3 3
Srdjo

Montaza GTI nastavaka na 1.9 tdi

Recommended Posts

Namjeravam kupiti GTI zadnji dio i org. nastavke, ali posto su kod mene cijevi prema dole, da li se mogu odrezati i montirati ovaj nastavak? Jel ko radio to sa foruma? I jos jedno pitanje, postoji li GT zadnji nastavak, dakle isti kao GTI samo bez mjesta za rore

Share this post


Link to post
Share on other sites

uzmes cijeli lonac zadnji...najbolje

 

ja sam za 300 kn dobivao zadnji od gti lonac

 

idi kod onih sto ugradjuju auspuh sisteme, vjerovatno imaju dosta toga

 

ja ti mogu dat mail od covjeka sto je meni nudio

 

ustvari nedam mail, treba i meni :P

Edited by MarioIV

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ti ja oem zadnji gti branik na prodaju ev kako izgleda

slika1275_d0782.jpg

A što se tiče nastavaka kupiš ovo imam i etka br i dobar majstor ti može odraditi ove nastavke....

 

dscn2047ur4_4a5d8.jpg

I eto imaš komplet oem zadnji dio :) ak ti treba zadnji gti branik pp-me :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dal je neko saznao cijenu novog nastavka branika?

 

I postoji od R-line tdi bez rupe za auspuh al je navodno 5 puta skuplji

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam i ja da ima R line ali nije ispod 500eur... mislim da ovaj od gti-a zadnji nije iznad 150eur

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad sam kupovao taj zadnji dio branika od gti-a bio je oko 650kn ak se dobro sjecam bez popusta,a nastavke nek ti složi majstor makar sam ja naletio bio baš na oem lonac od leona fr koji je isto ko od gti-a i samo sa loncem se lijepo promjenio zvuk auta kad ga poklopiš :)

probaj dat nekom ko vari plastiku da ti zatvori te rupe za auspuh i prelakiraj onda branik u boju auta kaj je po trošku tu negdje..

Edited by mario84

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja se ne bih zajebavao sa tim nastavcima, odes fino i uzmes zadnji lonac original gti i to je to

 

ja sam dobivao gti lonac za 300 kn,

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja se upravo spremam da slozim ovo na svog golfa.

imam nastavak branika imam nastavak auspuha original od gti, ali mi se cini nekako malim, pa cu gledati neke vece nastavke staviti.

kad sve to slozim vidjet cu kako ce to fućkat. ako bude previse dima, slazem sa zatvorenim otvorima.

koji je etka broj od ovih gore nastavaka od skode i koja je cijena?

 

p.s. Srdjo vidim da si iz BiH, a i za ostale iz BiH.

GTI nastavak dodje 187KM u ovlastenom. tako su mi rekli u mostaru u AK Jelić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa to je dzaba... jedini problem je sto se meni vise svidja varijanta bez nastavaka, postoji li ona? Ili je to striktno ED30 nastavak? on je oko 500eur u servisu mislim..

Share this post


Link to post
Share on other sites
pa to je dzaba... jedini problem je sto se meni vise svidja varijanta bez nastavaka, postoji li ona? Ili je to striktno ED30 nastavak? on je oko 500eur u servisu mislim..

 

pa i jest bolje za dizela da je bez nastavka...moje misljenje. mislim da bi zatvoreni trebao biti R-Line, cijenu mu neznam:

 

mk5rline.th.jpg

 

 

jer ED30 je samo GTI ako se ne varam, a oni imaju otvore za nastavke...

 

mk5ed30.th.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima mi drug edition bez nastavaka.. fazon je sto nastavci upropaste difuzor, izgleda krace, uze, a samim tim auto se ne razguzla toliko

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima li ko kakvu sliku kako izgledaju nastavci na golfu 5, a da se reze branik, znaci nije edition gt niti gti branik, nego obicni bez otvora, kako bi to izgledalo?

Share this post


Link to post
Share on other sites
ima li ko kakvu sliku kako izgledaju nastavci na golfu 5, a da se reze branik, znaci nije edition gt niti gti branik, nego obicni bez otvora, kako bi to izgledalo?

 

sfusano :D

 

po meni najjednostavnije gti lonac(nemas brige hoce previse virit il bit uvucen ili nesto slicno) i gti zadnji branik

Share this post


Link to post
Share on other sites
sfusano :D

 

po meni najjednostavnije gti lonac(nemas brige hoce previse virit il bit uvucen ili nesto slicno) i gti zadnji branik

 

a jel pase gti branik bez problema na trendline tdi :rotfl ??

ma tesko je naci barem u bih gti lonac...

koji fi bi bio taman? malo veci od gti... taj kako kod tebe... :bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da sam vidio na piku jedan lonac

 

pase ti sve

 

bf5sav.jpg

 

et kod mene

 

i zvuk ti je dost bolji, cuje se ko gti

 

skoro :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
mislim da sam vidio na piku jedan lonac

 

pase ti sve

 

bf5sav.jpg

 

et kod mene

 

i zvuk ti je dost bolji, cuje se ko gti

 

skoro :P

 

:rotfl

hvala drug na info, vidio sam jedan GT branik, ali nekako mi ljepsi od GTI-a...

koliko li je cijena u ovlastenom otprilike??

Share this post


Link to post
Share on other sites

cca 700kn s cepom za kuku...znaci cca 90 eur

 

ak uzmes gt onda ti je gti lonac preizbacen pa moras i gt lonac uzet

Share this post


Link to post
Share on other sites
cca 700kn s cepom za kuku...znaci cca 90 eur

 

ak uzmes gt onda ti je gti lonac preizbacen pa moras i gt lonac uzet

 

pa i nije puno gti branik...

ma od lonca nista evo citav pik prevrnuh nema pa bog :rotfl

samo bih gledao neke nastavke kupit i navariti na postojeci lonac...

Share this post


Link to post
Share on other sites

zatvori tu rupu i bez auspuha, po meni najbolja opcija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja upravo radim sto kolega zeli. branik od gti-a kupljen. uglavnom branik se stavi ode se kod majstora za auspuhe izabveres nastavak on ga zavari gore i zavrsio si. za dizela predlazem zatvoreni zadnji branik i downpipe ali ko voli nek izvoli. ja volim i slozit cu si. uglavnom prijedlog je ovakav. ostavit nastavak/e da strse malo da ne prljaju difuzor i branik zadnji. a i uz to redovno pranje svaka 2 dana. samo zadnji kraj lagano prespricat da se ne hvata čađ ili garež i to je to. sad ovisi jel mu auto crni ili neka druga boja. na crnom se ni nevidi. moj je srebrni naprimjer pa ce se vidjet al redovno odrzavanje i nece smetat.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja upravo radim sto kolega zeli. branik od gti-a kupljen. uglavnom branik se stavi ode se kod majstora za auspuhe izabveres nastavak on ga zavari gore i zavrsio si. za dizela predlazem zatvoreni zadnji branik i downpipe ali ko voli nek izvoli. ja volim i slozit cu si. uglavnom prijedlog je ovakav. ostavit nastavak/e da strse malo da ne prljaju difuzor i branik zadnji. a i uz to redovno pranje svaka 2 dana. samo zadnji kraj lagano prespricat da se ne hvata čađ ili garež i to je to. sad ovisi jel mu auto crni ili neka druga boja. na crnom se ni nevidi. moj je srebrni naprimjer pa ce se vidjet al redovno odrzavanje i nece smetat.

 

upravo tako kolega,

meni je crni auto ali mi bas lijepo stoji, sad sam se raspitao i vjerovatno cu uzeti nastavke od skode superb i u kombinaciji sa gti branikom nema fule...

pozdraVW :fakjea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svidjaju mi se ove raznorazne kombinacije ... od svega navedenog za diesela predlazem spomenute nastavke od superb-ice zbog čađe :)

Pridruzujem se jer imam plan sloziti nastavke sebi na passat kao audi s-line tdi ...sad me bas zanima kad spominjete gti lonac, znaci da li ide on na passata i je li netko mozda radio...

+kakav bio bio zvuk s ravnom cijevi i gti loncem ? Hvala! :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvuk je taki da to moras probat. XD niko ti nemoze rec kaki je ni opisat zvuk to se mora cut :D

 

Iskreno sto se tice slike od prije 2 posta. meni je lose ovo sto je sjajno crno dolje izgleda ko teska plastikarija. dakle gornji dio u redu ali doljnji difuzor mat crni obavezno. i btw isti taki branik imam i ja samo ga trebam ofarbat i stavit na auto. i naravno ja planiram vece nastavke jer ovi su fakat mali. ali ne pretjerivat. samo tolko da popune difuzor a da ga ne deformiraju vrucinom. recimo nesto kao sto je vk009dd odradio.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zvuk je taki da to moras probat. XD niko ti nemoze rec kaki je ni opisat zvuk to se mora cut :D

 

Iskreno sto se tice slike od prije 2 posta. meni je lose ovo sto je sjajno crno dolje izgleda ko teska plastikarija. dakle gornji dio u redu ali doljnji difuzor mat crni obavezno. i btw isti taki branik imam i ja samo ga trebam ofarbat i stavit na auto. i naravno ja planiram vece nastavke jer ovi su fakat mali. ali ne pretjerivat. samo tolko da popune difuzor a da ga ne deformiraju vrucinom. recimo nesto kao sto je vk009dd odradio.

 

zahvaljujem na odgovoru ... nisam ni znao da toliko mjenja zvuk gti lonac .... e sad, ako netko zna da li on moze fizicki na passat da nebi kupio pa da se :jebe s njim

 

...a sa slike lakirani difuzor mi je oduvijek bila odlicna opcija (elegantnije), al opet, svako ima svoj ukus :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3