2 2
Leic

Golf mkV ambi light

Recommended Posts

Zamolio bi nekoga ako nije problem tko ima u autu serijski ugraden ambi light da mi PM-a broj sasije

traze me u servisu za narucit jer moj nema to serijski a ja bi ugradio

Share this post


Link to post
Share on other sites

mogu pitat kaj to je točno i kak izgleda/čemu služi, neznam el sam to vidio i el to moj ima uopće ili nema

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa sile šta neme to tvoj??

 

imam ja u plusu al neznam jel isto...

 

ima bagi u gti-u, pa fino u huo upišite tablicu i evo vam šasije

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma svi od comfortline pa nadalje imaju to

 

ima sile to ,e sad dal on zna sta je ambi light :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajme i oni ubiju s tim brojem sasije....nemos narucit litru vode bez broja sasije.

levo ti broj sasije:

WVWZZZ1KZ6W201720

to je R32 ,pase ti 100%

ako uzmes od gti-ja br sasije dobit ces crni komad,a tebi je bijeli.

da nebi bilo zabune ovaj R sta sam stavio br sasije ima bijeli,kakav tebi treba

Share this post


Link to post
Share on other sites

cudo...kad sam dolazio prvi put u servis narucivat orginal branik za leona FR tamo su me pitali broj sasije,

i kao da ne mogu nis u etki nac ako nema tog broja...dojde ti da sam najdes :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije stvar da nemogu nac ,nego im izbaci samo opcije za taj model

 

neznam

 

ako za motor ima XXX stavki upisom sasije dobije samo XX stavki

 

 

 

u Zagrebu ko treba neka ode u Dojkic ili Auto Zubak ,Velika Gorica ,decki fer i korektni ,ja neki dan pola sata kopko po ETKI dok smo nasli sve kaj nam treba s drugih auta

Share this post


Link to post
Share on other sites

joj da, gti ima crno nebo....

 

nisam baš siguran da to imaju svi od comfortline pa nadalje...

 

bio sam 100% siguran da to sile ima u svom, možda kola promjenio

Share this post


Link to post
Share on other sites
Šta je taj ambi light na mk5, ako može koja slika, kratak opis :D

Crveno svjetlo sto osvjetljava mjenjac :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Mexx. Sada imam od jednog 06.g i od R32 pa budem vidio u ponedjeljak

 

 

To su dvije male LED diode pokraj svjetla na krovu koje bacaju crveno svjetlo

na podrucje oko mjenjaca

Edited by Leic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fuck nemam amb lihgt :D jel ima gdje slika kad baci svjetlo na mjenjač kako to izgleda, i ako budeš kupovao baci cijenu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fuck nemam amb lihgt :D jel ima gdje slika kad baci svjetlo na mjenjač kako to izgleda, i ako budeš kupovao baci cijenu

 

 

U ponedjeljak idem narucit, znaci oko srijede bi trebalo stic, pa poslikam kak izgleda,kako osvjetljava i kolika

je tocno cijena

Meni to super izgleda, ali je moj DSG pa ima siroki srebrni okvir tako da ce to izgledat jos zesce

Edited by Leic

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hvala Mexx. Sada imam od jednog 06.g i od R32 pa budem vidio u ponedjeljak

 

 

To su dvije male LED diode pokraj svjetla na krovu koje bacaju crveno svjetlo

na podrucje oko mjenjaca

 

a jbt kakav sam ja papak pa ja to imam, ja mislio taj ambi ono kod nogu eo posipam se pepelom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa to imam i ja u svom, samo mislim da ne osvjetljava ništ, mada diodice svijetle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslikao sam taj ambilight,doduše prema gore,jer ovo što obasjava oko mjenjača moj mobitel za 1 Kn nemože uslikati.Inače fino svjetli,baš daje jedan poseban ugođaj noću

 

dsc02196.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
a jbt kakav sam ja papak pa ja to imam, ja mislio taj ambi ono kod nogu eo posipam se pepelom!

znao sam da imaš...

 

 

evo, slabo to mob uhvati

 

dsc00809d.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edited by marko.p

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ja imam ambi light al mi je otiso prekidac di se pale sva svjetla/samo kad su vrata otvorena/ugasena cijelo vrijeme ,dal se to moze posebno uzet ili treba sve?

Edited by gangxxxta

Share this post


Link to post
Share on other sites
e ja imam ambi light al mi je otiso prekidac di se pale sva svjetla/samo kad su vrata otvorena/ugasena cijelo vrijeme ,dal se to moze posebno uzet ili treba sve?

taj prekidač je jako teško pokidat, to je jako jednostavno, probaj rastavit i garantirano ćeš popravit!jedino ako je baš tipka pukla ili nešta?, najjeftinije ti ispadne kupit cijelu polovnu jedinicu ali bez tog ambilight iza 100kn i prebaciš prekidač jer ne možeš posebno uzet!

Share this post


Link to post
Share on other sites
taj prekidač je jako teško pokidat, to je jako jednostavno, probaj rastavit i garantirano ćeš popravit!jedino ako je baš tipka pukla ili nešta?, najjeftinije ti ispadne kupit cijelu polovnu jedinicu ali bez tog ambilight iza 100kn i prebaciš prekidač jer ne možeš posebno uzet!

 

 

neki how to mozda? puno hvala! jednostavno na koju god poziciju stavim ne reagira i neka nog "klika"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ja pitanje za znalce, imam ambilight al ne svijetli stalno, npr kad dam kontakt onda svijetli a upalim auto, onda ne svijetli vise... U cem je problem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

tanki ravni šarafciger i polako da ne pokidaš nešta. cijeli tqaj komad mora ić dolje u komadu sa svjetlima, samo onaj unutarnji a onaj tanki rub ostaje zašarafljen u krov, to skini i uslikaj taj sklop prekidača iznutra pa ćemo vidjet o čem se radi, uslikam ti i ja svoj kasnije pa da vidiš kako izgleda ispravan

Imam ja pitanje za znalce, imam ambilight al ne svijetli stalno, npr kad dam kontakt onda svijetli a upalim auto, onda ne svijetli vise... U cem je problem?

možda imaš senzor dan noć?ipa te to zeza . možda ima veze jesu upaljena svjetla, ništa drugo mi nema logike

Edited by perovk_1988

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2