2 2
zano

Razlike od el retrovizora ili el sa grijanjem

Recommended Posts

Zanima me kako se vidi razlika od el retrovizora i el. grijanog retrovizora znaci kad je slozen na autu kak mogu vidjeti kakav je??? Jel ima vise zica ili??? I gdi se to grijanje retrovizora pali????

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zanima me kako se vidi razlika od el retrovizora i el. grijanog retrovizora znaci kad je slozen na autu kak mogu vidjeti kakav je??? Jel ima vise zica ili??? I gdi se to grijanje retrovizora pali????

 

Grijanje retrovizora se pali kada upalis grijanje zadnje sajbe. Mislim da bi svi električni retrovizori trebali biti grijani, a mozda se i varam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zanima me kako se vidi razlika od el retrovizora i el. grijanog retrovizora znaci kad je slozen na autu kak mogu vidjeti kakav je??? Jel ima vise zica ili??? I gdi se to grijanje retrovizora pali????

 

Upališ grijanje zadnje šajbe i nakon nekog vremena na dodir osjetiš da je retrovizor ugrijan

Share this post


Link to post
Share on other sites

moji retrovizori su električni,ali nemaju grijanje tak da su vjerojatno dvije vrste

Share this post


Link to post
Share on other sites
moji retrovizori su električni,ali nemaju grijanje tak da su vjerojatno dvije vrste

 

 

:palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, na Polu imam elektricne retrovizore koji nemaju grijace.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa kaj nitko nezna kako to vidjeti??? Dal ima vise zica ili nesto????

Share this post


Link to post
Share on other sites
pa kaj nitko nezna kako to vidjeti??? Dal ima vise zica ili nesto????

raskopaj retrovizor pa budeš vidio....

 

na Polu 9N3 idu dvije žice u gornji desni kraj zrcala....

 

tako je vjerujem i na golfu, moraju bit žice koje idu u zrcalo

 

EDIT

 

ukro sam cicotu sliku

 

grijanje retrovizora imaš ako pored L, R, 0 imaš i simbol grijača, ako nema grijača nema ni grijanja retrovizora

 

IMG_3660.jpg

Edited by marko.p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do sada nisam imao grijane retrovizore.

Jedan mi se razbio pa bi ga zamjenio.

Da li netko zna ima li razlike u konektoru za elektricne retrovizore sa grijanjem i bez.

auto je Golf 4 1.9 TDI.

U tokiću kažu da mogu narucit samo sa grijanjem, pa ne znam da li su konektori jednaki.

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokusaj tako sto spustis retrovizor skroz prema dolje i unutrapa poviri odozgo, trebale bi se vidjeti 2 zice na vanjskom gornjem cosku, bar tako je kod mene u Passatu. A pali mi se na prekidacu od pomjeranja, gdje je na toj slici iznad O kod mene je tu simbol za grijanje

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2