4 4
TheFog

Slike: Ostali VW

Recommended Posts

Da,Da dobar je taj kombi je slo??en prije dosta vremena :palacg

 

Prije nekih sigurno 5-6 godina sam ga vidio na DSF-u ...

 

Gdje se to uopce moze kupiti ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drake ??ta veli??, propisno spu??ten :bravo:bravo:palci

pas006mj9jb5.jpg

 

p7190197largebj6ki4.jpg

Edited by deLux

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovi prvi mi se ne svida ali ovi drugi je jeben i kako ti kazes propisno spusten!!!

 

rado006-1.jpg

 

Passatside.jpg

 

DSC03886.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
ne stoje mi ove od GTI-a na passatu :ne daj jo?? slika :bravo

...evo malo slicica za priku deLuxa :palacg

100_1487.jpg

514304479_290540a218_o.jpg

Passatlongside.jpg

Picture593.jpg

DSC01384.jpg

DSC01376.jpg

SWR057.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zadnji je predobar,samo da nema kromirane retrovizore,meni je to ruzno!

evo jos...

 

Test2039.jpg

SWR059.jpg

cimg6007xu4.jpg

cimg6026mo2.jpg

HPIM0361.jpg

DSC02182.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

dajte stavite novog passata sa onim original nekim bodykitom. nesto aka plastic fantastic..nemogu naci nikako slike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekipa vratimo se malo u proslost... :da

 

Passat I

800px-VW_Passat_I_Kombi_yellow_1974_vr_TCE.jpg

Passat-I-(1974-1981).jpg

 

Passat II

Passat-II-Estate-(1981-1988.jpg

passat_1985.jpg

 

Passat III

01.jpg

02.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
dajte stavite novog passata sa onim original nekim bodykitom. nesto aka plastic fantastic..nemogu naci nikako slike

 

 

Taj bodykit mi je malo ??e??ći selo tuning :palacd , a ??to se tiče ovog bijelog RGT-a :palci V6 3.2 FSI DSG čičemiče i eto ti 575 ks, sve ??to je potrebno za sreću.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Taj bodykit mi je malo ??e??ći selo tuning :palacd , a ??to se tiče ovog bijelog RGT-a :palci V6 3.2 FSI DSG čičemiče i eto ti 575 ks, sve ??to je potrebno za sreću.

...slazem se da je onaj bodykit ciganluk,ali pita je slike orginalnog bodykita,a vec sam prije stavija slike passata r 36 i r line! Ovaj rgt ti ima motor iz mk5 r32 pojacan sa dvi turbine i dolazi do brutalnih 575 ks! :grrr

Share this post


Link to post
Share on other sites
. Ovaj rgt ti ima motor iz mk5 r32 pojacan sa dvi turbine i dolazi do brutalnih 575 ks! :grrr

 

Ako si mislio na golfa, točno ali isti motor je i u ponudi u passatu 3.2 FSI 4motion.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna ratna buba !

volkswagenbeetle05jt1.jpg

 

I jedan Brezel !

240880ur4.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim pali?? se na te starije modele , T1 i bube.... :palacg

 

Ovaj bodykit za passata mi je dobar samo od naprijed dok je iza malo previse fast&furious.

Share this post


Link to post
Share on other sites

onaj bodykit za passata nebi bio ciganluk da je onaj dio koji je siv na odbojniku crn.....al jedino nekako izgleda ak je auto crne boje....onda je i cijeli odbojnik crn....na cesti sam ih vidio svakakvih-i bijelih i crnih i sivih....najbolji mi je bio crni sa crnim odbojnikom....

Share this post


Link to post
Share on other sites

u jebote,malo sam OT

 

high-mozes nesto malo vise o tom stroju,prvi put to vidim :unsure:

 

ebemti kak je dobar :slin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha, ha, stvarno je zakon, pogotovo zbog toga jer ga nisi nikad u??ivo video (kao ni ja) i jerovatno ga nikada ni nečemo (ali ko zna?). Vrlo rjetko se viđa na europskima putevima i malo je vlasnika u europi (najvi??e ih ima u Engleskoj - ne znam ba?? zbog čega ?). Taj se vw radio jedino na Brazilskom t??i??tu. Prvi modeli bili su satavljeni 1972 godine a poslednji 1976. Bazirao je na platformi brazilskog vw 1600 Varianta i njegovog motora kojeg su malo "pro??Â?irili" na 1700 ccm (4 cilindra, box motor). Taj je motor razvio 75 konjeva i ubrzavao do 160 km/h i uz to tro??io 10,5 litara bencina. Od 0 do 100 km/h njemu je trebalo negde oko 17 sekundi. Ugrađivali su i jedan malo manje sna??an motor volumena 1600 ccm sa 65 konjeva i največom brzinom od 150 km/h. Februara 1976 prestala je proizvodnja modela SP2, a za to vrjeme proizvodnje bilo je napravljenih 10.193 primeraka od toga za europu samo oko 700 primeraka. Izmedju SP1 i SP2 bila je razlika samo nekoliko sitnica na vanjskom izgledu ali kad se prestalo raditi model SP2 bio je napravljen i prototyp SP3 koji na ??alost nikad nije ugledao svjetlost dana. Ako bi se SP3 proizvodio serijski imao bi snage od 100 konjeva a radio se na platformi od brazilskog vw passata ts. Imao bi i klima uređaj, ko??ne porsche ziceve, hladnjak vode iz prednje maske (SP1 i SP2 nisu imali hladnjaka vode), diskove za kočenje napred, a največa brzina bila bi negde oko 190 km/h. Eto zbog svega toga imao bi jako visoko cjenu pa su se in??eniri upla??ili da se kola neče prodavato u velikimi brojkama i zbog toga serijska proizvodnja SP3 nikad nija počela.

Nekoliko tehničkih podatka:

- model: VW SP1 i VW SP2

- klasifikacija: 2 vratni Coupe

- motor: na zadnoj strani, 4 cilinder box motor, vazdu??no hladjen, aluminijastom motornom glavom, volumena 1584 ccm i 1678 ccm

- klipovi: 85,5â€â€69mm (1584 ccm), 88,0â€â€69mm (1678 ccm)

- compresio ratio:1:7,2 i 1:7,5

- ventili: 0.10/0.15 usisni, 0,10/0,15 ispusni

- snaga motora: 65 PS kod 4600U/min,121 Nm na 3000U/min; 75 PS kod 5000U/min, 130 Nm na 3400U/min

- vergaser:Solex 32 PDSIT;Solex 34 PDSIT

- mehanska bencin pumpa

- baterija 12V, 42 Ah

- red paljenja: 1-4-3-2, predpaljenje: 7,5°, 10°

- kočnice: diskovi napred, nazad bubnjevi

- felge: 5,5 J x 14H2 (Stahl), 5,5 J x 14 (Alu)

- gume: 185 SR 14, pritisak 1,2 atm - 1,5 atm

- du??ina automobila: 4212 mm

- ??irina automobila: 1610 mm

- visina automobila: 1158 mm

- te??ina automobila: 890 kg

- maximalna brzina (tvornički): 149 km/h 161 km/h

- rezervoar bencina: 40 Liter

- motorno ulje: 2,5 Liter

- getribe: 3 Liter

- potro??nja motornog ulja: 1,0 liter na 1000 kilometara

 

malo interiera

09_4.jpg

 

4.jpg

 

a ovako bi izgledao SP3, da je ugledao svijetlost dana :palacg

800px-Volkswagen_do_Brasil_SP3_f.jpg

Edited by highlander

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od starih modela najvi??e volim T1 samba ili pritschenwagen i bubu ali mora bit Brezel ili Ovali

 

168chopbug5b1rr1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 4