100% jel sam drugi i treci put isao bas na to da vidim oce li zapeti. ne krci (drobi) u rikverc niti ni u jendu drugu brzinu. Ni iz pete u trecu recimo i sl.

 

I onda sretnem jednog pajdu koji je imo 2006 Golfa+ kojem je na 30000 isto tako bilo i navodno mu oso sinkro druge brzine (ja nemam pojma sta je to) uglavnom onda je jos bio pod garancijom i to su rjesili. Cak su mu rekli zeni kad je isla u servis to prijaviti prvi put da ne zna vozit da ne stisce kvacilo do kraja.

 

No vezano na moj problem sta vi kazete?

Edited by gfos

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ti je sinkrom mislim druge brzine otisao,

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da tako je bilo i tom pajdi na golfu al nema pojma sta su oni radili i koliko to kosta jel je auto bio pod garancijom. jel se to moze sta mjenjat samo za sebe ili mora ici cijeli set necega?

Share this post


Link to post
Share on other sites

često da ode sinhron 2. brzine pretežno na golfu 5 ,sastoji se od 3 dijela koje treba zamijeniti i vozi dalje

Share this post


Link to post
Share on other sites

prijatelj mjenjo na passatu novom, al on je samo od drugr i treće, ako se ne varam 3 tisući i nešta sitno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

sinhron dođe cirka 500 kn plus demontaza i montaza mjenjaca,rastavljanje i sastavljanje mjenjaća a to zavisi od majstora do majstora,nakon toga obavezno zamijeniti ulje u mjenjaću

Share this post


Link to post
Share on other sites

a vjerujeM da su ruke super skupe posebno na TSI jebote sve je skukuljeno pa dok se to raspakuje!! to treba sigurno dva dana ostat bez auta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

za 1 dan sve gotovo nije neki problem,rijesio sam ih 15-20 komada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stari , ako krči kod prebacivanja-sinkron 100%...

p.s. ja riješio isti problem....

 

Ako hoćeš imam ti ja jednog dobro majstora u bj za riješiti takve stvari ( riješio na puno petica,passata isto)... :-)

 

hehe

 

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Stari , ako krči kod prebacivanja-sinkron 100%...

p.s. ja riješio isti problem....

 

Ako hoćeš imam ti ja jednog dobro majstora u bj za riješiti takve stvari ( riješio na puno petica,passata isto)... :-)

 

hehe

 

Pozz

ja isti problem u zadnjih mjesec dana primjecujem!!! isto mi zna zakrciti prilikol saltanja iz prve u drugu!!

nekada ide normalno a nekada kao da lagano zapinje i preskoci i zna zakrciti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta nisu bili tvornicki opozivi

izmjena ulja u mjenjacu

pa sinkron zamjena ako ne uplai prva opcija

 

s tim da se to dogadja sam oan golfovima 2006

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je.... opoziv na izmjenu ulja.. nalije se 2put mineralno ulje (prvi put ispire drugi put ostaje)....

 

 

Na policijskim skodama svakodnevna pojava krcanja.... ako nekrci mnogo...to ce ulje rjesit... ako krci fino onda getriba dolika....

 

Na TDI-u je getriba dolika za cca 30-45min (1 mestar i bez pneumatskih pomagala)

TSI je nesto nabijeniji al ništa problematično.....

Neznam dal imas garanciju a ako imas onda iskoristi sto prije mozes

Share this post


Link to post
Share on other sites
sta nisu bili tvornicki opozivi

izmjena ulja u mjenjacu

pa sinkron zamjena ako ne uplai prva opcija

 

s tim da se to dogadja sam oan golfovima 2006

moj je 2006 godina!! koliko bi me kostala izmjena ulje da to probam za pocetak?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitaj koliko je ulje u servisu a ako si vičan mehanici lako ces iozmjenit.... Objasnim ti kako.

 

A ako ces u servis.. ocvlasteni ce naplatit valjda sat rada cca 220kn a meštar privatno 50kn....

Bitno je napomenut da se ulje ispusta na 2 pozicije i naljeva se ne preko otvora za naljevanje nego preko rikvers šaltera. 2l

 

Jawi

Share this post


Link to post
Share on other sites

AUTOFREAK

jel ti problem napisati postupak te izmjene ulja, bio bih zahvalan.

 

to mineralno ulje ima vise vrsta, proizvodaca, nekih oznaka i sl. ili je mineralno ulje i to je to?

Share this post


Link to post
Share on other sites
AUTOFREAK

jel ti problem napisati postupak te izmjene ulja, bio bih zahvalan.

 

to mineralno ulje ima vise vrsta, proizvodaca, nekih oznaka i sl. ili je mineralno ulje i to je to?

 

 

Piše u knjizi uputstava koja gradacija ulja ide u getribu.

 

Obićno stavljaju 75W90 ili 80W90 ak se ne varam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma krci i pri prebacivnju iz cetvrte u drugu npr. kad oces pripremit brzinu.

 

u zubaku su mi 2800Kn ruke tj. 9 vremenskih jedinica + sinhroni 3kom po nekih 150Kn svaki i neki zupcanici 1600kn i to sve x2 jel treba prvu i drugu (valjda) zaboravio sam pitat zasto i odakle mu taj zakljucak. Jel je to praksa mjenjat i prvi i drugi sinhron ili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

netreba mijenjati nikakve zupčanike,samo 3 dijela sinhrona 2. brzine i staviti novo ulje

Share this post


Link to post
Share on other sites

a car si Dubravko nema sta i kazes vec si odradio 15-ak auta s tim problemom?

i de mi reci jesu svi bili 2006 god. golfovi i passati?

i kad bi ti radio koliko bi recimo uzo za ruke s obzirom da je TSI?

Share this post


Link to post
Share on other sites

vjerovatno su ti naisali sinhron korpu (zupčanik) i mozda zupčanik rikverca... zasto 1-2ga zato sto je sve to na istom snopu i to je ajmo rec 1 zupkanik koji ide gore dole i tako usaltava il prvu il drugu....

 

2800ruke ovl servis i garancija 2god...

netko doma... cca 1000kuna (demontaža-montaža getribe i njen popravak) il čak manje... garancja hm... na posao da al na djelove njet :)

 

b9an8k.png

 

16 - Klizni element sa sinkronim tijelom 1. i 2. stupnja prijenosa (sinhron korpa)

18 - Sinkroni prsten 2.stupnja prijenosa

19 - Vanjski prsten 2. stupnja prijenosa

20 - Sinkroni prsten (unutrašnji prsten 2. stupnja prijenosa)

 

 

 

Izmjena ulja dok je getriba na autu

 

* Ispustiti ulje mjenjača odvrtanjem vijka za ispuštanje ulja -strelica 1- i demontiranjem nastavka ležaja -strelica 2-.

– Ugraditi nastavak ležaja -strelica 2- s novim okruglim prstenom → Pozicija

 

358z590.png

 

 

Odvrne se prekidač za rikverc i kroz taj otvor se nalije ulje... 1,9 l (2l bez problema)

Prije naljevanja potrebno je:

 

– Demontirati kompletno kućište zračnog filtra

 

pa taj prekidac rikverc-a

 

208bh2p.png

 

Nakon toga okrenuti kutnik -A- u osnovni položaj -smjer strelice-, kako bi se deblokirala uključna osovina.

 

313nhol.png

 

 

Slike stavljam da se lakse sporazumijemo jer ovo znam i bez papirologije al hebes rjeci bez slika a uostalom doprinosimo kvaliteti foruma :palacg

Edited by AUTOFREAK

Share this post


Link to post
Share on other sites

vjeciti respect za ovo AUTOFREAK, hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites
kad si u OS imas i mesano mjeso :D

 

uplati covjeku pa ce si on pojest u dubrovniku :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1