0
narc.

golf 3 1.8

Recommended Posts

vidim ovaj motor koliko sam upoznat ima 1.8 90ks? bar sam dosad svaku tricu s 1.8 vidio da ima 90ks ovo mi je skroz nova informacija, jel to tocno postoji taj model?

Share this post


Link to post
Share on other sites

potrosnja?

imam ga u cabriju,

trosi kao da vozis abf sa 150ks...

 

13-15l po gradu. bez nateravanja jer ima 75!!ks

 

i 10-11 van grada

 

takav motor da bi cijelu njemacku sa zemljom trebalo sravnit zbog ideje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokazoa se izdrzljivim kao i svi motori tih fgodina... betz problema moze prec 300+km (kao i onaj 90ks)

Trosi kao i 90ks motor mada je tad tu bio zbog "ekonomičnosti"

 

8v i to je to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

motor kojemu nema kraja kao i 1.6, (trosi ko benzinac opcenito Mislio sam ako ga gazis),mrx ti to zna ima taj motor

Edited by VWlaho

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima lik taj motor u trici, 5 kuća od mene. Umjeren, na posao i nazad cca 35 km u jednom smjeru i kaže da mu

ne troši više od 8l.

E sad ako on laže lažem i ja, makar mi kao neka lagana normala bolje zvuči 9, al eto.

 

Pitat ću ga opet, možda se čovjek predomislio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Normalnim vozačima da.. (vjerovatno toliko troši kombinirane vožnje)

 

Al inače peri-deri motor...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam ga i ja u jetti jedno vrijeme,trosio mi je oko 12-13 litara,inace jako izdrzljiv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kupio sam taj auto od mrx-a. da, po gradu mi zna potrosit 11-12 to sam provjerio.. po otvorenom vjerujem da je oko 9-10. tu je negdje sa starim 1.6 iz duje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha.. ti si se usrećio :)

 

Do Splita i natrag... siguran sam da normalne voznje moze trosit i 7l al s jako laganom nogom te bez nekih razvlačenja....

 

Meni je polić 1.6tdi 2010 Dbk ST Ši and back... potrosnja 7+l :) s finom voznjom (AC 140+ km/h) a taj benzinac bi onda trosio i 10 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde neka,stavi to u auti i projekti ;) ,potrosnja se moze papucicom gasa regulirati :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Aha.. ti si se usrećio :)

 

Do Splita i natrag... siguran sam da normalne voznje moze trosit i 7l al s jako laganom nogom te bez nekih razvlačenja....

 

Meni je polić 1.6tdi 2010 Dbk ST Ši and back... potrosnja 7+l :) s finom voznjom (AC 140+ km/h) a taj benzinac bi onda trosio i 10 :)

 

 

Relacija Dubrovnik-Makarska normalna vožnja 8 litara, na povratku u Dubrovnik potrošnja 12 litara (bilo gužve na cesti).

 

a po gradu najviše popiju startevi od semafora do semafora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja imam u golfu 1.8 90ks i da se spustiti na 9l bez grča, a oče pocuclati i 13,14l isto tak. sve ovisi kak se španaš.

 

pričamo o gradskoj vožnji

Share this post


Link to post
Share on other sites

na tom 75ks se neda gasom regulirati potrosnja jer konstantno po gradu trosi 13 - 15l, a vani po otvorenoj 10-11l.. i da motor je servisiran, sve novo od senzora i svjecica, frtajler komplet novi sa komponentama novim i govno trosi i trosi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dali netko tocno zna razliku izmedju 75ks i 90ks,tj. sta mi sve treba da bi moj od 75 postao 90ks.

Share this post


Link to post
Share on other sites
na tom 75ks se neda gasom regulirati potrosnja jer konstantno po gradu trosi 13 - 15l, a vani po otvorenoj 10-11l.. i da motor je servisiran, sve novo od senzora i svjecica, frtajler komplet novi sa komponentama novim i govno trosi i trosi :D

zvuci puno, ja sam par dana vozio sa golfom dostavu u picerij i potrosim 100kn goriva na kojih 130-max 140km. a vozit dostavu s autom u dubrovniku je pun gas :rotfl stalno pali gasi ovo ono. i to sad kad je 95 9,33kn

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dali netko tocno zna razliku izmedju 75ks i 90ks,tj. sta mi sve treba da bi moj od 75 postao 90ks.

bump

 

jel ima itko odgovor na ovu razliku izmedju 1.8 motora sa 55 i 66kw?

Share this post


Link to post
Share on other sites
bump

 

jel ima itko odgovor na ovu razliku izmedju 1.8 motora sa 55 i 66kw?

 

Razlike su poprilične :rolleyes: Kompjuter, bregasta, klipovi, ispušna grana...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Razlike su poprilične :rolleyes: Kompjuter, bregasta, klipovi, ispušna grana...

godine proizvodnje?

 

jel se mozda ovaj od 55kw proizvodio prije tog 66kw pa je kao novij il su se oba prodavala u isto vrijeme.

Share this post


Link to post
Share on other sites
godine proizvodnje?

 

jel se mozda ovaj od 55kw proizvodio prije tog 66kw pa je kao novij il su se oba prodavala u isto vrijeme.

 

 

Oba su se proizvodila paralelno, samo su upadala u različitu kategoriju osiguranja, što je Njemcima bitno :) , i to je jedini razlog zašto su dva modela istog motora :palacg .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Razlike su poprilične :rolleyes: Kompjuter, bregasta, klipovi, ispušna grana...
klipovi su isti...

Share this post


Link to post
Share on other sites
0